KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne (1 368)

JKF Partners****

Firma JKF Partners oferuje outsourcing: kadry i płace, księgowość, doradztwo podatkowe i prawne, poszukiwanie pracownika, kapitał intelektualny. Usługi biura przeznaczone są dla małych i średnich przedsiębiorstw chcących obniżyć koszty księgowości, a zarazem mieć rzetelny wgląd w sprawy kadrowo-płacowe i księgowe swojej firmy.

http://www.jkfpartners.pl/ - 4 Lut 2004

Jobinspire.com - serwis pracy. Sosnowiec****

Serwis praca - na stronie oferty pracy za granicą, baza cv, pośrednictwo pracy, ogłoszenia. Ponadto: kariera zawodowa, edukacja, kursy, szkolenia, doskonalenie zawodowe.

http://www.jobinspire.com/ - 4 Sty 2006

Jobland.pl praca za granicą****

Praca za granicą - pośrednictwo pracy. Oferty pracy w Wielkiej Brytanii (UK): Anglii - m. in. w Londynie, Szkocji, Walii. Praca w Irlandii i innych krajach. Nr. Rej. Agencji Zatrudnienia 427/1b. Od kandydatów nie są pobierane opłaty.

http://www.jobland.pl/ - 3 Kwi 2006

Kadry.tv - interaktywna telewizja****

Wiedza ekspertów przekazywana za pomocą serwisu internetowego. przedstawione jest skuteczne zarządzanie, metody rekrutacji, doradztwo marketingowe czy marketing firm. Pokazujemy jak wykorzystać kapitał ludzki, intelektualny i społeczny.

http://kadry.tv/ - 8 Sie 2008

Kancelaria Adwokacka Sójka & Maciak****

Kancelaria adwokacka Sójka & Maciak oferuje Państwu profesjonalną i szybką obsługę oraz atrakcyjne ceny, konkurencyjne w stosunku do innych działających na rynku podmiotów

http://www.sojka-maciak.pl/ - 19 Mar 2004

Kancelaria prawna warszawa****

Kancelaria prawna warszawa to wspaniałe rozwiązanie dla osób, jakie szukają najlepszych prawników. Prawnik warszawa jest w stanie doradzić Ci w na prawdę wielu rzeczach.

http://opinie-prawne.eu/ - 6 Maj 2013

Kancelaria radców prawnych adwokat opole****

Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu propozycję Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy. Nasza kancelaria działa na obszarze Opola już od 2001 roku. Oferujemy Państwu porady prawne i reprezentowanie w sądzie przy przeróżnego typu sprawach karnych oraz cywilnoprawnych. Nasza oferta adresowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Służymy konsultacjami ze wszystkich dziedzin prawa. Udzielamy rad zarówno indywidualnie, jak i drogą mailową czy telefoniczną. detale dotyczące naszej oferty oraz dane adresowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

http://www.kancelariajk.opole.pl/ - 4 Sty 2014

Karta Polaka - VISA and WORK****

Szukasz firmy, która pomoże Ci zdobyć kartę stałego pobytu w Polsce? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Visa And Work na stronie internetowej . Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu (50-148), na ulicy Wita Stwosza 16, a także w Warszawie (00-630), na ulicy Polnej 22/5. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie : +48 71 343 35 94 (Wrocław), +48 22 825 21 03(Warszawa), mailowo lub poprzez formularz kontaktowy na stronie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zapraszamy Serdecznie!

http://www.visaandwork.pl/ - 28 Gru 2017

KeepFit - metoda na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej****

Zespół ekspertów oferujący usługi personalnego doradztwa oraz trenera osobistego, działający na terenie Warszawy. Proponujemy metodę CrossFit, opisaną na blogu. Odpowiednia dieta pomaga w osiągnięciu ketozy, co przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej, a także pomaga w przypadku insulinooporności oraz Hashimoto.

http://www.keepfit.pl/ - 23 Cze 2015

Kompleksowe usługi doradztwa biznesowego | WFY Group****

WFY Group to warszawska firma posiadająca oddziały w Poznaniu, Łodzi i Krakowie. Firma wyspecjalizowała się w consultingu i doradztwie podatkowym, finansowym i prawnym. Swoim Klientom oferuje doświadczenie i usługi na najwyższym poziomie.

http://www.wfygroup.com/ - 24 Gru 2016