KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne (1 373)

LTD PS – praca opiekunki w Niemczech****

Jesteśmy firmą z doświadczeniem w branży pośrednictwa pracy. Mamy wiele atrakcyjnych ofert pracy w Niemczech, a szczególnie specjalizujemy się w doskonałych ofertach w branży opiekuńczej.

http://www.ltd-ps.eu/ - 5 Sie 2017

ManagerPoint - praca managera, rozwój oraz kariera****

Elitarne forum dla kadry managerskiej: Rozwój managera. Planowanie kariery. Motywowanie. Zarządzanie. Praca dla managera. Wizerunek zawodowy managera. Zapoznaj się z wiedzą managerów praktyków.

http://blog.managerpoint.pl/ - 24 Cze 2008

Marketing w praktyce****

Serwis przedstawiający marketing w sposób całkowicie unikalny, bo praktycznie wspierający mały i średni e-biznes. Biznes, Marketing, e-commerce, socjotechniki to główne tematy.

http://www.emailer.pl/ - 5 Paź 2004

Media Project Group - Biuro Ogłoszeń - Studio Reklamy****

Reklama to nasza pasja. Dokładamy wszelkich starań aby poprzez nasze działania wytworzyć wśród klientów świadomość, że w każdym temacie związanym z reklamą można na nas liczyć. Nie sposób wymienić wszystkich obszarów w których swobodnie realizujemy projekty - identyfikacja wizualna, projektowanie stron internetowych, poligrafia, ogłoszenia nieruchomości, ogłoszenia motoryzacyjne, budowanie wizerunku firmy, fotografia to tylko te najbardziej standardowe. Miarą sukcesu naszej firmy jest efektywność realizacji oraz zadowolenie Klientów. Naszą misją jest tworzenie i wdrażanie skutecznych koncepcji, które owocują biznesowym powodzeniem naszych Kontrahentów.

http://www.mediaprojectgroup.com/ - 11 Lip 2011

MediaCV - Oferty pracy w Polsce i za granicą****

Nowoczesna platforma przeznaczona dla ludzi poszukujących pracy w Polsce i za granicą, posiadająca narzędzia ułatwiające rekrutację przyszłych pracowników.

http://www.mediacv.pl/ - 12 Cze 2014

Miedzy5a6 - O biznesie, web biznesie i startupach****

O biznesie, web biznesie i startupach. Subiektywnie. Po mojemu. Biznes, startup, marketing, internet, social media. I wiele więcej.

http://miedzy5a6.pl/ - 13 Wrz 2013

Mistrz Motywacji - jak więcej zarabiać****

Prowadzisz własny biznes, a brakuje Ci pewności siebie? Nie wiesz jak się wybić na tle konkurencji? Zapraszam Cię na moje lekcje motywacji. Jestem ekspertem od udzielania praktycznych porad i jeśli tylko skorzystasz z mojej propozycji to będziesz mieć darmowy dostęp do ponad trzystu lekcji motywacyjnych.

http://www.mistrzmotywacji.pl/ - 22 Gru 2017

MTM Polska - zarządzanie produkcją, organizacja pracy****

MTM to skrót od Methods-Time Measurement, co tłumaczymy jako pomiar czasu metody. Najskuteczniejszy system organizacji pracy i zarządzania czasem. Nasz cel to wzmacnianie kompetencji firm w zakresie - optymalizacja czasu pracy. Oferujemy wiele trybów kształcenia i szkoleń: seminaria informacyjne, szkolenia.

http://www.plmtm.com/ - 25 Lut 2005

Nadaj swojemu życiu najlepszą jakość za pomocą wiedzy, pracy, mądrości i zdrowego rozsądku****

Blog poświęcony rozwojowi osobistemu stawiający na wiedzę, pracę, mądrość, doświadczenie i zdrowy rozsądek. Zawartość bloga stanowią darmowe artykuły z zakresu wiedzy o rozwoju osobistym, zarządzaniu finansami osobistymi, rozwoju zawodowego. Ponadto na blogu poruszane są tematy związane pośrednio i bezpośrednio z jakością życia człowieka.

http://chceszrozwoju.pl/ - 12 Mar 2017

Najnowsze oferty pracy w Tazamo****

Tazamo to serwis z ogłoszeniami o pracę. Umożliwia pracodawcy szybkie znalezienie odpowiedniego kandydata a kandydatom znalezienie wielu ciekawych ofert pracy. Portal umożliwia tworzenie CV w wersji PDF online za pomocą kreatora i opublikowanie jego w sieci. Pracodawcom daje możliwość tworzenia ankiet preselekcyjnych co ułatwia proces wyboru najlepszego kandydata.

http://tazamo.pl/ - 28 Lis 2012