KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne (1 342)

MediaCV - Oferty pracy w Polsce i za granicą****

Nowoczesna platforma przeznaczona dla ludzi poszukujących pracy w Polsce i za granicą, posiadająca narzędzia ułatwiające rekrutację przyszłych pracowników.

http://www.mediacv.pl/ - 12 Cze 2014

Miedzy5a6 - O biznesie, web biznesie i startupach****

O biznesie, web biznesie i startupach. Subiektywnie. Po mojemu. Biznes, startup, marketing, internet, social media. I wiele więcej.

http://miedzy5a6.pl/ - 13 Wrz 2013

Mistrz Motywacji - jak więcej zarabiać****

Prowadzisz własny biznes, a brakuje Ci pewności siebie? Nie wiesz jak się wybić na tle konkurencji? Zapraszam Cię na moje lekcje motywacji. Jestem ekspertem od udzielania praktycznych porad i jeśli tylko skorzystasz z mojej propozycji to będziesz mieć darmowy dostęp do ponad trzystu lekcji motywacyjnych.

http://www.mistrzmotywacji.pl/ - 22 Gru 2017

MTM Polska - zarządzanie produkcją, organizacja pracy****

MTM to skrót od Methods-Time Measurement, co tłumaczymy jako pomiar czasu metody. Najskuteczniejszy system organizacji pracy i zarządzania czasem. Nasz cel to wzmacnianie kompetencji firm w zakresie - optymalizacja czasu pracy. Oferujemy wiele trybów kształcenia i szkoleń: seminaria informacyjne, szkolenia.

http://www.plmtm.com/ - 25 Lut 2005

Nadaj swojemu życiu najlepszą jakość za pomocą wiedzy, pracy, mądrości i zdrowego rozsądku****

Blog poświęcony rozwojowi osobistemu stawiający na wiedzę, pracę, mądrość, doświadczenie i zdrowy rozsądek. Zawartość bloga stanowią darmowe artykuły z zakresu wiedzy o rozwoju osobistym, zarządzaniu finansami osobistymi, rozwoju zawodowego. Ponadto na blogu poruszane są tematy związane pośrednio i bezpośrednio z jakością życia człowieka.

http://chceszrozwoju.pl/ - 12 Mar 2017

Najnowsze oferty pracy w Tazamo****

Tazamo to serwis z ogłoszeniami o pracę. Umożliwia pracodawcy szybkie znalezienie odpowiedniego kandydata a kandydatom znalezienie wielu ciekawych ofert pracy. Portal umożliwia tworzenie CV w wersji PDF online za pomocą kreatora i opublikowanie jego w sieci. Pracodawcom daje możliwość tworzenia ankiet preselekcyjnych co ułatwia proces wyboru najlepszego kandydata.

http://tazamo.pl/ - 28 Lis 2012

Odszkodowania wodzisław****

Kancelaria odszkodowawcza z Rybnika poleca usługi w zakresie odszkodowania wodzisław. Prowadzimy działalność już od 10 lat, a wcześniej posiedliśmy ponad kilkunastoletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na realizację dla Państwa usług odszkodowawczych na najwyższym poziomie. Nie wydacie na nas ani złotówki z własnej kieszeni. Udzielamy wszelkiej porady prawnej, przeprowadzamy za Państwa obsługę formalno-prawną oraz uczęszczamy na rozprawy sądowe. Dzięki naszym usługom macie Państwo pewność, że rzetelnie wykonamy nasze obowiązki co doprowadzi w konsekwencji do uzyskania należnego zadośćuczynienia pieniężnego. Świadczymy usług z zakresu odszkodowań w Rybnickim okręgu, Jastrzębiu-Zdroju, Wodzisławiu i okolicznych miejscowościach. Kluczową grupą naszych klientów są osoby, które nie chcą lub nie mają czasu na skomplikowane procedury ubezpieczeniowe.

http://serpens.com.pl/ - 13 Maj 2015

Oferty pracy****

Pracodawcy.info to portal pracy umożliwiający publikowanie ofert pracy w Polsce oraz za granicą. Z serwisu mogą korzystać firmy oraz instytucje poszukujące pracowników do własnych oddziałów jak również agencje pośrednictwa pracy.

http://pracodawcy.info/ - 3 Gru 2013

Oferty pracy - Austria, Niemcy - Zeitmann****

Oferty pracy za granicą od zaraz podobno istnieją i każdy o nich słyszał, ale opowieści głoszą, że nikt nigdy żadnej nie znalazł. Najwidoczniej słabo szukał – Zeitmann to agencja pracy w Niemczech, która szukać nie musi, ponieważ prowadzi stałą współpracę z setkami zagranicznych firm. Zaufały nam tysiące ludzi z różnymi oczekiwaniami i wykształceniem i polecili nas innym – w taki sposób staliśmy się jedną z czołowych firm jeśli chodzi o agencje zatrudnienia i z dumą o tym mówimy. Przekonaj się co to znaczy dobra praca. Austria i Holandia to kraje, w których również posiadamy swoje biura – możesz więc na nas liczyć nie tylko jeśli chodzi o Niemcy.

http://zeitmann.pl/ - 15 Cze 2017

Oferty pracy dla specjalistów i menedżerów****

ATERIMA HR jest firmą odpowiedzialną za rekrutację kandydatów na stanowiska specjalistyczne tak średniego, jak i wyższego stopnia. Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów może poszukiwać odpowiednich osób na terenie całego kraju, a ponieważ jest to firma z doświadczeniem, nie ma takiego zlecenia, które okazałoby się dla jej pracowników zbyt dużym wyzwaniem. Osoby zainteresowane współpracą zawsze mogą też liczyć na indywidualne podejście i troskę o to, aby zatrudniony personel odpowiadał wymagającym zleceniodawcom.

http://praca.aterima.hr/ - 14 Wrz 2017