KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne (1 373)

Elektromonter****

Praca dla elektromonterów, elektryków, inżynierów energetyki. Zobacz ofertę pracy w branży energetycznej.

http://elektromonter.pl/ - 28 Paź 2017

E-Personal coach****

Integrowanie rozwoju osobistego z osiagnięciem sukcesu w biznesie.

http://www.e-personalcoach.pl/ - 23 Lis 2010

Eureka Olsztyn****

Strona prezentuje Profesjonalną Agencję Opiekunek i Pomocy Domowej Eureka, która działa na terenie Olsztyna i okolic od 2003 roku. Znajdziesz tu informacje o firmie, ofertę, galerię zdjęć oraz dane kontaktowe.

http://www.eureka.olsztyn.pl/ - 15 Kwi 2004

Euro Dotacje - Dotacje na innowacje****

Ze względu na oczekiwania rynku i naszych dotychczasowych klientów postanowiliśmy zaoferować Państwo ofertą przygotowywania wniosków unijnych na m.in dotacje czy fundusze. Oferujemy Państwu przygotowanie wniosków na m.in. kredyt z wsparciem unijnym, dotację na innowację, zapytanie ofertowe, dopłaty do przydomowych oczyszczalni ścieków czy kolektorów słonecznych. Dotacje na szkolenia, fundusze unijne i inne. Wejdź na www.euro-dotacje.com.pl. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych bogatych usług.

http://www.euro-dotacje.com.pl/ - 28 Cze 2013

EURO GROUP praca w Szwajcarii****

Firma Euro Group jest agencją pośrednictwa pracy przeznaczoną dla osób dorosłych, które szukają zatrudnienia poza granicami państwa. Oferujemy naszym Klientom stanowisko w państwach Europy Zachodniej. Mamy wieloletnie doświadczenie w transferze polskich pracowników do pracy w Austrii oraz Szwajcarii, gdzie trafia przeszło 90% naszych Klientów. Mamy kontakty z tamtejszymi pracodawcami, jacy są nie tylko dużymi, międzynarodowymi korporacjami, ale także niewielkimi zakładami i wytwórniami. Mamy oferty pracy dla specjalistów w budownictwie i branży produkcyjnej. Te dwie branże to najbardziej powszechne na zachodzie specjalizacje, które oferują stabilną pracę za uczciwe wynagrodzenie. Proponujemy tylko legalne a także przetestowane oferty pracy za granicą. Po szczegóły zapraszamy na witrynę internetową.

http://www.pracaeurogroup.eu/ - 15 Lis 2013

Eurojob-Center s.c. - legalna praca w Holandii****

Eurojob-Center - firma oferuje legalną pracę w Holandii w różnych sektorach gospodarki. Na stronie: informacje o firmie, oferta, warunki zatrudnienia, dojazd, zakwaterowanie oraz dane kontaktowe.

http://www.eurojobcenter.pl/ - 16 Kwi 2004

Europejski Portal Pracy****

Praca oferty pracy, jak pisać cv list motywacyjny, ogłoszenia, kodeks pracy, oferty pracy, praca za granicą, praca sezonowa, szukam pracy...

http://www.hrc.pl/ - 23 Maj 2005

Europejski Portal Pracy****

Oferty pracy z Polski i Europy, najnowsze porady dla pracowników i pracodawców, testy osobowości i kompetencji, oprogramowanie human resources, doradztwo personalne, szkolenia.

http://www.hrcenter.pl/ - 1 Paź 2004

Europejskie Centrum Pracy - praca, leasing pracowniczy, rekrutacja kadr, doradztwo, szkolenia.****

Wynajem pracowników, doradztwo personalne, oferty pracy, rekrutacja i selekcja kadr, konsulting, szkolenia, praca czasowa. Na stronie zamieszczono: informacje o usługach, dla firm, dla kandydatów, formularz zamówienia.

http://www.ecp.pl/ - 12 Lut 2003

EUS - personnel consulting****

O firmie - EUS Personnel Consulting jest firmą, której misją jest zaspokajanie potrzeb średnich i dużych przedsiębiorstw oraz jednostek administracji państwowej w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi ...

http://www.eus.pl/ - 24 Kwi 2003