KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne (1 342)

ForManWay - Doradztwo personalne - direct search i rekrutacja inżynierów****

Firma zapewniająca doradztwo personalne, w ramach którego prowadzona jest rekrutacja (inżynierów, pracowników szeregowych, a także na inne, również kierownicze, stanowiska) z wykorzystaniem metody m.in. direct search.

http://www.formanway.pl/ - 16 Paź 2013

Forum Opiekunek osób starszych****

Forum dla Opiekunów osób starszych pracujących w Niemczech. Serwis publikuje oferty pracy z ponad kilkudziesięciu polskich agencji pracy. Na stronach opiekunowie znajdą porady, ciekawostki oraz dyskusje dotyczące pracy w opiece.

http://opiekunkaradzi.pl/ - 1 Wrz 2017

Fundusze i programy unijne****

W ostatnich dniach sejm zdecydował, że 70% poniesionych kosztów będzie mogła wynieść premia innowacyjna dla firm inwestujących w nowe technologie. Tak zadecydowali posłowie przyjmując nową ustawę dotycząca wspierania w niektórych formach działalności innowacyjnej. Programy unijne pozwolą dzięki tej uchwale na zastosowanie unijnych dotacji na szeroką skalę. W wyniku tego będzie można otrzymać w postaci premii innowacyjnej nie tylko 70% pobranego kredytu, ale również 70 wszystkich poniesionych już wcześniej kosztów.

http://www.unijnedotacje.eu/ - 4 Maj 2011

GBR - szkolenia i zarządzanie****

Strona zawiera ofertę firmy GB Resources (szkolenia i zarządzanie, sprzedaż, negocjacje, obsługa klienta i umiejętności interpersonalne) oraz dane kontaktowe.

http://www.szkolenia.gbr.prv.pl/ - 14 Kwi 2004

HACCP ISO 9001 Wdrażamy systemy jakości****

HACCP - ISO 9001 - ISO 14001 - Panther Consulting gwarancję niskich cen - Wdrażamy systemy jakości.

http://www.panther-consulting.pl/ - 10 Mar 2004

Handel Emisjami CO2****

Firma ETS Enegry Consulting świadczy usługi doradcze i konsultingowe w zakresie handlu uprawnieniami do emisji gazów cieplarnianych.

http://www.etspoland.com/ - 3 Sty 2005

Headhunter, skuteczna rekrutacja pracowników****

Hubert Kubasiewicz to skuteczny headhunter zajmujący się wspomaganiem firm w trudnych rekrutacja pracowniczych. Hubert Kubasiewicz - headhunter it to osoba, która realizuje dla swoich klientów projekty w sposób dyskretny, skuteczny i za rozsądną cenę.

http://kubasiewicz.pl/ - 20 Maj 2016

Heidtman & Piasecki****

Doktorzy biznesu, firma doradczo-szkoleniowa - łączymy praktykę zarządzania z psychologią i socjologią; diagnozujemy firmę i dostarczamy kreatywnych rozwiązań; identyfikujemy potrzeby szkoleniowe, realizujemy projekty szkoleniowe, mierzymy efekty szkoleń.

http://www.businessdoctors.pl/ - 29 Lis 2006

HRQ - Human Resources Qualifications - Zasoby ludzkie****

Firma HRQ zajmuje się doradztwem w zakresie zasobów ludzkich. Oferujemy doradztwo personalne oraz pomoc w rekrutacji o szkoleniach.

http://hrq.pl/ - 18 Wrz 2014

HSK Consulting - pośrednictwo pracy, sektor farmaceutyczny.****

Pełna obsługa Firm Farmaceutycznych rekrutacja, szkolenia, wynajem pracowników. Dla kandydatów Aktualne Oferty Pracy: przedstawiciel medyczny, pracownik kontraktowy

http://www.hskconsulting.pl/ - 20 Paź 2005