KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne (1 342)

Http://hr-partners.pl/****

Firma HR Partners specjalizuje się w wyborze odpowiedni ludzi na dane stanowisko pracy. Skupiamy się na pozyskaniu ludzi zaangażowanych, ambitnych, dobrze przygotowanych pod kątem praktycznymi i w zakresie wiedzy, kompetentnych. U nas kandydaci mają możliwość nie tylko pozyskania odpowiedniego stanowiska, ale również szkolenia się w różnych zakresach m.in. w: komunikacji społecznej, prawa pracy, budowania zespołu, rozwijania kompetencji osobistych, negocjacji kupieckich i wielu innych wariantach.

http://hr-partners.pl/ - 19 Kwi 2017

IBS - International Business Solutions****

Wspomagamy naszych klientów w podnoszeniuu efektywności ich przedsiębiorstw poprzez pomoc przy wdrażaniu strategii rynkowych i usprawnianie współpracy wewnetrznej. Na stronie informacje o możliwych strategiach, konsultantach, współpracy a także forum dyskusyjne.

http://www.i-b-solutions.pl/ - 29 Wrz 2003

Indygo - doradztwo biznesowe****

Doradztwo biznesowe, MRPII, ERP, wdrożenie, Concorde XAL, szkolenia, seminaria, budownictwo, kostka brukowa, controlling, Business Dynamic Reenginering, BDR, zintegrowane systemy do zarządzania przedsiębiorstwem, audyt projektów.

http://www.indygo.biz.pl/ - 17 Wrz 2001

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego****

IRKL to firma zajmująca się prowadzeniem rekrutacji oraz szkoleń. Wspomagamy rozwój kompetencji pracowników dzięki szkoleniom dopasowanym do stanowiska prac

http://www.irkl.org/ - 26 Paź 2017

IPK****

IPK istnieje od 1991 roku. Jest jedną z najstarszych polskich firm doradztwa kadrowego. Na stronach można znaleźć historie firmy, poradniki, oferty pracy.

http://www.ipk.com.pl/ - 4 Lip 2001

Jak malować dach ? Porady****

Porady dotyczące malowania dachów,

http://konserwacjadachow.blog.pl/ - 18 Mar 2014

JKF Partners****

Firma JKF Partners oferuje outsourcing: kadry i płace, księgowość, doradztwo podatkowe i prawne, poszukiwanie pracownika, kapitał intelektualny. Usługi biura przeznaczone są dla małych i średnich przedsiębiorstw chcących obniżyć koszty księgowości, a zarazem mieć rzetelny wgląd w sprawy kadrowo-płacowe i księgowe swojej firmy.

http://www.jkfpartners.pl/ - 4 Lut 2004

Jobinspire.com - serwis pracy. Sosnowiec****

Serwis praca - na stronie oferty pracy za granicą, baza cv, pośrednictwo pracy, ogłoszenia. Ponadto: kariera zawodowa, edukacja, kursy, szkolenia, doskonalenie zawodowe.

http://www.jobinspire.com/ - 4 Sty 2006

Jobland.pl praca za granicą****

Praca za granicą - pośrednictwo pracy. Oferty pracy w Wielkiej Brytanii (UK): Anglii - m. in. w Londynie, Szkocji, Walii. Praca w Irlandii i innych krajach. Nr. Rej. Agencji Zatrudnienia 427/1b. Od kandydatów nie są pobierane opłaty.

http://www.jobland.pl/ - 3 Kwi 2006

Kadry.tv - interaktywna telewizja****

Wiedza ekspertów przekazywana za pomocą serwisu internetowego. przedstawione jest skuteczne zarządzanie, metody rekrutacji, doradztwo marketingowe czy marketing firm. Pokazujemy jak wykorzystać kapitał ludzki, intelektualny i społeczny.

http://kadry.tv/ - 8 Sie 2008