KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne (1 365)

Biuro Rachunkowe Katowice****

Zapraszamy do odwiedzenia Mayernolsen.com i zapoznania się z ofertą biura rachunkowego. Przy prowadzeniu własnej działalności nikogo nie ominą problemy z tzw. "papierkologią". Nasze biuro stworzone zostało przy udziale doświadczonych ekspertów, którzy służą Państwu swoimi kwalifikacjami i wiedzą. Biuro rachunkowe Mayer & Olsen mogą Państwo znaleźć w Katowicach przy ulicy Woszczerowicza 25. W razie chęci kontaktu z nami zachęcamy do zapoznania się z dokładną mapą znajdującą się na naszej stronie internetowej ilustrującą dojazd do naszego biura rachunkowego.

http://mayernolsen.com/ - 17 Lip 2013

Biznes Marketing E-biznes. Webmaster- skrypty java, php, gify, flash...****

Serwis uczący w sposób praktyczny i rzeczowy marketingu internetowego dla małych i średnich biznesów. Dla Webmastera: skrypty java, php, gify, flash, zabezpieczenia przed wirusami, spyware, hosting, książka, gry i akcesoria PC, ogłoszenia (500 000 odsłon za 11zł) dzwonki, logo do komórki.

http://aptr.chost.pl/ - 20 Lip 2004

Biznes mlm****

Strona internetowa annaszubert.pl jest autorską stroną osoby, która od kilku lat pracuje w strukturach działających na zasadzie marketingu wielopoziomowego MLM. Autorka przekazuje wiele cennych wskazówek dotyczących podstaw działania tego typu systemu, ukazuje jego zalety, zachęcając do współpracy z wybraną przez nią firmą. Oferuje także szereg działań pomocniczych i doradczych na początku działalności.

http://www.annaszubert.pl/ - 13 Lut 2014

CC-Center.pl****

Firma CC-Center powstała w roku 2002, nie oznacza to jednak, że jej oferta nie zmienia się od blisko dwunastu lat. Przeciwnie, dopasowuje się ona do zmieniających się potrzeb klientów obejmując dziś między innymi wsparcie związane z realizacją działania 6.1 POIG oraz rozliczanie dotacji UE przez przedsiębiorców, którzy je otrzymali.

http://www.cc-center.pl/ - 1 Lut 2014

CECE-Polska - oznaczenie CE, doradztwo, szkolenia, wdrożenia****

CECE-Polska to firma doświadczona w prowadzeniu szkoleń i wdrażaniu nowych procedur mających na celu uzyskanie przez klienta obowiązkowego oznaczenia CE, niezbędnego do wprowadzenia towarów na rynek Unii Europejskiej.

http://www.ce-polska.pl/ - 19 Lut 2016

Central European Staffing****

Brytyjska agencja zatrudnienia rekrutująca w Polsce. Praca w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Na stronie kontakt do polskiego partnera.

http://www.cestaffing.co.uk/ - 9 Sty 2006

Centrum Szkoleniowo- Coachingowe- coach Katowice****

Pragniesz żyć w zgodzie z własnymi wartościami i rozwinąć swoje umiejętności? Nie zwlekaj już dłużej i umów się na indywidualne sesje coachingowe w trakcie których przekonasz się jak wielki potencjał w sobie skrywasz. Uzyskasz fachową pomoc w kwestiach: jak rozwiązać problemy czy pojawiające się kryzysy. Wsparcie na drodze do wytyczonego celu umożliwić ci osiągnąć to o czym zawsze marzyłeś. Sprawdź jak wiele zyskasz korzystając z pomocy certyfikowanego coacha.

http://www.ccsannapyrlik.pl/ - 13 Gru 2013

Centrum Terapii i Rozwoju - Coaching, psychoterapia, psycholog w Nowym Sączu****

Strona internetowa Centrum Terapii i Rozwoju z siedzibą w Nowym Sączu, w którym skorzystać można zarówno z pomocy psychoterapeuty i psychologa, jak i coacha. Ośrodek przeprowadza ponadto badania kierowców.

http://www.ctir.pl/ - 6 Maj 2015

Coach lublin****

[url=http://www.binspiration.pl]Coach lublin[/url]- to rozwiązania i narzędzia, które są innowacyjne i skuteczne. Naszym zadaniem jest wdrażanie zmian w zakresie szkoleń produktowych i wstępnych, wprowadzamy metodę łączącą techniki trenerskie i coachingowe, których celem jest zmaksymalizowanie efektywności kadry pracowników w poszczególnych przedsiębiorstwach. Główne założenie to wzmocnienie wydajności szkoleń wstępnych, które budują obraz przedsiębiorstwa w oczach pracownika oraz mają za zadanie wzbudzić w nowej kadrze chęć działania, lojalność oraz poczucie przynależności do danej struktury. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór szkoleń biznesowych oraz otwartych. Naszym klientom proponujemy Life i Business Coaching. Dostarczamy usługi zaspakajając indywidualne, specyficzne potrzeby klientów, dbając przy tym o ich wysoką jakość.

http://binspiration.pl/ - 24 Maj 2013

Coach warszawa****

W dzisiejszym świecie bardzo często czujemy się zagubieni. Mówiąc wprost tracimy sens życia i nie bardzo możemy sobie z tym poradzić. W takiej sytuacji niezbędny może okazać się coaching kariery. Na mojej stronie znajdziesz informacje na temat tego w czym może pomóc Ci coaching warszawa. Jeżeli uznasz, że jest Ci to potrzebne do odzyskania równowagi to koniecznie zadzwoń lub napisz i umów się na indywidualną rozmowę. Może okazać się, że bardzo szybko będziesz w stanie odmienić swoje życie i osiągnąć sukces.

http://www.wiszenkocoaching.pl/ - 14 Lis 2012