KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne (1 342)

Doradcy Księgowi****

AP Tax Sp. z o.o. Doradcy Księgowi oferuje kompleksowe usługi dla podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości oraz administrowania kadrami i płacami. Obsługujemy spółki prawa handlowego, spółki cywilne, jednoosobowe działalności gospodarcze, a także stowarzyszenia, fundacje, związki zawodowe i wspólnoty mieszkaniowe. Zakładamy spółki w trybie s24 oraz rejestrujemy działalność w CEiDG oraz US, ZUS, GUS.

http://aptax24.pl/ - 2 Cze 2017

Doradztwo personalne****

W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe działania w obrębie doradztwa personalnego i HRM. Zajmujemy się rekrutacją pracowników na stanowiska każdego szczebla. Nasze możliwości i działania to: rekrutacja i selekcja pracowników, preselekcja cv, publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych. Profesjonalne doradztwo personalne dla pracodawcy, szereg ofert pracy dla osób poszukujących zatrudnienia. Zapraszamy.

http://www.gdprofesja.pl/ - 12 Cze 2016

Doradztwo w UK- Księgowość UK, Benefity w UK, Zasiłki, Kredyty UK, Rejestracja Spółek UK****

Doradztwo dla Polaków w UK. Księgowość, rozliczenia self employed, zwrot podatku, benefity, kredyty hipoteczne, odzyskiwanie odszkodowań.

http://khadvisory.co.uk/ - 11 Wrz 2014

Doradztwo z ochrony środowiska****

Każdy z nas widzi dziś bardzo wyraźnie, iż moda na ekologię rośnie w siłę. Sporo firm lokuje kapitał w rozwiązaniach, które nie stanowią zagrożenia dla środowiska. Jest to jednak tylko trend, czy może także lepsza znajomość ryzyka wynikającego z braku zainteresowania wobec tego tematu? Świadomy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, że prowadząc własną działalność w zgodzie ze środowiskiem, dba też o przestrzeganie kwestii prawnych. Envinet został powołany do życia po to, aby uświadomić nas w temacie ochrony środowiska i rozwiązać najważniejsze, wiążące się z nim sprawy. Tak łatwo dostępne oraz niedrogie doradztwo z ochrony środowiska jak Envinet, to świeża tego typu działalność na polskim rynku. Jej zadaniem jest wspomóc właścicieli spółek w kwestiach ustaw prawnych, związanych z ekologią, objaśnić, jakie mają pod tym względem powinności, i co muszą robić, by właściwie się do nich stosować.

http://envinet.pl/ - 28 Sty 2014

Droga Do Etatu****

Drogadoetatu.pl to strona o szeroko pojętym rynku pracy i wszystkim co z pracą związane. Serwis jest pełen informacji, które pozwolą Ci skuteczniej szukać pracy, przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej oraz poznać i rozwinąć swoje atuty zawodowe. Obserwujemy trendy rynku pracy, dzięki czemu dowiesz się na jakie zawody jest aktualnie zapotrzebowanie oraz jakie pracodawcy stawiają wymagania przed kandydatami. Znajdziesz tutaj wszystko o pracy przez internet, zarobkach w poszczególnych branżach oraz wartość znajomości języków obcych.

http://www.drogadoetatu.pl/ - 10 Mar 2015

Effect Group Sp. z o.o. - szkolenia, warsztaty, seminaria****

Effect Group tworzą ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowej. Realizując swoje pasje i zainteresowania oferujemy profesjonalne szkolenia odpowiadające Państwa potrzebom i oczekiwaniom m.in. z zakresów logistyki, transportu, magazynu, negocjacji, hr, produkcji, windykacji, personalne, prawo celne, Intrastat, prawo pracy, kadry oraz szkolenia interpersonalne.

http://www.effectgroup.pl/ - 3 Mar 2009

Effectiveness - kompetencje pracownika****

W ofercie naszej firmy Effectiveness dostępne są nowoczesne, sprawdzone i efektywne narzędzia rekrutacyjne. Przygotowane przez nas zostały między innymi testy, pozwalające na określenie kompetencji pracownika.

http://www.effectiveness.pl/ - 4 Cze 2014

Elektromonter****

Praca dla elektromonterów, elektryków, inżynierów energetyki. Zobacz ofertę pracy w branży energetycznej.

http://elektromonter.pl/ - 28 Paź 2017

E-Personal coach****

Integrowanie rozwoju osobistego z osiagnięciem sukcesu w biznesie.

http://www.e-personalcoach.pl/ - 23 Lis 2010

Eureka Olsztyn****

Strona prezentuje Profesjonalną Agencję Opiekunek i Pomocy Domowej Eureka, która działa na terenie Olsztyna i okolic od 2003 roku. Znajdziesz tu informacje o firmie, ofertę, galerię zdjęć oraz dane kontaktowe.

http://www.eureka.olsztyn.pl/ - 15 Kwi 2004