KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Dla dzieci i o dzieciach > prasa, radio, tv i serwisy informacyjne dla dzieci (35)

Telewizja Fox Kids*****

Na stronach znajdziecie Klub Emocji, Klub Akcji i Klub Komedii. Ponadto zabawy, konkursy, charakterystyki bohaterów, program telewizji Kids i wiele innych ciekawostek.

http://www.foxkids.com.pl/ - 11 Kwi 2000

Alik****

ALIK jest portalem dla dzieci. Oferuje maksimum usług dla dzieci w jednym miejscu. Alik adresowany jest do wszystkich dzieci w wieku od 4 do 12 lat, które lubią się bawić, grać, malować i chcą ciągle uczyć się czegoś nowego.

http://www.alik.pl/ - 18 Cze 2002

Apaczowe Malowanki - Kolorowanki dla dzieci we Flashu****

Apaczowe Malowanki - Kolorowanki we flashu dla dzieci. Malowanki online i do wydruku. Malowanki flashowe z ulubieńcami dzieci - Kubuś Puchatek, Królik Bugs, Smefry, Tweety, BobiBobi i zwierzątka: żabka, ślimak, małpka i inne.

http://www.apaczowe-malowanki.pl/ - 19 Sty 2011

DAN-MARK artykuły biurowe,arykuły szkolne,usługi poligraficzne introligatorskie,drukarnia wrocław****

Dan-mark to firma polska działająca na rynku od 1988 roku. Znajduję się w czołówce krajowych producentów branży papierniczej, szkolnej i biurowej. Oferujemy również kompleksowe usługi w zakresie poligrafii.

http://www.dan-mark.pl/ - 27 Sie 2008

Dzieci - Program TV****

Bardzo pomocna może okazać się wizyta na tej stronie dla tych, którzy chcą zlokalizować audycje dla dzieci (także niepełnosprawnych). Zaznaczenie odpowiednich miejsc w formularzu spowoduje pojawienie się listy programów w stacjach publicznych i prywatnych, polskich i zagranicznych

http://www.dzieci.org.pl/tv/ - 21 Sty 2000

DzieciReklamy.TV to portal dla dzieci reklamy. Castingi dla dzieci i młodzieży do reklam, filmów****

Grono producentów różnych artykułów dziecięcych usilnie poszukuje małych modeli do zareklamowania swoich produktów. Dzieci oraz młodzież ukazują się również w spotach reklamowych, reklamach TV, programach, serialach i filmach. Korzystając z prostego formularza na stronie dajesz dziecku szansę na zaistnienie w mediach.

http://dziecireklamy.tv/ - 21 Wrz 2012

Fanclub Cartoon Network****

Dla każdego, małego i dużego, fana Cartoon Network.

http://www.cartoon.cuprum.pl/ - 17 Lip 2001

Finanse dla dziecka, oszczędzanie i inwestycje, najlepsze lokaty****

Finanse dla dziecka. Oszczędzanie. Najlepsze nwestycje, Najlepsze lokaty, Lokaty bankowe. Fundusze inwestycyjne. Jak zabezpieczyć finansowo dziecko. Finanse osobiste.

http://www.finansedladziecka.pl/ - 17 Lis 2014

G & P****

Strona oficyny wydającej książki dla dzieci i młodzieży. W ofercie znajdziecie twórczość Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Marii Konopnickiej, Marii Kownackiej, Kornela Makuszyńskiego oraz innych autorów klasyki polskiej literatury.

http://www.gmp.poznan.pl/ - 23 Kwi 2001

Http://www.granna.com.pl****

Strona edukacyjna poświecona grom dla dzieci i młodzieży oraz całej rodziny. Nie brakuje w niej również Quizów. Można na niej zobaczyć dema gier.

http://www.granna.com.pl/ - 27 Lip 2001