KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Dla dzieci i o dzieciach > żłobki (34)

Akademia Maluszka - Warszawa Mokotów - żłobek prywatny, opiekunki do dzieci, opieka nad dziećmi****

Żłobek prywatny Akademia Maluszka w Warszawie oferuje: opiekunki do dzieci, nauka niemowlaków, opieka na godziny, opieka nad dziećmi, imprezy dziecięce, zajęcia dla dzieci, kinder party, rozwój dziecka, nianie do dzieci, żłobek polski, angielski i włoski.

http://www.akademiamaluszka.pl/ - 12 Mar 2007

Inspiren - Prywatne przedszkola w Warszawie****

Zlokalizowane na warszawskim Ursynowie prywatne przedszkole Inspiren. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług rodziców z Natolina i z Kabat.

http://www.inspiren.pl/ - 23 Mar 2016

Kluby malucha, żłobki, przedszkole niepubliczne Warszawa****

Mini Misie w Warszawie - prywatna placówka prowadząca działalność opiekuńczo–pielęgnacyjną (żłobki Warszawa) oraz wychowawczo dydaktyczną (punkt przedszkolny) dla dzieci w wieku od 5 miesięcy do 5 lat. Zapraszamy - kluby malucha, przedszkole niepubliczne Warszawa.

http://www.minimisie.pl/ - 3 Wrz 2012

MamDaisy - prywatny żłobek****

Żłobek MamDaisy zaprasza do jednej z dwóch jednostek działających na terenie Krakowa. Fachowa opieka nad dzieckiem to mocno wymagające zadanie, jakie wymaga wielkiej wiedzy i odpowiedzialności. Nasza jednostka to bezpieczne i ciekawe miejsce dla Twojego potomka, w jakim będzie ono szczęśliwe. Prócz gier i zabaw, prowadzimy także zajęcia dydaktyczne, jakie pomagającą ukształtować w wciąż bardzo młodym dziecku predyspozycje poznawcze. Nasz żłobek to idealny wybór, o ile chce się powierzyć komuś opiekę nad swoim potomkiem.

http://www.mamdaisy.pl/ - 16 Kwi 2013

MegaMocni - Przedszkole niepubliczne oraz prywatny żłobek****

Strona internetowa prywatnego żłobka i przedszkola działającego na gdańskim Chełmie. MegaMocni to niepubliczna placówka, która zapewnia maluchom nie tylko profesjonalną opiekę, lecz także szereg atrakcji.

http://www.megamocnichelm.pl/ - 4 Cze 2015

MegaMocniKoga - przedszkole prywatne w Gdańsku****

Zlokalizowany w Gdańsku prywatny żłobek MegaMocni. Jest to również niepubliczne przedszkole. Zapraszamy.

http://www.megamocnistogi.pl/ - 14 Wrz 2017

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Koziołki - rozwój i edukacja dzieci****

Do naszej placówki zapraszamy wszystkie dzieci z Brwinowa, Nadarzyna, Otrębusów i Pruszkowa. Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Koziołki to miejsce oferujące profesjonalny rozwój, edukację i opiekę.

http://www.przedszkolekoziolki.pl/ - 24 Paź 2016

Prywatne przedszkole Warszawa****

Niepubliczne prywatne przedszkole "Chatka Małolatka" w Warszawie zapewniające domową atmosferę oraz fachową i kompleksową opiekę nad dziećmi w wieku od 2 (grupa żłobkowa) do 5 lat w dwóch placówkach: na Mokotowie (Sadyba) oraz w Wilanowie.

http://chatkamalolatka.pl/ - 18 Lis 2014

Prywatny Żłobek Tosia w Krakowie****

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego żłobka położonego w centrum Krakowa przy ulicy Grzegórzeckiej. Przyjmujemy dzieciaki w wieku już od 5 miesięcy do 3 lat. Żłobek Tosia zapewnia profesjonalą opieknę, a także ubezpieczenie, artykuły higieniczne, pośeciele dla maluchów. Naszą podstawową wartością jest dziecko.

http://zlobektosia.edu.pl/ - 30 Lip 2014

Przedszkole integracyjne - Tajemniczy Ogród****

Szukasz prywatnego przedszkola integracyjnego lub żłobka, które pokocha Twoje dziecko? Tajemniczy Ogród na warszawskiej Pradze-Południe to miejsce, gdzie wspieramy naturalny rozwój Twojej pociechy. W klubie malucha prowadzimy zajęcia dogoterapii, które są szczególnie przydatne przy leczeniu autyzmu, a także skupiamy się na kształceniu słuchu najmłodszych. Oferujemy również pracę dla wolontariuszy.

http://www.tajemniczyogrod.org.pl/ - 12 Maj 2017