KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne (1 373)

Ascot Finance - pożyczki****

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy finansowej to wybierz Firma Ascot Finance Sp. z o. o. Firmę tę tworzą ludzie z pasją oraz ogromną wiedzą merytoryczną, dzięki której mogą służyć pomocom tym, którzy właśnie tego potrzebują. Zespół posiada ogromne doświadczenie. Wielokrotnie uczestniczył on w współtworzeniu i rozwijaniu banków, domów maklerskich, funduszów inwestycyjnych, funduszów private equity oraz kancelarii prawych. To również idealna alternatywa stałej współpracy dla podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. Jest to bezpieczne i skuteczne rozwiązanie, wymagające dodatkowego finansowania.

http://www.ascotfinance.pl/ - 3 Lip 2018

Asr consulting****

Nasza współpraca z Państwem opiera się doradztwie i pomocy w obszarze zatrudnienia obcokrajowców. Między innymi zajmujemy się kontrolą prawną dokumentów, konsultacją w sprawach legalizacji pobytu, pozostałą pomocą w zatrudnieniu obcokrajowców. Gwarantujemy profesjonalizm, rzetelność oraz wysoką jakość wyników swojej pracy.

http://legalizacjapracy.pl/ - 19 Maj 2017

A-Team Recruitment****

A-Team Recruitment to międzynarodowa firma doradztwa personalnego, wyspecjalizowana w branży farmaceutyczno-medycznej, finansowo-księgowej i przemysłowej. Prezentujemy Kandydatom oferty pracy w Polsce i za granicą, od prestiżowych i cenionych Pracodawców.

http://www.ateam.pl/ - 24 Paź 2007

ATERIMA - Agencja zatrudnienia, rekrutacja pracowników****

Zajmujemy się poszukiwaniem specjalistów i rekrutacją pracowników. Oferujemy zatrudnienie zewnętrzne. Posiadamy oferty pracy w Polsce i za granicą: we Francji i w Niemczech. Sprawdź nasze aktualne komunikaty

http://aterima.pl/ - 26 Sty 2017

Attestor - szkolenia, obsługa prasowa, oferty pracy****

Szkolenia, kursy zawodowe, doradztwo personalne i zawodowe, oferty pracy, pośrednictwo pracy, poradnictwo zawodowe, consulting, obsługa informatyczna, prasowa, poligraficzna, organizacja imprez biznesowych.

http://www.attestor.pl/ - 13 Wrz 2004

Audyt wynagrodzeń w InConsulting****

Firma doradcza, która specjalizuje się w budowaniu i udoskonalaniu systemów kompetencyjnych, projektowaniu konkurencyjnych systemów wynagrodzeń, budowaniu ścieżek karier, Coachingu Grupowym oraz Executive Coachingu.

http://inconsulting.pl/ - 29 Kwi 2010

Aveppi - Porady dietetyka online, catering w Warszawie, Szczecinie oraz Wrocławiu****

Strona internetowa firmy oferującej porady online i dobranie indywidualnej diety, a także catering w Szczecinie, Wrocławiu oraz Warszawie.

http://aveppi.com/ - 16 Wrz 2015

Barbacki Consulting - szkolenia handlowe****

Firma zajmująca się szkoleniami przeznaczonymi dla działu handlu i sprzedaży. Szeroki wachlarz szkoleń, specjalistyczne jak i ogólne informacje z zakresu poprawienia jakości funkcjonowania biznesu. Zawsze merytoryczna jak i praktyczna wiedza przekazywana w przystępny sposób. Dojazd do klienta w zasięgu 500 km od Krakowa.

http://www.barbacki-consulting.pl/ - 11 Mar 2018

BESTOFERTA.Pl****

Całkowicie bezpłatny internetowy serwis dla studentów i absolwentów poszukujących zatrudnienia stworzony przez Stow. Stud. B.E.S.T. Nowe strony dostępne są od 11 kwietnia. W serwisie: oferty pracy, CV Agent, porady i aktualności oraz Wirtualni Agenci!!!

http://www.bestoferta.pl/ - 23 Mar 2001

Bisnode****

Baza danych firm serwisu Bisnode.pl to wiele informacji na temat działalności tysięcy małych, średnich i dużych przedsiębiorstw działających na terenie Polski. W tym dużym serwisie zgromadzone są m.in. dane kontaktowe firm, informacje odnośnie profilu działalności, raporty handlowe. Wszystkie najważniejsze dane w jednym miejscu i aktualizowane na bieżąco przez siedem dni w tygodniu. Bisnode.pl ułatwia weryfikacje przedsiębiorstw pod wieloma względami. Jest to bardzo ważne w momencie nawiązywania relacji biznesowych i handlowych.

http://bisnode.pl/ - 13 Lis 2014