KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne (1 373)

Konsultant ślubny Śląsk****

Ślub jest jednym z tych wydarzeń w życiu każdej osoby, w życiu każdej pary, które na pewno powinno być zapamiętane do końca życia, powinno być zapamiętane tylko i wyłącznie pozytywnie. Firma Ślubny Impresariat to bardzo doświadczeni konsultanci ślubni, którzy są w stanie zapewnić każdemu spełnienie marzeń o ślubie idealnym. Wiedza doskonała oraz wspomniane wcześniej doświadczenie oraz kreatywność i elastyczność sprawiają, że ów konsultant ślubny Śląsk jest idealną odpowiedzią na stres przed ślubem, na wszelkie kłopoty, na nasze marzenia o ślubie udanym. Pozostaje tylko więc przekonać się o tym osobiście i skorzystać z oferty.

http://slubnyimpresariat.pl/ - 4 Lip 2017

Konsulting dla modułu SAP HR****

Pecaso Polska świadczy usługi obejmujące zarówno konsulting, jak i pełną realizację projektów w zakresie wdrożeń modułu HR systemu SAP R/3. Usługi oferowane przez Pecaso Polska realizuje doświadczona kadra konsultantów SAP znająca specyfikę systemu zarządzania kadrami w Polsce.

http://www.pecaso.pl/ - 25 Kwi 2003

KontoBankowe24.pl - Jak wybrać konto?****

Redakcja serwisu KontoBankowe24.pl pomaga w wyborze konta osobistego. W dzisiejszych czasach trudno odnaleźć się w skomplikowanych ofertach banków dlatego stworzyliśmy ranking 10 najlepszych rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych.

http://kontobankowe24.pl/ - 21 Sty 2015

Kreatorzy Kariery - pisanie CV****

Kreatorzy Kariery to profesjonalna agencja doradztwa personalnego specjalizująca się we wspieraniu rozwoju zawodowego swoich klientów. Zajmujemy się pisaniem profesjonalnych CV i listów motywacyjnych dostosowanych do konkretnych stanowisk, przygotowywaniem kandydatów do rozmów kwalifikacyjnych oraz generalnie doradztwem w kwestii wyróżnienia się na rynku pracy.

http://kreatorzykariery.pl/ - 31 Maj 2014

Księgowa Warszawa Ochota****

Przedsiębiorstwo TAX360, mieszcząca się w Warszawie pod adresem ul. Lindleya 16/301, kod pocztowy 02-013, świadczy usługi z zakresu obsługi księgowej oraz kadrowo-płacowej dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw o każdej wielkości oraz fundacji i stowarzyszeń. Cechą charakterystyczną firmy jest prowadzenie usług na najwyższym poziomie, ze szczególnym przywiązaniem do wysokiej jakości swojej pracy, w której kluczowymi cechami jest rzetelność, fachowość oraz bezpieczeństwo danych. Specjalnościami spółki są działania na polach finansów, zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzania zasobami ludzkimi, księgowości prawa oraz korzystania z systemów informacji. Ponadto TAX360 świadczy usługi z zakresu wsparcia doradczego oraz wirtualnego biura z dwoma fizycznymi adresami w Warszawie.

http://www.tax360.pl/ - 28 Paź 2016

Księgowość będzin****

Każda firma ma swoją nazwę i logo - po tym klient ją identyfikuje, ale żeby produkt danej firmy zajął miejsce w głowach, domach i sercach klientów, którym go sprzedajemy, potrzebna jest nam nie tylko jego wyjątkowa jakość, dobra promocja i logo, ale również sprawna organizacja zaplecza firmy, by mogła prężnie się rozwijać i wychodzić naprzeciw potrzebom klienta. Biuro rachunkowe Aditio to najlepszy wybór jeśli chodzi o księgowość małych i dużych firm. Zapraszamy do zapoznania się naszymi referencjami.

http://www.aditio.pl/ - 15 Sty 2014

Life coaching Warszawa Job Coaching Ewa Kawecka****

Nasze usługi coachingowe są skierowane do tych, którzy chcieliby zmienić swoje życie w zgodzie ze swoimi wartościami. Razem z nami , takie osoby odnajdą optymalne rozwiązania realizując swoje cele, zwiększą swoją świadomość by odkryć przekonania, które determinują ich zachowania, osiągając sukces.

http://www.jobcoaching.com.pl/ - 5 Mar 2014

List motywacyjny****

Praktyczne porady o tym, jak napisać list motywacyjny, aby był skuteczny. W serwisie znajdziesz podstawowe zasady pisaniu listu motywacyjnego oraz gotowe przykłady listów motywacyjnych dla konkretnych kategorii zawodów.

http://www.listmotywacyjny.com.pl/ - 20 Cze 2011

List motywacyjny na zamówienie****

Hr.consultants to profesjonalne doradztwo zawodowe oraz planowanie kariery. Trzon naszej działalności stanowi przygotowanie, na indywidualne zamówienie, cv i listu motywacyjnego w języku polskim i po angielsku. Zapraszamy również na konsultacje w zakresie przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej.

http://www.consultants.pl/ - 7 Cze 2006

List motywacyjny wzór****

Strona zawierająca wzory listów motywacyjnych dla najpopularniejszych branż oraz porady i informacje związane z tematyką pracy i kariery.

http://www.listymotywacyjne.pl/ - 22 Wrz 2013