KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne (1 387)

Bigram S.A Personnel Consulting*****

Firma zajmuje się usługami świadczonymi przez firmę są: poszukiwanie i dobór kandydatów na stanowiska kierownicze oraz dobór i selekcja kandydatów na stanowiska specjalistyczne i średniego szczebla zarządzania.

http://www.bigram.com.pl/ - 14 Lip 2000

Consilium Bonum - Kancelaria Dochodzenia Odszkodowań*****

Potrzebujesz pomocy w odzyskaniu należnego odszkodowania? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy Firmą, która zajmuje się świadczeniem usług z zakresu pomocy osobą poszkodowanym m.in. w wypadkach: - komunikacyjnych - przy pracy - w gospodarstwie rolnym - wyrządzonych przez zwierzęta Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych oraz nie pobieramy opłat jeżeli nie uzyskamy dla Ciebie odszkodowania. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnej informacji o możliwości uzyskania odszkodowania. Pamiętaj, iż to Twoje dobro jest dla nas najważniejsze.

http://consiliumbonum.pl/ - 26 Paź 2010

corporate identity*****

Agencja kreatywna Visane od lat zajmuje się budowaniem marki, kreowaniem wizerunku, identyfikacją wizualną, budową strategii wdrażania brandu na rynek. Ponadto, przedmiotem działalności firmy jest szeroko zakrojony marketing i PR firm oraz brandów. Agencja brandingowa Visane już od ponad dziesięciu lat skutecznie działa na rynku reklamy i marketingu. Współpracowała już z tak dużymi przedsiębiorstwami jak PGE, PKP Cargo czy instytucjami jak Ministerstwo Finansów. Visane to firma doświadczona i wysoce skuteczna w realizacji swoich projektów.

http://www.visane.com.pl/ - 7 Lis 2012

CV*****

CVTips.pl to internetowy agregator pism aplikacyjnych. Znajdziesz tu gotowe wzory CV, podania o pracę i listy motywacyjne. Skorzystaj z naszych praktycznych porad, aby zwiększyć skuteczność swojego podania o pracę. Dzięki informacjom publikowanym na naszej stronie unikniesz popularnych błędów w swojej aplikacji.

http://www.cvtips.pl/ - 14 Paź 2010

Europe Business Partners*****

EBPARTNERS jest polsko-francuska firma konsultingowa dzialajaca we Wroclawiu. Znajdziemy dla Was klientów, partnerów, dystrybutorów i odbiorców we Francji. Towarzyszymy Wam podczas negocjacji z firmami francuskimi i francuskojezycznymi (tlumaczenie stron internetowych, kontraktow, etc.)

http://www.ebpartner.pl/ - 22 Gru 2004

Finanse*****

Finansomania.net ? blog o finansach, inwestycjach, podatkach. Wiadomości i porady biznesowe, porównanie ofert bankowych. W serwisie znajdziesz informacje o bankach, kredytach i innych instytucjach.

http://www.finansomania.net/ - 19 Cze 2013

Global Business Solutions*****

Pośrednictwo pracy za granicą, praca w Irlandii, Anglii, praca dla pracowników wykwalifikowanych i niewykwalifikowanych oraz profesjonalistów w budownictwie, IT, finansach, produkcji, zarządzaniu itp. doradztwo personalne, szkolenia NVQ, nostryfikacja polskich świadectw za granicą, pomoc w zorganizowaniu przejazdu do pracodawcy, oferty dla firm zainteresowanych exportem...

http://www.gbspraca.pl/ - 14 Lis 2005

IRLANDIA.COM.PL - praca, biznes, turystyka i życie w Irlandii*****

Irlandia - tutaj znajdziesz oferty - praca czasowa i praca stala. Przedstawiamy informacje jak żyć Irlandii albo jak znaleźć pracę. Oferty pracy - Irlandia. Wynajem mieszkania, robienie zakupów, studia, informacje ogólne - to wszystko jest u nas. Szukam pracy - Irlandia. Firma w Irlandii - doradzimy w kwestiach import i eksport.

http://www.irlandia.com.pl/ - 26 Cze 2006

JOBS.PL - Internetowy Serwis Pracy*****

Jesteśmy pierwszym w Polsce i jednym z pierwszych w Europie Środkowej Internetowym Serwisem Pracy. Na rynku działamy od 1998. Pracodawców wspieramy w realizacji projektów rekrutacyjnych, udostępniamy bazę CV i oferujemy profesjonalny serwis ogłoszeniowy.

http://www.jobs.pl/ - 12 Sie 2004

KMR.pl - Biuro Usług Kredytowych*****

KMR - Biuro Usług Kredytowych w Olsztynie - Niezależni Doradcy Kredytowi którzy pomogą Ci wybrać właściwą drogę finansową poprzez dobór odpowiedniego kredytu i biznesplanu specjalnie dla Ciebie.

http://kmr.pl/ - 3 Sty 2005

Informacje dodatkowe