KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Dla dzieci i o dzieciach > żłobki (37)

Prywatny Żłobek Tosia w Krakowie****

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego żłobka położonego w centrum Krakowa przy ulicy Grzegórzeckiej. Przyjmujemy dzieciaki w wieku już od 5 miesięcy do 3 lat. Żłobek Tosia zapewnia profesjonalą opieknę, a także ubezpieczenie, artykuły higieniczne, pośeciele dla maluchów. Naszą podstawową wartością jest dziecko.

http://zlobektosia.edu.pl/ - 30 Lip 2014

Przedszkole integracyjne - Tajemniczy Ogród****

Szukasz prywatnego przedszkola integracyjnego lub żłobka, które pokocha Twoje dziecko? Tajemniczy Ogród na warszawskiej Pradze-Południe to miejsce, gdzie wspieramy naturalny rozwój Twojej pociechy. W klubie malucha prowadzimy zajęcia dogoterapii, które są szczególnie przydatne przy leczeniu autyzmu, a także skupiamy się na kształceniu słuchu najmłodszych. Oferujemy również pracę dla wolontariuszy.

http://www.tajemniczyogrod.org.pl/ - 12 Maj 2017

Przedszkole językowe, prywatne, niepubliczne - żłobki, przedszkola Poznań****

Wszystkie Skarby Mamy - żłobek i przedszkole językowe, prywatne, niepubliczne - Grunwald Poznań Junikowo. Kadrę pedagogiczną stanowią młodzi, wykształceni i twórczy nauczyciele z ogromną pasją. Prywatne przedszkole Poznań zaprasza - żłobki, przedszkola Poznań.

http://poznan.wszystkieskarbymamy.pl/ - 13 Lis 2015

Przedszkole Miś Puchatek****

Przedszkole i żłobek Miś Puchatek zlokalizowane jest w Poznaniu i prowadzi zajęcia dla dzieci.

http://www.mispuchatek.pl/ - 24 Lut 2016

Przedszkole Różowy Słoń - żłobek i klub malucha w Warszawie****

Prywatny żłobek i przedszkole w Warszawie zaprasza do skorzystania ze standardowej oferty, a także uczestnictwa w klubie malucha. Nasza siedziba mieści się w dzielnicy Białołęka, na osiedlu Tarchomin.

http://www.rozowyslon.com.pl/ - 11 Wrz 2015

Strumienie - przedszkole w Józefowie dla dzieci z Otwocka i Karczewa****

Przedszkole Strumienie serdecznie zaprasza rodziców i dzieci z dzielnicy Wawer, z Karczewa, Otwocka i okolic. Nasza placówka zlokalizowana jest w Józefowie.

http://www.przedszkolejozefow.pl/ - 24 Mar 2016

Super niania - agencja posrednictwa pracy****

Nasza firma rekrutuje osoby na stanowiska niania do dziecka,opieka nad osobami starszymi,pomoc domowa,guwernantka

http://www.super-niania.com.pl/ - 11 Kwi 2011

Urodziny dla dziecka w Ele Mele Kulki na Pradze w Warszawie****

Zorganizuj urodziny swojemu dziecku w sali zabaw Ele Mele Kulki w Warszawie. Zapraszamy serdecznie, sala dysponuje zjeżdżalnią, basenem z kulkami, interaktywnymi animacjami. Idealna dla dzieci w wieku 4 - 7 lat.

http://elemelekulki.pl/ - 9 Gru 2017

Zaczarowany melonik - Żłobek w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Poznaniu****

Prowadzimy sieć nowoczesnych placówek dla najmłodszych. Nasze żłobki zlokalizowane są w największych miastach Polski w spokojnych dzielnicach, jak: warszawski Mokotów, poznańskie Winogrady, krakowska Krowodrza, gdańska Oliwa. Obiekty odznaczają się doskonałym wyposażeniem i zapewniają przyjemną zabawę i edukację. Dbam o zrównoważony rozwój dzieci oraz troskliwą opiekę. Gwarantujemy dobre ceny.

http://www.zaczarowanymelonik.pl/ - 22 Maj 2015

Zlobek Mokotow - malechmurki.pl****

Kiedy chcesz wrócić do pracy zawodowej po ciąży i urlopie macierzyńskim, najlepszym rozwiązaniem będzie oddanie dziecka do żłobka. Państwowe placówki są przepełnione, więc pozostaje Ci jedynie prywatny żłobek. Mimo wszystko jest to lepsze rozwiązanie w żłobkach prywatnych jest więcej opiekunek na taką samą ilość dzieci jak w państwowym, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że dziecko jest w dobrych rękach.

http://malechmurki.pl/ - 27 Paź 2018