KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne (1 351)

Marketing w praktyce****

Serwis przedstawiający marketing w sposób całkowicie unikalny, bo praktycznie wspierający mały i średni e-biznes. Biznes, Marketing, e-commerce, socjotechniki to główne tematy.

http://www.emailer.pl/ - 5 Paź 2004

Media Project Group - Biuro Ogłoszeń - Studio Reklamy****

Reklama to nasza pasja. Dokładamy wszelkich starań aby poprzez nasze działania wytworzyć wśród klientów świadomość, że w każdym temacie związanym z reklamą można na nas liczyć. Nie sposób wymienić wszystkich obszarów w których swobodnie realizujemy projekty - identyfikacja wizualna, projektowanie stron internetowych, poligrafia, ogłoszenia nieruchomości, ogłoszenia motoryzacyjne, budowanie wizerunku firmy, fotografia to tylko te najbardziej standardowe. Miarą sukcesu naszej firmy jest efektywność realizacji oraz zadowolenie Klientów. Naszą misją jest tworzenie i wdrażanie skutecznych koncepcji, które owocują biznesowym powodzeniem naszych Kontrahentów.

http://www.mediaprojectgroup.com/ - 11 Lip 2011

MediaCV - Oferty pracy w Polsce i za granicą****

Nowoczesna platforma przeznaczona dla ludzi poszukujących pracy w Polsce i za granicą, posiadająca narzędzia ułatwiające rekrutację przyszłych pracowników.

http://www.mediacv.pl/ - 12 Cze 2014

Miedzy5a6 - O biznesie, web biznesie i startupach****

O biznesie, web biznesie i startupach. Subiektywnie. Po mojemu. Biznes, startup, marketing, internet, social media. I wiele więcej.

http://miedzy5a6.pl/ - 13 Wrz 2013

Mistrz Motywacji - jak więcej zarabiać****

Prowadzisz własny biznes, a brakuje Ci pewności siebie? Nie wiesz jak się wybić na tle konkurencji? Zapraszam Cię na moje lekcje motywacji. Jestem ekspertem od udzielania praktycznych porad i jeśli tylko skorzystasz z mojej propozycji to będziesz mieć darmowy dostęp do ponad trzystu lekcji motywacyjnych.

http://www.mistrzmotywacji.pl/ - 22 Gru 2017

MTM Polska - zarządzanie produkcją, organizacja pracy****

MTM to skrót od Methods-Time Measurement, co tłumaczymy jako pomiar czasu metody. Najskuteczniejszy system organizacji pracy i zarządzania czasem. Nasz cel to wzmacnianie kompetencji firm w zakresie - optymalizacja czasu pracy. Oferujemy wiele trybów kształcenia i szkoleń: seminaria informacyjne, szkolenia.

http://www.plmtm.com/ - 25 Lut 2005

Nadaj swojemu życiu najlepszą jakość za pomocą wiedzy, pracy, mądrości i zdrowego rozsądku****

Blog poświęcony rozwojowi osobistemu stawiający na wiedzę, pracę, mądrość, doświadczenie i zdrowy rozsądek. Zawartość bloga stanowią darmowe artykuły z zakresu wiedzy o rozwoju osobistym, zarządzaniu finansami osobistymi, rozwoju zawodowego. Ponadto na blogu poruszane są tematy związane pośrednio i bezpośrednio z jakością życia człowieka.

http://chceszrozwoju.pl/ - 12 Mar 2017

Najnowsze oferty pracy w Tazamo****

Tazamo to serwis z ogłoszeniami o pracę. Umożliwia pracodawcy szybkie znalezienie odpowiedniego kandydata a kandydatom znalezienie wielu ciekawych ofert pracy. Portal umożliwia tworzenie CV w wersji PDF online za pomocą kreatora i opublikowanie jego w sieci. Pracodawcom daje możliwość tworzenia ankiet preselekcyjnych co ułatwia proces wyboru najlepszego kandydata.

http://tazamo.pl/ - 28 Lis 2012

Odszkodowania wodzisław****

Kancelaria odszkodowawcza z Rybnika poleca usługi w zakresie odszkodowania wodzisław. Prowadzimy działalność już od 10 lat, a wcześniej posiedliśmy ponad kilkunastoletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na realizację dla Państwa usług odszkodowawczych na najwyższym poziomie. Nie wydacie na nas ani złotówki z własnej kieszeni. Udzielamy wszelkiej porady prawnej, przeprowadzamy za Państwa obsługę formalno-prawną oraz uczęszczamy na rozprawy sądowe. Dzięki naszym usługom macie Państwo pewność, że rzetelnie wykonamy nasze obowiązki co doprowadzi w konsekwencji do uzyskania należnego zadośćuczynienia pieniężnego. Świadczymy usług z zakresu odszkodowań w Rybnickim okręgu, Jastrzębiu-Zdroju, Wodzisławiu i okolicznych miejscowościach. Kluczową grupą naszych klientów są osoby, które nie chcą lub nie mają czasu na skomplikowane procedury ubezpieczeniowe.

http://serpens.com.pl/ - 13 Maj 2015

Oferty pracy****

Pracodawcy.info to portal pracy umożliwiający publikowanie ofert pracy w Polsce oraz za granicą. Z serwisu mogą korzystać firmy oraz instytucje poszukujące pracowników do własnych oddziałów jak również agencje pośrednictwa pracy.

http://pracodawcy.info/ - 3 Gru 2013