KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne (1 365)

Heidtman & Piasecki****

Doktorzy biznesu, firma doradczo-szkoleniowa - łączymy praktykę zarządzania z psychologią i socjologią; diagnozujemy firmę i dostarczamy kreatywnych rozwiązań; identyfikujemy potrzeby szkoleniowe, realizujemy projekty szkoleniowe, mierzymy efekty szkoleń.

http://www.businessdoctors.pl/ - 29 Lis 2006

HRQ - Human Resources Qualifications - Zasoby ludzkie****

Firma HRQ zajmuje się doradztwem w zakresie zasobów ludzkich. Oferujemy doradztwo personalne oraz pomoc w rekrutacji o szkoleniach.

http://hrq.pl/ - 18 Wrz 2014

HSK Consulting - pośrednictwo pracy, sektor farmaceutyczny.****

Pełna obsługa Firm Farmaceutycznych rekrutacja, szkolenia, wynajem pracowników. Dla kandydatów Aktualne Oferty Pracy: przedstawiciel medyczny, pracownik kontraktowy

http://www.hskconsulting.pl/ - 20 Paź 2005

Http://hr-partners.pl/****

Firma HR Partners specjalizuje się w wyborze odpowiedni ludzi na dane stanowisko pracy. Skupiamy się na pozyskaniu ludzi zaangażowanych, ambitnych, dobrze przygotowanych pod kątem praktycznymi i w zakresie wiedzy, kompetentnych. U nas kandydaci mają możliwość nie tylko pozyskania odpowiedniego stanowiska, ale również szkolenia się w różnych zakresach m.in. w: komunikacji społecznej, prawa pracy, budowania zespołu, rozwijania kompetencji osobistych, negocjacji kupieckich i wielu innych wariantach.

http://hr-partners.pl/ - 19 Kwi 2017

Https://sasa-r.eu/****

SaSa Recruitment, zespół kreatywnych, doświadczonych osób, które dzięki swojej determinacji i zaangażowaniu, podbijają nie tylko polski, ale i europejski rynek pracy. Z naszą pomocą setki ludzi, odnalazło swoją ścieżkę kariery. W zakresie naszych działań leży doradztwo zagranicznym klientom, w doborze odpowiedniego personelu, dostosowanie profilu kandydata do stanowiska pracy oraz pomoc polskim pracownikom w otrzymaniu zagranicznych świadczeń socjalnych i rozliczenia podatku. Oferowane przez nas doradztwo jest dla kandydatów całkowicie bezpłatne

http://sasa-r.eu/ - 6 Cze 2018

IBS - International Business Solutions****

Wspomagamy naszych klientów w podnoszeniuu efektywności ich przedsiębiorstw poprzez pomoc przy wdrażaniu strategii rynkowych i usprawnianie współpracy wewnetrznej. Na stronie informacje o możliwych strategiach, konsultantach, współpracy a także forum dyskusyjne.

http://www.i-b-solutions.pl/ - 29 Wrz 2003

Indygo - doradztwo biznesowe****

Doradztwo biznesowe, MRPII, ERP, wdrożenie, Concorde XAL, szkolenia, seminaria, budownictwo, kostka brukowa, controlling, Business Dynamic Reenginering, BDR, zintegrowane systemy do zarządzania przedsiębiorstwem, audyt projektów.

http://www.indygo.biz.pl/ - 17 Wrz 2001

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego****

IRKL to firma zajmująca się prowadzeniem rekrutacji oraz szkoleń. Wspomagamy rozwój kompetencji pracowników dzięki szkoleniom dopasowanym do stanowiska prac

http://www.irkl.org/ - 26 Paź 2017

IPK****

IPK istnieje od 1991 roku. Jest jedną z najstarszych polskich firm doradztwa kadrowego. Na stronach można znaleźć historie firmy, poradniki, oferty pracy.

http://www.ipk.com.pl/ - 4 Lip 2001

Jak malować dach ? Porady****

Porady dotyczące malowania dachów,

http://konserwacjadachow.blog.pl/ - 18 Mar 2014