KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne (1 342)

Kancelaria Adwokacka Sójka & Maciak****

Kancelaria adwokacka Sójka & Maciak oferuje Państwu profesjonalną i szybką obsługę oraz atrakcyjne ceny, konkurencyjne w stosunku do innych działających na rynku podmiotów

http://www.sojka-maciak.pl/ - 19 Mar 2004

Kancelaria prawna warszawa****

Kancelaria prawna warszawa to wspaniałe rozwiązanie dla osób, jakie szukają najlepszych prawników. Prawnik warszawa jest w stanie doradzić Ci w na prawdę wielu rzeczach.

http://opinie-prawne.eu/ - 6 Maj 2013

Kancelaria radców prawnych adwokat opole****

Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu propozycję Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy. Nasza kancelaria działa na obszarze Opola już od 2001 roku. Oferujemy Państwu porady prawne i reprezentowanie w sądzie przy przeróżnego typu sprawach karnych oraz cywilnoprawnych. Nasza oferta adresowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Służymy konsultacjami ze wszystkich dziedzin prawa. Udzielamy rad zarówno indywidualnie, jak i drogą mailową czy telefoniczną. detale dotyczące naszej oferty oraz dane adresowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

http://www.kancelariajk.opole.pl/ - 4 Sty 2014

Karta Polaka - VISA and WORK****

Szukasz firmy, która pomoże Ci zdobyć kartę stałego pobytu w Polsce? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Visa And Work na stronie internetowej . Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu (50-148), na ulicy Wita Stwosza 16, a także w Warszawie (00-630), na ulicy Polnej 22/5. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie : +48 71 343 35 94 (Wrocław), +48 22 825 21 03(Warszawa), mailowo lub poprzez formularz kontaktowy na stronie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zapraszamy Serdecznie!

http://www.visaandwork.pl/ - 28 Gru 2017

KeepFit - metoda na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej****

Zespół ekspertów oferujący usługi personalnego doradztwa oraz trenera osobistego, działający na terenie Warszawy. Proponujemy metodę CrossFit, opisaną na blogu. Odpowiednia dieta pomaga w osiągnięciu ketozy, co przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej, a także pomaga w przypadku insulinooporności oraz Hashimoto.

http://www.keepfit.pl/ - 23 Cze 2015

Kompleksowe usługi doradztwa biznesowego | WFY Group****

WFY Group to warszawska firma posiadająca oddziały w Poznaniu, Łodzi i Krakowie. Firma wyspecjalizowała się w consultingu i doradztwie podatkowym, finansowym i prawnym. Swoim Klientom oferuje doświadczenie i usługi na najwyższym poziomie.

http://www.wfygroup.com/ - 24 Gru 2016

Konsultant ślubny Śląsk****

Ślub jest jednym z tych wydarzeń w życiu każdej osoby, w życiu każdej pary, które na pewno powinno być zapamiętane do końca życia, powinno być zapamiętane tylko i wyłącznie pozytywnie. Firma Ślubny Impresariat to bardzo doświadczeni konsultanci ślubni, którzy są w stanie zapewnić każdemu spełnienie marzeń o ślubie idealnym. Wiedza doskonała oraz wspomniane wcześniej doświadczenie oraz kreatywność i elastyczność sprawiają, że ów konsultant ślubny Śląsk jest idealną odpowiedzią na stres przed ślubem, na wszelkie kłopoty, na nasze marzenia o ślubie udanym. Pozostaje tylko więc przekonać się o tym osobiście i skorzystać z oferty.

http://slubnyimpresariat.pl/ - 4 Lip 2017

Konsulting dla modułu SAP HR****

Pecaso Polska świadczy usługi obejmujące zarówno konsulting, jak i pełną realizację projektów w zakresie wdrożeń modułu HR systemu SAP R/3. Usługi oferowane przez Pecaso Polska realizuje doświadczona kadra konsultantów SAP znająca specyfikę systemu zarządzania kadrami w Polsce.

http://www.pecaso.pl/ - 25 Kwi 2003

KontoBankowe24.pl - Jak wybrać konto?****

Redakcja serwisu KontoBankowe24.pl pomaga w wyborze konta osobistego. W dzisiejszych czasach trudno odnaleźć się w skomplikowanych ofertach banków dlatego stworzyliśmy ranking 10 najlepszych rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych.

http://kontobankowe24.pl/ - 21 Sty 2015

Kreatorzy Kariery - pisanie CV****

Kreatorzy Kariery to profesjonalna agencja doradztwa personalnego specjalizująca się we wspieraniu rozwoju zawodowego swoich klientów. Zajmujemy się pisaniem profesjonalnych CV i listów motywacyjnych dostosowanych do konkretnych stanowisk, przygotowywaniem kandydatów do rozmów kwalifikacyjnych oraz generalnie doradztwem w kwestii wyróżnienia się na rynku pracy.

http://kreatorzykariery.pl/ - 31 Maj 2014