KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Dla dzieci i o dzieciach > prasa, radio, tv i serwisy informacyjne dla dzieci (35)

Jaś - Tygodnik dla Najmłodszych****

Tygodnik dla najmłodszych, który uczy, bawi i wychowuje. Ukazuje się od października 1997 roku. To kolorowe czasopismo przeznaczone jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Do każdego numeru, liczącego 16 stron, dołączona jest tekturowa wycinanka. Tygodnik stanowi dużą pomoc dla rodziców, katechetów oraz wychowawcow w przedszkolu. Można go kupić w parafiach i księgarniach katolickich lub zaprenumerować.

http://www.jas.krakow.pl/ - 25 Maj 2001

Junior - Serwis dla dzieci i nastolatków****

Dla dzieci i nastolatków: gry, książki i rozrywka dla dzieci, galeria dziecięcej twórczości, humor, quizy, ciekawe informacje i fora dyskusyjne. Serwis tworzony przez najmłodszych internautów.

http://junior.reporter.pl/ - 27 Lis 2002

Mały Format - pokoje dla dzieci****

Pierwszoplanową ideą Małego Formatu jest projektowanie wnętrz dla dzieci, miejsc harmonijnych z wnętrzem domu. Pokoje dla dzieci to najważniejsza praca dla inicjatorów Małego Formatu. Aranżowanie wnętrz dla dzieci, jest zwięzłe z wielorako pojmowanym wnętrzem, od osoby po wnętrze mieszkania. Kluczowy jest mały człowieczek, z całym swoim potencjałem, który ma w sobie. Dziecięcy świat jest bliski niebanalnym projektom wnętrz dla dzieci, gdzie pomysłowość odnajduje swoje rzeczywiste źródło dla twórczości. Mały Format lubi projekty, także wychodzące poza rutynowe aranżowanie pokoi dla dziewczynki czy tez pokoi dla chłopca. Poszukuje innych miejsc inspiracji do działania a także poszerzania swoich twórczych potencjałów w aranżacji wnętrz dla dzieci.

http://www.malyformat.pl/ - 29 Mar 2017

Mamotoja.pl****

Witryna popularnego miesięcznika dla rodziców "Mamo to ja". Kontakt, prenumerata, opisy numerów.

http://www.mamotoja.pl/ - 5 Wrz 2001

Placyk - portal dla dzieci****

Portal dla dzieci w wieku od 0 do 15 lat - zero przemocy, dużo miłości i zabawy. Znajdziecie tutaj: bajki, bohaterów bajek tv, czat dla dzieci, komiksy, kolorowanki, gry, opowiadania i wiele innych.

http://www.placyk.glt.pl/ - 28 Kwi 2004

SERWIS DLA DZIECI****

Znajdziesz tu wspaniałe gry i zabawy, a także wierszyki, kolorowe bajki, kartki, które możesz wysłać przyjaciołom, konkursy i wiele innych ciekawych rzeczy.

http://www.misie.com.pl/ - 19 Lut 2004

"Twoje Dziecko"****

Witryna internetowa miesięcznika "Twoje Dziecko". Na stronie opis aktualnego numeru, przepisy kulinarne dla dzieci, telefony specjalistów, wydarzenia itp. Ponadto można zaprenumerować miesięcznik i wziąć udział w losowaniu nagród.

http://www.twoje-dziecko.pl/ - 26 Wrz 2001

Dzieci Dzieciom***

Strona dwóch młodych internautów tworzona z małą pomocą ich taty. Znajdziesz tutaj rebusy, zagadki, bajki, wiersze, komiks, chat-room i wiele innych atrakcji. Jak piszą autorzy strony: "Dzieckiem jest każdy człowiek, tylko nie wszyscy o tym pamiętają!!!"

http://klub.chip.pl/lesnier/ - 14 Lip 2000

Kidsfoto - fotografia dziecięca, rodzinna, sesje ciążowe***

Firma KIDS FOTO specjalizuje się w wykonywaniu zdjęć począwszy od sesji dla kobiet w ciąży ( sesje ciążowe ) poprzez zdjęcia dzieci ( fotografia dziecięca ), sesje rodzinne, fotoreportaż z chrzcin na komunii świętej kończąc. Pomyśleliśmy o Tobie, o najważniejszych momentach w Twoim życiu.

http://www.kidsfoto.pl/ - 25 Mar 2008

Merry Christmas!***

Gwiazdkowy serwis dla dzieci rozpoczynających przygodę z angielskim. Znajdziesz tu opis bożonarodzeniowych tradycji w krajach anglosaskich, zbiór kolęd, gry i zabawy językowe.

http://christmastime.republika.pl/ - 31 Sty 2002