KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne (1 368)

Odszkodowania wodzisław****

Kancelaria odszkodowawcza z Rybnika poleca usługi w zakresie odszkodowania wodzisław. Prowadzimy działalność już od 10 lat, a wcześniej posiedliśmy ponad kilkunastoletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na realizację dla Państwa usług odszkodowawczych na najwyższym poziomie. Nie wydacie na nas ani złotówki z własnej kieszeni. Udzielamy wszelkiej porady prawnej, przeprowadzamy za Państwa obsługę formalno-prawną oraz uczęszczamy na rozprawy sądowe. Dzięki naszym usługom macie Państwo pewność, że rzetelnie wykonamy nasze obowiązki co doprowadzi w konsekwencji do uzyskania należnego zadośćuczynienia pieniężnego. Świadczymy usług z zakresu odszkodowań w Rybnickim okręgu, Jastrzębiu-Zdroju, Wodzisławiu i okolicznych miejscowościach. Kluczową grupą naszych klientów są osoby, które nie chcą lub nie mają czasu na skomplikowane procedury ubezpieczeniowe.

http://serpens.com.pl/ - 13 Maj 2015

Oferty pracy****

Pracodawcy.info to portal pracy umożliwiający publikowanie ofert pracy w Polsce oraz za granicą. Z serwisu mogą korzystać firmy oraz instytucje poszukujące pracowników do własnych oddziałów jak również agencje pośrednictwa pracy.

http://pracodawcy.info/ - 3 Gru 2013

Oferty pracy - Austria, Niemcy - Zeitmann****

Oferty pracy za granicą od zaraz podobno istnieją i każdy o nich słyszał, ale opowieści głoszą, że nikt nigdy żadnej nie znalazł. Najwidoczniej słabo szukał – Zeitmann to agencja pracy w Niemczech, która szukać nie musi, ponieważ prowadzi stałą współpracę z setkami zagranicznych firm. Zaufały nam tysiące ludzi z różnymi oczekiwaniami i wykształceniem i polecili nas innym – w taki sposób staliśmy się jedną z czołowych firm jeśli chodzi o agencje zatrudnienia i z dumą o tym mówimy. Przekonaj się co to znaczy dobra praca. Austria i Holandia to kraje, w których również posiadamy swoje biura – możesz więc na nas liczyć nie tylko jeśli chodzi o Niemcy.

http://zeitmann.pl/ - 15 Cze 2017

Oferty pracy dla specjalistów i menedżerów****

ATERIMA HR jest firmą odpowiedzialną za rekrutację kandydatów na stanowiska specjalistyczne tak średniego, jak i wyższego stopnia. Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów może poszukiwać odpowiednich osób na terenie całego kraju, a ponieważ jest to firma z doświadczeniem, nie ma takiego zlecenia, które okazałoby się dla jej pracowników zbyt dużym wyzwaniem. Osoby zainteresowane współpracą zawsze mogą też liczyć na indywidualne podejście i troskę o to, aby zatrudniony personel odpowiadał wymagającym zleceniodawcom.

http://praca.aterima.hr/ - 14 Wrz 2017

Oferty pracy w Anglii dla dentystów oraz inżynierów z oferty SGI Polska****

Legalne oferty pracy dla stomatologów, inżynierów i informatyków w Anglii. Pomagamy dentystom zdobyć uprawnienia i przygotowujemy do angielskich egzaminów językowych. Praca w Anglii dla specjalistów.

http://pracadladentystow.pl/ - 5 Paź 2007

Oferty pracy w branży farmaceutycznej Pharmajobs****

Praca dla przedstawicieli medycznych, reprezentantów medycznych. Serwis zawiera oferty pracy w firmach farmaceutycznych, bazę CV, poradnik o perspektywach zawodowych i specyfice branży farmaceutycznej.

http://www.pharmajobs.pl/ - 1 Sie 2005

Oferty pracy w Polsce i za granicą****

Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce i za granicą. Agencja pracy ATERIMA prowadzi rekrutacje także do pracy we Francji czy w Niemczech. Bezpieczna praca za granicą, zadbaj o swoje bezpieczeństwo!

http://praca.aterima.pl/ - 7 Lip 2017

Oferty pracy w zespole ATERIMA****

GRUPA ATERIMA jest firmą odpowiedzialną za wsparcie wszystkich firm wchodzących w skład grupy. Skupiamy się na rekrutacji kandydatów na stanowiska specjalistyczne tak średniego, jak i wyższego stopnia. Na stronie znajdziesz oferty pracy w naszym zespole. Zapraszamy!

http://praca.grupaaterima.pl/ - 14 Wrz 2017

Olsztyńska Szkoła Biznesu****

Olsztyńska Szkoła Biznesu - profesjonalna instytucja szkoleniowa w Olsztynie. Szkolenie biznesowe i interpersonalne, studia licencjackie, projekty unijne.

http://www.osb.edu.pl/ - 21 Sie 2006

Open Mind - Kraków****

Open Mind. Kursy językowe. Biuro podróży. Doradztwo Personalne. Strona zawiera szczegóły oferty i formularz zgłoszeniowy.

http://www.openmind.krakow.pl/ - 29 Maj 2002