KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne (1 373)

Time Work - Promocje Leasing Pracowniczy*****

Firma zajmuje się leasingiem pracowniczym ( wynajem pracowników czasowych), zastępstwem personelu, zatrudnieniem na próbę, doradztwem personalnym, oraz działaniami w zakresie BTL.

http://www.timework.com.pl/ - 19 Sty 2005

Tomatoe PR - Agencja Public Relations*****

Tomatoe PR jest dynamicznie rozwijającą się Agencją Public Relations, której wiedza, doświadczenie i innowacyjne podejście do realizowanych projektów pozwala optymalizować relacje pomiędzy markami oraz korporacjami i ich otoczeniem. Tomatoe Public Relations świadczy pełne usługi z zakresu Komunikacji Marketingowej. Tworzymy Strategie PR, PR Produktowy, Komunikację Korporacyjną i Wewnętrzną, a także Internetową. Posiadamy doświadczenie w Zarządzaniu Problemem i Sytuacjach Kryzysowych. Organizujemy Akcje Społeczne (CSR), a szczególnie dbamy o naszych Klientów w segmencie Relacji z Mediami oraz Inwestorami.

http://www.tomatoe.pl/ - 31 Maj 2007

Vista Polska - Doradztwo Personalne*****

Firma Doradztwa Personalnego Vista Polska. Assessment & Development Center, Centra Oceny i Rozwoju, Doradztwo personalne i organizacyjne, Rekrutacja i selekcja, Organizacja i logistyka szkoleń, Szkolenia.

http://vistapolska.pl/ - 29 Cze 2009

Action Recruitment****

Jesteśmy agencją rekrutacyjną w branży hotelarskiej, cateringowej i gastronomicznej w Irlandii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie - na rynku działamy od 43 lat.

http://www.actionrecruitment.pl/ - 22 Lis 2017

ADVICE Business Solutions : Systemy motywacyjne i wynagrodzeń****

ADVICE Business Solutions buduje opłacalne i bezpieczne prawnie systemy wynagrodzeń, motywujące pracowników do realizacji celów firmy. Nasze usługi obejmują: 1. audyt systemu wynagrodzeń (badanie spójności ze strategią, rentowności, bezpieczeństwa prawnego, motywacji) 2. diagnozę słabych punktów tych rozwiązań, 3. budowę profesjonalnego systemu wynagrodzeń, 4. wdrożenie przedstawionych rozwiązań w życie. Obszary działania: zarządzanie przez cele, systemy wynagrodzeń spójne ze strategią organizacji, zrównoważona karta wyników, plany działań operacyjnych, systemy raportowania, mapowanie procesów, struktura organizacyjna, ocena pracownika 360, zarządzanie kompetencjami, opisy stanowisk, wartościowanie pracy, zakresy obowiązków, efektywne systemy motywacyjne.

http://www.advice.sharky.pl/ - 15 Lip 2008

Advisorro - i wiesz czego chcesz!****

Advisorro to pierwsze na świecie profesjonalne narzędzie pomagające podjąć właściwą decyzję! Internet roi się od narzędzi pozwalających porównywać ze sobą np. produkty RTV AGD i na podstawie tych porównań dokonywać wyboru. Są to jednak bardzo „suche“ i tabelaryczne porównania, całkowicie pozbawione tzw „czynnika ludzkiego“. Advisorro zmienia ten stan rzeczy, ponieważ jego algorytm uwzględnia preferencje użytkownika, a więc to, co de facto jest najważniejszym czynnikiem przy dokonywaniu wszelakich wyborów, czy też zakupów.

http://advisorro.com/ - 19 Lip 2014

AG "TEST" Human Resources - wspieramy firmy w zakresie zasobów ludzkich****

Od 1991 roku wspieramy klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Rekrutujemy, oceniamy potencjał personelu, szkolimy, budujemy systemy motywacyjne. Wspieramy menedżerów w decyzjach strategicznych i kluczowych procesach biznesowych.

http://www.testhr.pl/ - 6 Cze 2005

Agencja Brand Position Employer Branding - Wizerunek Pracodawcy****

Mocna, rozpoznawalna i dobrze postrzegana przez aktualnych i potencjalnych pracowników marka pracodawcy, to bardzo ważny element rozwoju firmy i dlatego właśnie employer branding http://www.brandposition.pl jako jeden z kierunków zrównoważonego rozwoju biznesu powinien wpisywać się w jej strategię. Najlepsi pracownicy są bardzo uważni przy wyborze pracodawcy i równie wymagający jak Klienci, którzy dokonują wyboru produktów na podstawie ich unikalnych wartości, dlatego właśnie każda firma, jako pracodawca powinna posiadać mocną i rozpoznawalną markę, konkurującą kompetencyjnie z innymi organizacjami.

http://brandposition.pl/ - 18 Lut 2017

Agencja pracy czasowej i stałej****

Z każdym kolejnym rokiem rośnie popyt na pracowników tymczasowych. Branża agencji pracy tymczasowej przybiera coraz mocniej na sile. Największy wzrost zatrudnienia pracowników czasowych dotyczy prac sezonowych oraz produkcyjnych. W logistyce także tego typu pracownicy są bardzo potrzebni i często występuje rotacja. Praca tymczasowa zyskuje coraz większą popularność nie tylko w Europie ale również w Polsce.

http://www.flexteam.pl/ - 11 Lis 2016

Agencja rekrutacyjna oraz praca dla studentów Warszawa.****

Lobo agencja pośrednictwa pracy to znakomicie dobrany zespół. Mamy zamiar wyróżnić się na rynku biur pracy w Warszawie. Dostarczamy usługi najwyższej jakości, z wykorzystaniem nowoczesnych i precyzyjnych rozwiązań w procesie realizacji projektów HR. Gwarantujemy dobrze przeprowadzoną rekrutację pracowników. Dajemy również możliwość wynajmu pracowników na okres stały bądź tymczasowy. Na stronie znajdują się oferty pracy dla każdego. Zatrudniamy również studentów. Szkolenie to przykład inwestycji która przynosi same korzyści - wpływa na podnoszenie kwalifikacji, przyczynia się do satysfakcjonujących efektów pracy oraz daje większą motywację. Lobo HR szkoli zarówno pracowników na niższym oraz wyższym stopniu. Zorganizujemy szkolenia stacjonarne i wyjazdowe. Pomagamy znaleźć, wyszkolić i zmotywować pracownika tak, aby praca stała się dla niego przyjemnością, a dla Ciebie inwestycją, która będzie owocować latami.

http://lobohr.pl/ - 25 Lut 2013