KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne (1 342)

COMPASS INCENTIVE & CORPORATE TRAVELS****

Turystyka Motywacyjna (Incentive) organizowana przez firmę Compass to wycieczki po Polsce i podróże do krajów na całym świecie, połączone z różnymi formami turystyki przygodowej, sportów ekstremalnych i gier integracyjnych. Na stronie informacje o firmie oraz ofercie.

http://www.compass.net.pl/ - 22 Kwi 2005

CONSIDERO - Assessment centre, ocena 330 i development center****

Zespół doradców personalnych wspierających właścicieli firm przy assessment centre oraz development center. Zajmują się również przeprowadzaniem oceny 360 oraz badaniem satysfakcji pracowników.

http://www.considero.pl/ - 17 Lis 2014

CVninja - CV i listy motywacyjne****

Serwis dla osób aktywnie poszukujących pracy i potrzebujących wiedzy na temat pisania skutecznych dokumentów aplikacyjnych. Witryna zawiera m.in wzory CV i listów motywacyjnych oraz szereg porad ułatwiających pisanie CV po polsku i po angielsku.

http://cvninja.pl/ - 28 Kwi 2016

Czasowapraca.pl****

Serwis ogłoszeniowy czasowapraca.pl , aktualne oferty pracy tymczasowej , dorywczej , sezonowej , pracy dla studenta

http://www.czasowapraca.pl/ - 21 Sie 2008

Czasowy.pl - praca****

Praca stała i czasowa, za granicą, oferty pracy, Agencje Pracy Tymczasowej, wymień się informacjami o ofertach pracy.

http://www.czasowy.pl/ - 1 Cze 2006

Dawid Woźniakowski - trener personalny****

Dawid Woźniakowski oferuje treningi personalne i prowadzi nadzór ćwiczeń. Zajmuje się również rozpisywaniem planu suplementacyjnego oraz przeprowadzaniem profesjonalnych pomiarów składu ciała. Certyfikowany instruktor kulturystyki pracuje w Warszawie. Przygotowuje również wczasy odchudzające, diety w ramach insulinooporności oraz specjalizuje się w ketozie.

http://dawidwozniakowski.pl/ - 25 Sty 2018

DDJ Konsulting****

Doradztwo w zakresie obsługi klienta, projektowanie standardów obsługi klienta, tworzenie ksiąg standardów, rekrutacje pracowników działów sprzedaży, biur obsługi, recepcji, badania mystery shopper, audyty jakości obsługi.

http://ddj-konsulting.com/ - 7 Maj 2004

DO IT Tomasz Czarnecki - audyty i szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych****

Firma DO IT Tomasz Czarnecki proponuje klientom autorskie i kompleksowe szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych. Wykonujemy audyty, a także świadczymy outsourcing ABI - Administratora Bezpieczeństwa Informacji.

http://www.firmadaneosobowe.pl/ - 4 Paź 2016

Dokumentacja pracownicza, szkolenie z zakresu czasu pracy - Chakowski & Ciszek****

Specjalnością C&C jest polityka zatrudnienia. Firma prowadzi szkolenie z zakresu czasu pracy, a także pomaga w prowadzeniu dokumentacji pracowniczej, a także doradza jak zatrudnić cudzoziemców.

http://www.cc.info.pl/ - 1 Sie 2014

Doradca Osobisty - Kamilla Daroszewska****

Jeśli masz chwilowy kryzys lub właśnie jesteś na granicy rozwiązań stosowanych do tej pory i masz odwagę podjąć decyzję o szukaniu pomocy w rozwiązywaniu problemów w poczuciu bezpieczeństwa, spokoju i zaufania. Zapraszam cię na spotkanie. Celem sesji będzie zidentyfikowanie problemu i poszukanie sposobów jego rozwiązania.

http://doradcaosobisty.com.pl/ - 9 Mar 2017