KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Dla dzieci i o dzieciach > prasa, radio, tv i serwisy informacyjne dla dzieci (35)

INTERIA.PL - Wesołe miasteczko*****

Znajdziecie tutaj bajki, wiersze, straszne historie, ciekawostki, korespondecje z różnych części świata, poznacie ciekawych ludzi, a ponadto zobaczycie twórczość Waszych rówieśników. Salon gier dla dzieci, komiksy.

http://wesolemiasteczko.interia.pl/ - 22 Wrz 2006

Wyspa Dzieci w INTERIA.PL*****

Serwis przeznaczony dla dzieci od 5 do 10 lat. Można w nim znaleźć bajki, wierszyki, opowiadania o zwierzętach i roślinach, ciekawe wiadomości o przyrodzie i kulturze oraz gry, układanki i kolorowanki. Wyspa Dzieci to świat wyobraźni i czarów, w którym dzieci poczują się jak u siebie.

http://wyspa.interia.pl/ - 8 Lut 2005

Dolinka*****

Niezwykle barwna i ciekawa witryna dla dzieci i nie tylko. Wiadomości (technika, rozrywka, sport), ciekawe miejsca (przyroda, turystyka, zdrowie), nauka (leksykon, kontynenty, edukacja), kultura (film, teatr, literatura, myzyka), zabawa (układanki, kolorowanki, skocznia), konkursy (dziennikarze, szczyt wiedzy), humor i wiele innych.

http://dolinka.szkola.net/ - 13 Cze 2001

DZIECI - zabawy, gry, edukacja*****

Największy i najlepszy serwis poświęcony najmłodszym. Mnóstwo gier i zabaw, chatroom, kącik humoru i wiele innych ciekawostek.

http://www.zabawy.pl/ - 20 Wrz 2000

Dziecko-info.com*****

Serwis poświęcony najmłodszym. Znajdziemy tu wszystko o dziecku i macierzyństwie: porady , aktualności, artykuły prasowe ,galerię zdjęć oraz ważne adresy.

http://www.dzieckoinfo.com/ - 23 Lis 2001

Foxkids*****

Strona telewizyjnego kanału FoxKids: wiadomości, gry, zabawy, opisy programów i najlepszych filmów.

http://www.foxkids.pl/ - 5 Lip 2001

Junior - Serwis Młodych Internautów*****

Strona została przygotowana z myślą o internautach w wieku ok. 8-14 lat. Zawiera szereg serwisów tematycznych, poświęconych korzystaniu z komputera i Internetu, popularnonaukowych oraz rozrywkowych oraz katalog stron WWW przeznaczonych dla dzieci lub zawierających treści interesujące dla nich i pozbawione elementów uznawanych społecznie za niewskazane dla młodych ludzi. Zapraszamy!

http://www.reporter.pl/junior/ - 5 Cze 2000

Klub Przyjaciół Piccolo*****

Znajdziecie tutaj: konkursy, puzzle, gry komputerowe, krzyżówki, rebusy, angielski na wesoło, dowcipy, quizy, artykuły, porady, ciekawostki, opowiadania, komiksy, przepisy na różne smaczne jedzonka, podpowiedzi, w co się bawić, galerię rysunków.

http://www.piccolo.pl/ - 30 Sie 2001

Kolorowe Strony Dzieci*****

Na tej stronie wszystko jest kolorowe - szkoła, plac zabaw, czytelnia. Można się zabawić i pouczyć. Dostępnych jest aż siedem wersji językowych.

http://www.dzieci.com.pl/ - 18 Kwi 2000

MINIMAX*****

Oficjalna strona kanału MINIMAXA - telewizji z najlepszymi filmami dla dzieci. MINIMAX prezentuje najmłodszemu pokoleniu w wieku 2-14 lat - klasykę oraz nowości polskiej, europejskiej, a także światowej animacji.

http://www.minimax.com.pl/ - 24 Wrz 2002