KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne (1 348)

Oferty pracy - Austria, Niemcy - Zeitmann****

Oferty pracy za granicą od zaraz podobno istnieją i każdy o nich słyszał, ale opowieści głoszą, że nikt nigdy żadnej nie znalazł. Najwidoczniej słabo szukał – Zeitmann to agencja pracy w Niemczech, która szukać nie musi, ponieważ prowadzi stałą współpracę z setkami zagranicznych firm. Zaufały nam tysiące ludzi z różnymi oczekiwaniami i wykształceniem i polecili nas innym – w taki sposób staliśmy się jedną z czołowych firm jeśli chodzi o agencje zatrudnienia i z dumą o tym mówimy. Przekonaj się co to znaczy dobra praca. Austria i Holandia to kraje, w których również posiadamy swoje biura – możesz więc na nas liczyć nie tylko jeśli chodzi o Niemcy.

http://zeitmann.pl/ - 15 Cze 2017

Oferty pracy dla specjalistów i menedżerów****

ATERIMA HR jest firmą odpowiedzialną za rekrutację kandydatów na stanowiska specjalistyczne tak średniego, jak i wyższego stopnia. Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów może poszukiwać odpowiednich osób na terenie całego kraju, a ponieważ jest to firma z doświadczeniem, nie ma takiego zlecenia, które okazałoby się dla jej pracowników zbyt dużym wyzwaniem. Osoby zainteresowane współpracą zawsze mogą też liczyć na indywidualne podejście i troskę o to, aby zatrudniony personel odpowiadał wymagającym zleceniodawcom.

http://praca.aterima.hr/ - 14 Wrz 2017

Oferty pracy w Anglii dla dentystów oraz inżynierów z oferty SGI Polska****

Legalne oferty pracy dla stomatologów, inżynierów i informatyków w Anglii. Pomagamy dentystom zdobyć uprawnienia i przygotowujemy do angielskich egzaminów językowych. Praca w Anglii dla specjalistów.

http://pracadladentystow.pl/ - 5 Paź 2007

Oferty pracy w branży farmaceutycznej Pharmajobs****

Praca dla przedstawicieli medycznych, reprezentantów medycznych. Serwis zawiera oferty pracy w firmach farmaceutycznych, bazę CV, poradnik o perspektywach zawodowych i specyfice branży farmaceutycznej.

http://www.pharmajobs.pl/ - 1 Sie 2005

Oferty pracy w Polsce i za granicą****

Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce i za granicą. Agencja pracy ATERIMA prowadzi rekrutacje także do pracy we Francji czy w Niemczech. Bezpieczna praca za granicą, zadbaj o swoje bezpieczeństwo!

http://praca.aterima.pl/ - 7 Lip 2017

Oferty pracy w zespole ATERIMA****

GRUPA ATERIMA jest firmą odpowiedzialną za wsparcie wszystkich firm wchodzących w skład grupy. Skupiamy się na rekrutacji kandydatów na stanowiska specjalistyczne tak średniego, jak i wyższego stopnia. Na stronie znajdziesz oferty pracy w naszym zespole. Zapraszamy!

http://praca.grupaaterima.pl/ - 14 Wrz 2017

Olsztyńska Szkoła Biznesu****

Olsztyńska Szkoła Biznesu - profesjonalna instytucja szkoleniowa w Olsztynie. Szkolenie biznesowe i interpersonalne, studia licencjackie, projekty unijne.

http://www.osb.edu.pl/ - 21 Sie 2006

Open Mind - Kraków****

Open Mind. Kursy językowe. Biuro podróży. Doradztwo Personalne. Strona zawiera szczegóły oferty i formularz zgłoszeniowy.

http://www.openmind.krakow.pl/ - 29 Maj 2002

Opieka Niemcy****

Osoby starsze są istotami, które potrzebują tyle samo ciepła i uśmiechu co małe dziecko. Cechą prawdziwej Opiekunki jest przyjazne przysposobienie oraz umiejętność współczucia. Jesteśmy agencja specjalizującą się w wyszukiwaniu ofert dla naszych polskich specjalistów, ponieważ jest wiele osób, które chcą pracować w tym zawodzie w Niemczech. Wiemy, iż u naszych zachodnich sąsiadów tego rodzaju specjalistów brakuje, dlatego staramy się pomagać na ile możemy.

http://carework.pl/ - 17 Gru 2010

Option One - marketing bezpośredni****

Option One od 1999 roku odnosi sukcesy w dziedzinie marketingu bezpośredniego oraz usług sprzedażowych. Działamy we wszystkich kanałach sprzedaży, również przy powstawaniu rekomendacji zakupowych.

http://option1.pl/ - 7 Wrz 2017