KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Dla dzieci i o dzieciach > żłobki (37)

Źłobki Tarchomin, Białołęka, Warszawa - dwujęzyczny, artystyczny****

Kajtusie Białołęka - niepubliczny żłobek dwujęzyczny i artystyczny. Nasza oferta to dzienna opieka nad dziećmi do 3 lat. Prywatny żłobek o profilu artystycznym posługujący się językiem polskim i angielskim. W żłobku zajęcia plastyczne, muzyczne i ruchowe. Żłobki Tarchomin, Białołęka, Warszawa.

http://www.kajtusie.pl/ - 19 Kwi 2014

Żłobek****

Szukasz żłobka w Warszawie? Jeśli tak, postaw na Małe Misie - zespół dwóch prywatnych żłobków działających zgodnie z ustawą. Zapewniamy kompleksową opiekę nad dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 4 lat, połączoną z zajęciami terapeutycznymi, nauką angielskiego, zajęciami muzycznymi i innymi pod opieką doświadczonych pedagogów i psychologów z pasją. Zapewniamy przyjazną atmosferę, komfortowe wnętrza, a przede wszystkim - uśmiech na Twarzy Twojego malucha!

http://zlobek.pl/ - 27 Lis 2013

Żłobek Dobre Duszki na Ursynowie w Warszawie****

Strona internetowa nowoczesnego żłobka mieszczącego się na warszawskim Ursynowie. Dobre Duszki to idealnie miejsce dla najmłodszych zapewniające opiekę w atrakcyjnej cenie.

http://www.dobreduszkizlobek.pl/ - 27 Maj 2015

Żłobek Lechitki - lechitki.pl****

Nasz żłobek to miejsce, w którym znajdziesz całe mnóstwo atrakcji dla dzieciaków w wieku od 1 roku do 3 lat. Szybko przekonasz się o tym, że dzięki dostępnym u nas propozycjom oraz wieloletniemu doświadczeniu, będzie to najlepsze miejsce, które zapewni Twojemu dziecku efektywny, a jednocześnie pełen pozytywnych emocji energii rozwój. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z informacjami na naszej stronie internetowej, zdecyduj o tym już dzisiaj. To będzie naprawdę świetna przygoda dla Twojego maluszka.

http://lechitki.pl/ - 16 Sty 2018

Żłobek Magiczna Kraina na warszawskim Wilanowie****

Strona internetowa żłobka mieszczącego się na warszawskim Wilanowie. Magiczna Kraina oferuje przystępne ceny, a także, co najważniejsze, doskonałą opiekę nad maluszkami.

http://www.magicznakrainazlobek.pl/ - 27 Maj 2015

Żłobek w Warszawie****

Farma Artystów jest prywatnym żłobkiem na Wilanowie (Warszawa). Jest to żłobek o profilu przyrodniczo-artystycznym, mieszczący się w wolnostojącym domu. Żłobek mieści się w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku ruchliwych ulic, na jego terenie znajduje się piękny ogród. Umiejscowiony jest zaledwie 3 minuty drogi od Miasteczka Wilanów, przy zacisznej ulicy. Pierwsze lata życia dziecka to okres absolutnie wyjątkowy i magiczny o czym powinni wiedzieć mama i tata dorastającego malucha. Dlatego Farma Artystów robi wszystko, aby czas spędzony w żłobku był dla dzieci miłym i radosnym doświadczeniem. Farma Artystów zapewnia domową atmosferę oraz doskonałe warunki dla dzieci a także kilka pięknie udekorowanych i wyposażonych sal o łącznej powierzchni 200 metrów kwadratowych. W żłobku wszyscy są zwolennikami zdrowego żywienia, dlatego dzieci mogą codziennie liczyć na naturalne, pyszne posiłki. Farma Artystów to przede wszystkim czas spędzony na czystym powietrzu, słuchanie muzyki, śpiew i taniec.

http://www.farma-artystow.pl/ - 1 Gru 2017

Dziubek - opieka dla dzieci. Wrocław***

Dziubek - całodobowa opieka nad dziećmi we Wroclawiu. Na stronie szczegółowa oferta, galeria zdjęć, dane kontaktowe oraz informacje o firmie.

http://www.dziubek.wroclaw.pl/ - 30 Gru 2005

Hiacyntowy Dom, Ośrodek Wsparcia Osobistego, Warszawa-Wesoła***

Nasz Ośrodek Wsparcia Osobistego oferuje: opiekę, pomoc, asystę dla dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych, przewóz dzieci z zapewnieniem opieki. Warszawa - Wesoła.

http://www.hiacyntowydom.pl/ - 27 Wrz 2011

Klub Malucha Urwis***

Klub Malucha Urwis oferuje całodzienną opiekę z wyżywieniem, możliwość dowolnego ustalania warunków pobytu, a dla chętnych również opiekę w niepełnym wymiarze godzin. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego dziecka, z uwzględnieniem jego potrzeb i upodobań, oraz domową, kameralną atmosferę.

http://www.kluburwis.waw.pl/ - 4 Mar 2009

Oskarland - Profesjonalna opieka dla Twojego maluszka w Warszawie***

Oskarland to klub maluszka w Warszawie na najwyższym poziomie. Dla nas ajważniejsze są dzieci i ich dobre samopoczucie. Z naszej strony oferujemy bardzo ciepłą i profesjonalną opiekę nad niemowlakami oraz starszym dzieckiem powyżej 4 miesiąca. Klub Malucha Oskarland to miejsce stworzone z myślą o, a także dla dzieci, które nie chodzą do żłobków czy przedszkoli, a ich rodzice pracują. Niejedna opiekunka może pozazdrościć takiej profesjonalnej opieki, a niejeden maluszek z przyjemnością będzie do nas wracał. W naszym klubie przebywa niewielka grupa dzieci, a nasze nianie mają wykształcenie pedagogiczne oraz z zakresu psychologii rodziny. Mamy także stały nadzór położnej. Zapewniamy opiekę maluszkom w godzinach 7.00-17.00, co nie oznacza, że nie ma możliwości pozostawienia dziecka w innych godzinach. W niedalekiej przyszłości planujemy uruchomić monitoring internetowy, aby rodzice mogli doglądać swoich pociech podczas ich nieobecności.

http://www.oskarland.pl/ - 2 Gru 2008