KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne (1 342)

Oferty pracy w Anglii dla dentystów oraz inżynierów z oferty SGI Polska****

Legalne oferty pracy dla stomatologów, inżynierów i informatyków w Anglii. Pomagamy dentystom zdobyć uprawnienia i przygotowujemy do angielskich egzaminów językowych. Praca w Anglii dla specjalistów.

http://pracadladentystow.pl/ - 5 Paź 2007

Oferty pracy w branży farmaceutycznej Pharmajobs****

Praca dla przedstawicieli medycznych, reprezentantów medycznych. Serwis zawiera oferty pracy w firmach farmaceutycznych, bazę CV, poradnik o perspektywach zawodowych i specyfice branży farmaceutycznej.

http://www.pharmajobs.pl/ - 1 Sie 2005

Oferty pracy w Polsce i za granicą****

Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce i za granicą. Agencja pracy ATERIMA prowadzi rekrutacje także do pracy we Francji czy w Niemczech. Bezpieczna praca za granicą, zadbaj o swoje bezpieczeństwo!

http://praca.aterima.pl/ - 7 Lip 2017

Oferty pracy w zespole ATERIMA****

GRUPA ATERIMA jest firmą odpowiedzialną za wsparcie wszystkich firm wchodzących w skład grupy. Skupiamy się na rekrutacji kandydatów na stanowiska specjalistyczne tak średniego, jak i wyższego stopnia. Na stronie znajdziesz oferty pracy w naszym zespole. Zapraszamy!

http://praca.grupaaterima.pl/ - 14 Wrz 2017

Olsztyńska Szkoła Biznesu****

Olsztyńska Szkoła Biznesu - profesjonalna instytucja szkoleniowa w Olsztynie. Szkolenie biznesowe i interpersonalne, studia licencjackie, projekty unijne.

http://www.osb.edu.pl/ - 21 Sie 2006

Open Mind - Kraków****

Open Mind. Kursy językowe. Biuro podróży. Doradztwo Personalne. Strona zawiera szczegóły oferty i formularz zgłoszeniowy.

http://www.openmind.krakow.pl/ - 29 Maj 2002

Opieka Niemcy****

Osoby starsze są istotami, które potrzebują tyle samo ciepła i uśmiechu co małe dziecko. Cechą prawdziwej Opiekunki jest przyjazne przysposobienie oraz umiejętność współczucia. Jesteśmy agencja specjalizującą się w wyszukiwaniu ofert dla naszych polskich specjalistów, ponieważ jest wiele osób, które chcą pracować w tym zawodzie w Niemczech. Wiemy, iż u naszych zachodnich sąsiadów tego rodzaju specjalistów brakuje, dlatego staramy się pomagać na ile możemy.

http://carework.pl/ - 17 Gru 2010

Option One - marketing bezpośredni****

Option One od 1999 roku odnosi sukcesy w dziedzinie marketingu bezpośredniego oraz usług sprzedażowych. Działamy we wszystkich kanałach sprzedaży, również przy powstawaniu rekomendacji zakupowych.

http://option1.pl/ - 7 Wrz 2017

Osman.pl Trener biznesu****

Marcin Osman zajmuje się działalnością, która obejmuje między innymi doradztwo biznesowe dla firm. Dzięki dużemu doświadczeniu podejmował współpracę z wieloma dużymi, znanymi przedsiębiorstwami. W ramach swojej oferty Marcin Osman trener biznesu przygotował szeroki zakres szkoleń biznesowych, które dotyczą wielu praktycznych i bardzo przydatnych w prowadzeniu biznesu zagadnień.

http://osman.pl/ - 24 Wrz 2015

Outsoursing kadr, projektów i oprogramowania IT****

Team4you specjalizuje się w outsourcingu programistów oraz specjalistów IT. Jeśli potrzebujesz wykwalifikowanych i sprawdzonych pracowników oraz interesuje Ciebie outsourcing, leasing lub wynajem kadr i usług IT to zapraszamy do współpracy.

http://team4you.pl/ - 22 Wrz 2010