KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne (1 342)

Księgowa Warszawa Ochota****

Przedsiębiorstwo TAX360, mieszcząca się w Warszawie pod adresem ul. Lindleya 16/301, kod pocztowy 02-013, świadczy usługi z zakresu obsługi księgowej oraz kadrowo-płacowej dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw o każdej wielkości oraz fundacji i stowarzyszeń. Cechą charakterystyczną firmy jest prowadzenie usług na najwyższym poziomie, ze szczególnym przywiązaniem do wysokiej jakości swojej pracy, w której kluczowymi cechami jest rzetelność, fachowość oraz bezpieczeństwo danych. Specjalnościami spółki są działania na polach finansów, zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzania zasobami ludzkimi, księgowości prawa oraz korzystania z systemów informacji. Ponadto TAX360 świadczy usługi z zakresu wsparcia doradczego oraz wirtualnego biura z dwoma fizycznymi adresami w Warszawie.

http://www.tax360.pl/ - 28 Paź 2016

Księgowość będzin****

Każda firma ma swoją nazwę i logo - po tym klient ją identyfikuje, ale żeby produkt danej firmy zajął miejsce w głowach, domach i sercach klientów, którym go sprzedajemy, potrzebna jest nam nie tylko jego wyjątkowa jakość, dobra promocja i logo, ale również sprawna organizacja zaplecza firmy, by mogła prężnie się rozwijać i wychodzić naprzeciw potrzebom klienta. Biuro rachunkowe Aditio to najlepszy wybór jeśli chodzi o księgowość małych i dużych firm. Zapraszamy do zapoznania się naszymi referencjami.

http://www.aditio.pl/ - 15 Sty 2014

Life coaching Warszawa Job Coaching Ewa Kawecka****

Nasze usługi coachingowe są skierowane do tych, którzy chcieliby zmienić swoje życie w zgodzie ze swoimi wartościami. Razem z nami , takie osoby odnajdą optymalne rozwiązania realizując swoje cele, zwiększą swoją świadomość by odkryć przekonania, które determinują ich zachowania, osiągając sukces.

http://www.jobcoaching.com.pl/ - 5 Mar 2014

List motywacyjny****

Praktyczne porady o tym, jak napisać list motywacyjny, aby był skuteczny. W serwisie znajdziesz podstawowe zasady pisaniu listu motywacyjnego oraz gotowe przykłady listów motywacyjnych dla konkretnych kategorii zawodów.

http://www.listmotywacyjny.com.pl/ - 20 Cze 2011

List motywacyjny na zamówienie****

Hr.consultants to profesjonalne doradztwo zawodowe oraz planowanie kariery. Trzon naszej działalności stanowi przygotowanie, na indywidualne zamówienie, cv i listu motywacyjnego w języku polskim i po angielsku. Zapraszamy również na konsultacje w zakresie przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej.

http://www.consultants.pl/ - 7 Cze 2006

List motywacyjny wzór****

Strona zawierająca wzory listów motywacyjnych dla najpopularniejszych branż oraz porady i informacje związane z tematyką pracy i kariery.

http://www.listymotywacyjne.pl/ - 22 Wrz 2013

LTD PS – praca opiekunki w Niemczech****

Jesteśmy firmą z doświadczeniem w branży pośrednictwa pracy. Mamy wiele atrakcyjnych ofert pracy w Niemczech, a szczególnie specjalizujemy się w doskonałych ofertach w branży opiekuńczej.

http://www.ltd-ps.eu/ - 5 Sie 2017

ManagerPoint - praca managera, rozwój oraz kariera****

Elitarne forum dla kadry managerskiej: Rozwój managera. Planowanie kariery. Motywowanie. Zarządzanie. Praca dla managera. Wizerunek zawodowy managera. Zapoznaj się z wiedzą managerów praktyków.

http://blog.managerpoint.pl/ - 24 Cze 2008

Marketing w praktyce****

Serwis przedstawiający marketing w sposób całkowicie unikalny, bo praktycznie wspierający mały i średni e-biznes. Biznes, Marketing, e-commerce, socjotechniki to główne tematy.

http://www.emailer.pl/ - 5 Paź 2004

Media Project Group - Biuro Ogłoszeń - Studio Reklamy****

Reklama to nasza pasja. Dokładamy wszelkich starań aby poprzez nasze działania wytworzyć wśród klientów świadomość, że w każdym temacie związanym z reklamą można na nas liczyć. Nie sposób wymienić wszystkich obszarów w których swobodnie realizujemy projekty - identyfikacja wizualna, projektowanie stron internetowych, poligrafia, ogłoszenia nieruchomości, ogłoszenia motoryzacyjne, budowanie wizerunku firmy, fotografia to tylko te najbardziej standardowe. Miarą sukcesu naszej firmy jest efektywność realizacji oraz zadowolenie Klientów. Naszą misją jest tworzenie i wdrażanie skutecznych koncepcji, które owocują biznesowym powodzeniem naszych Kontrahentów.

http://www.mediaprojectgroup.com/ - 11 Lip 2011