KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne (1 365)

Experci kariery - Jak napisać profesjonalne CV po angielsku i list motywacyjny****

Jesteśmy jedyni w swoim rodzaju - Eksperci Kariery pomogą Tobie w przygotowaniu profesjonalnego listu motywacyjnego oraz pokażą, jak napisać CV po angielsku.

http://www.expercikariery.pl/ - 7 Kwi 2016

Fokusownia Kielce****

Nasza firma od 2002 roku specjalizuje się w organizowaniu jakościowych badań marketingowych. Doświadczenie w przeprowadzaniu tych badań zdobywamy dzięki współpracy z renomowanymi instytutami badawczymi. Posiadamy własne, niezależne studia fokusowe oraz sieć doświadczonych rekruterów w trzech lokalizacjach: w Radomiu, Kielcach i Skarżysku Kamiennej. - sala fokusowa z podglądem przez lustra weneckie, - salka pomocnicza z możliwością nagrywania i transmisji online- Focus On Line (HD) ( wersja polska i z lektorem) - stanowiska dla tłumacza symultanicznego - Tv 50' i projektor multimedialny - "Bean Bag'i", - sieć wi-fi - drukarka wi-fi kolor, ksero kolor - nagrania w jakości cyfrowej mp3/mp4/dvd w dwóch wersjach językowych - w pełni wyposażony aneks kuchenny - wszystkie pomieszczenia klimatyzowane - aranżacja wnętrz dopasowana do charakterystyki badanych grup

http://fokusownia-kielce.pl/ - 10 Paź 2015

Fokusownia Skarżysko****

Serdeczenie zachęcamy do podjęcia z nami współpracy. Nasza firma ma mnóstwo do zaproponowania - mając na myśli umeblowanie i aurę panującą w pomieszczeniach fokusowych, jak również indywidualny sposób traktowania każdego zlecenia!!! Zapewniamy: - sala fokusowa z podglądem przez lustra weneckie, - salka pomocnicza z możliwością nagrywania i transmisji online- Focus On Line (HD) ( wersja polska i z lektorem) - stanowiska dla tłumacza symultanicznego - Tv 50' i projektor multimedialny - "Bean Bag'i", - sieć wi-fi - drukarka wi-fi kolor, ksero kolor - nagrania w jakości cyfrowej mp3/mp4/dvd w dwóch wersjach językowych - w pełni wyposażony aneks kuchenny - wszystkie pomieszczenia klimatyzowane - aranżacja wnętrz dopasowana do charakterystyki badanych grup

http://fokusownia-skarzysko.pl/ - 10 Paź 2015

ForManWay - agencja rekrutacyjna, doradztwo personalne, HR w Warszawie****

Firma zapewniająca doradztwo personalne, w ramach którego prowadzona jest rekrutacja (inżynierów, pracowników szeregowych, a także na inne, również kierownicze, stanowiska) z wykorzystaniem metody m.in. direct search.

http://www.formanway.pl/ - 1 Mar 2018

Forum Opiekunek osób starszych****

Forum dla Opiekunów osób starszych pracujących w Niemczech. Serwis publikuje oferty pracy z ponad kilkudziesięciu polskich agencji pracy. Na stronach opiekunowie znajdą porady, ciekawostki oraz dyskusje dotyczące pracy w opiece.

http://opiekunkaradzi.pl/ - 1 Wrz 2017

Fundusze i programy unijne****

W ostatnich dniach sejm zdecydował, że 70% poniesionych kosztów będzie mogła wynieść premia innowacyjna dla firm inwestujących w nowe technologie. Tak zadecydowali posłowie przyjmując nową ustawę dotycząca wspierania w niektórych formach działalności innowacyjnej. Programy unijne pozwolą dzięki tej uchwale na zastosowanie unijnych dotacji na szeroką skalę. W wyniku tego będzie można otrzymać w postaci premii innowacyjnej nie tylko 70% pobranego kredytu, ale również 70 wszystkich poniesionych już wcześniej kosztów.

http://www.unijnedotacje.eu/ - 4 Maj 2011

GBR - szkolenia i zarządzanie****

Strona zawiera ofertę firmy GB Resources (szkolenia i zarządzanie, sprzedaż, negocjacje, obsługa klienta i umiejętności interpersonalne) oraz dane kontaktowe.

http://www.szkolenia.gbr.prv.pl/ - 14 Kwi 2004

HACCP ISO 9001 Wdrażamy systemy jakości****

HACCP - ISO 9001 - ISO 14001 - Panther Consulting gwarancję niskich cen - Wdrażamy systemy jakości.

http://www.panther-consulting.pl/ - 10 Mar 2004

Handel Emisjami CO2****

Firma ETS Enegry Consulting świadczy usługi doradcze i konsultingowe w zakresie handlu uprawnieniami do emisji gazów cieplarnianych.

http://www.etspoland.com/ - 3 Sty 2005

Headhunter, skuteczna rekrutacja pracowników****

Hubert Kubasiewicz to skuteczny headhunter zajmujący się wspomaganiem firm w trudnych rekrutacja pracowniczych. Hubert Kubasiewicz - headhunter it to osoba, która realizuje dla swoich klientów projekty w sposób dyskretny, skuteczny i za rozsądną cenę.

http://kubasiewicz.pl/ - 20 Maj 2016