KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne (1 373)

Poradnictwo Zawodowe*****

Witryna poświęcona skutecznym technikom poszukiwania pracy. Informacje o tym kto doradza i czego owo doradztwo dotyczy. Informacje o użytecznych programach komputerowych, testach psychologicznych, czasopismach i informatorach. Linki do stron poświęconych pracy, wykaz szkół i ciekawe aforyzmy.

http://www.apraca.pl/bisu/ - 27 Paź 2001

Praca, kursy i praktyki w Pracuj.pl*****

Praca, praktyki kursy i szkolenia - prezentacja ofert pracy i praktyk. Praca stała, praktyki zagraniczne, kursy, porady testy osobowościowe, wywiady z pracodawcami, informacje o zarobkach Polaków, poradnik dla szukających pracy i praktyk oraz baza CV.

http://www.pracuj.pl/ - 19 Wrz 2003

Praca oferty pracy w joblink*****

Praca, wszystkie oferty pracy w jednym miejscu

http://www.joblink.pl/ - 5 Lip 2010

Praca, ogłoszenia i oferty pracy, wzory cv, praca tymczasowa i stała*****

Praca, oferty pracy, praca tymczasowa i stała, ogłoszenia pracodawców, jak napisać list motywacyjny i cv w serwisie Portal Pracy. Znajdziesz u nas również porady dla szukających pracy, wzory cv, wzory listów motywacyjnych, porady prawne i kodeks pracy, staże i praktyki.

http://www.portalpracy.pl/ - 20 Gru 2004

RCS-HR.pl - Szkolenia / Rekrutacja / Selekcja / Praca*****

Najnowsze oferty pracy: Białystok, Podlasie, Polska. Rekrutacja i selekcja pracowników. Szkolenia, kursy i seminaria. Baza CV. Serwis ogłoszeniowy. Praca.

http://www.rcs-hr.pl/ - 1 Cze 2005

RESOLUTIO Doradztwo Personalne*****

Firma Resolutio Doradztwo Personalne działa na rynku usług doradczych i szkoleniowych. Specjalizuje się przede wszystkim w realizacji różnych form oceny kompetencji pracowników oraz badaniach opinii i nastrojów pracowniczych. W ofercie znajdują się usługi takie jak: assessment / development centre, ocena okresowa i ocena metodą 360 stopni, ocena kompetencji pracownika z zastosowaniem testów psychologicznych, audyt personalny jak również audyt narzędzi pomiarowych oraz realizacja i opracowanie wyników badań.

http://www.resolutio.pl/ - 28 Lut 2005

Strona firmy ASPEKT -oferujemy szkolenia oraz doradztwo, realizujemy projekty UE*****

Fundacja realizuje projekty finansowane ze środków unijnych, zapraszamy na bezpłatne szkolenia i doradztwo z zakresu pozyskiwania funduszy na rozwój i inne

http://fpe.lublin.pl/ - 1 Gru 2005

Strona firmy ASPEKT -oferujemy szkolenia oraz doradztwo, realizujemy projekty UE,*****

Całościowa obsługa procesu pozyskania środków. Pomoc polega na przygotowaniu dokumentacji aplikacyjnej, opracowaniu biznes planu, i innych niezbędnych załączników. Oferujemy także usługi w zakresie zarządzania i rozliczania projektów. Możliwa jest stała współpraca w ramach, której doradca będzie na bieżącą analizował potrzeby firmy, poszukiwał nowych źródeł finansowania, dostosowywał ją do wymogów UE, tak aby mogła przez wiele lat korzystać z coraz to nowych systemów wsparcia dla przedsiębiorców.

http://www.aspekt.lublin.pl/ - 30 Lis 2005

Strona informacyjna bioenergoterapeuty i egzorcysty Jana Ostrowskiego*****

Bioenergoterapeuta, egzorcysta i redaktor karmy Jan Ostrowski oferuje swoje usługi. Na stronie znajduje się dokładny opis usług, materiały informacyjne dotyczące zawodu bioenergoterapeuty, dostępny jest formularz do bezpłatnej analizy w celu zaproponowania terapii.

http://www.jan-ostrowski.pl/ - 18 Lut 2008

Szkolenia i zarządzanie GBR*****

Szkolenia i zarządzanie, sprzedaż, negocjacje, obsługa klienta i umiejętności interpersonalne oferuje GB Resources. Na stronie prezentacja bogatej oferty szkoleniowej i doradczej.

http://www.szkolenia.gbr.pl/ - 12 Mar 2004