KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > agencje doradztwa personalnego (251)

Nestor Work - Praca za granicą****

NESTOR Work jest bydgoską, dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu rekrutacji, selekcji i delegowania pracowników do pracy tymczasowej działającą na rynku krajowym i zagranicznym. Świadczymy usługi zarówno na terenie Polski, jak i innych krajów Unii Europejskiej. Gwarantujemy wysoką jakość usług i szybkość realizacji zleceń. Dbamy o dobre relacje z naszymi Klientami. Nasza kadra pracownicza służy fachową pomocą i wsparciem przy realizacji wszelkich formalności. Zależy nam na nawiązywaniu stałych kontaktów personalnych, które pozwolą na wzajemne zaufanie i długotrwałą współpracę. Główny trzon naszych usług stanowi: Opieka nad osobami starszymi w Polsce i w innych krajach Unii Europejskiej; Delegowanie pracowników tymczasowych do pracy w Polsce w różnych branżach; Delegowanie pracowników tymczasowych do pracy z granicą w różnych branżach.

http://praca-za-granica-24.pl/ - 14 Mar 2014

Oferty pracy dla specjalistów i menedżerów****

ATERIMA HR jest firmą odpowiedzialną za rekrutację kandydatów na stanowiska specjalistyczne tak średniego, jak i wyższego stopnia. Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów może poszukiwać odpowiednich osób na terenie całego kraju, a ponieważ jest to firma z doświadczeniem, nie ma takiego zlecenia, które okazałoby się dla jej pracowników zbyt dużym wyzwaniem. Osoby zainteresowane współpracą zawsze mogą też liczyć na indywidualne podejście i troskę o to, aby zatrudniony personel odpowiadał wymagającym zleceniodawcom.

http://praca.aterima.hr/ - 14 Wrz 2017

Oferty pracy, praca dla inżynierów****

Bank Danych o Inżynierach - oferty pracy, doradztwo personalne. Rekrutacja, selekcja i poszukiwanie bezpośrednie kandydatów na stanowiska inżynierskie i informatyczne

http://www.bdi.com.pl/ - 18 Sty 2010

Opieka Niemcy****

Niemieckie rodziny bardzo chętnie powierzają opiekę nad swoimi bliskimi w podeszłym wieku opiekunkom z Polski. Głównie poszukują je przez polskie agencje rekrutujące, takie jak Pronobel z Gliwic. Polskie agencje pracy wymagają od opiekunek dwóch rzeczy – znajomości języka niemieckiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi lub chorymi. Przed wyjazdem pracownicy agencji pomagają w doborze odpowiedniej oferty i przedstawiają opiekunce stan zdrowia przyszłego podopiecznego wraz z ewentualnymi stopniami jego niepełnosprawności. Opiekunki, przebywające w Niemczech mają zapewnione bezpłatne wyżywienie, zakwaterowanie oraz opiekę medyczną. Za miesiąc pracy mogą otrzymać nawet 1400 euro, a w wyjątkowych terminach (jak święta Bożego Narodzenia czy Wielkanoc) liczne premie i bonusy.

http://pronobel.pl/ - 12 Gru 2015

Opiekunki Niemcy Szczecin****

Opiekunki szukające pracy w kraju takim jak Niemcy i mieszkające w Szczecinie mogą skorzystać z oferty firmy Masch Team. Jeśli jesteś opiekunką, która chciałaby wyjechać do Niemiec i mieszkasz w Szczecinie to jest to oferta idealna dla Ciebie. Firma Masch Team zaprasza do swojego biura w Szczecinie wszystkie opiekunki, które chciałby pracować w takim kraju jak Niemcy. Zapraszamy w celu zapoznania się z ofertą współpracy. To co jest głównym punktem naszej oferty to praca w Niemczech dla opiekunek ze Szczecina. Ofertę kierujemy do opiekunek, które zastanawiają się z jaką firmą podjąć współpracę. Jako opiekunka osób starszych w Niemczech z ramienia firmy Masch Team masz pewność co do ciągłości w ubezpieczeniu, legalne zatrudnienie oraz opiekę i wsparcie koordynatora. Praca dla opiekunek na terenie kraju takiego jak Niemcy jest bardzo opłacalna dlatego warto wybrać ofertę firmy Masch Team, która daje pewność i gwarancję. Współpracujemy z opiekunkami jeżdżącymi do Niemiec ze Szczecina.

http://www.maschteam.pl/ - 2 Gru 2016

Optineo - Zwiększamy efektywność sprzedaży****

Optineo to nowoczesna firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi mające na celu zwiększenie sprzedaży. Rekrutujemy i szkolimy personel działu handlowego, tworzymy manuale oraz wypracowujemy rozwiązania organizacyjne dla działów sprzedaży.

http://www.optineo.com/ - 5 Lip 2006

Osman.pl Trener biznesu****

Marcin Osman zajmuje się działalnością, która obejmuje między innymi doradztwo biznesowe dla firm. Dzięki dużemu doświadczeniu podejmował współpracę z wieloma dużymi, znanymi przedsiębiorstwami. W ramach swojej oferty Marcin Osman trener biznesu przygotował szeroki zakres szkoleń biznesowych, które dotyczą wielu praktycznych i bardzo przydatnych w prowadzeniu biznesu zagadnień.

http://osman.pl/ - 24 Wrz 2015

Osobista stylistka Julita Wudarczyk - Warszawa****

Osobista stylistka Julita Wudarczyk z Warszawy pomoże Ci osiągnąć sukces zawodowy oraz osobisty. Zapytasz jak? Przeprowadzając Twoją metamorfozę. Naszą specjalnością są: stylizacja biznesowa, szkolenia wizerunkowe, dress code, pomoc w zakupach. Chciał/chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej? Na stronie internetowej znajdziesz więcej szczegółów a po konkrety zapraszamy do studia.

http://stylizacja.biz/ - 11 Sty 2018

Personnel College BG****

Firma zajmująca się doradztwem personalnym. Prowadzi rekrutację oraz szkolenia. Ofertę kieruje zarówno do firm jak i do kandydatów do pracy. Na stronach znajdują się odpowiednie formularze zgłoszeniowe, test psychologiczny oraz oferty wolnych stanowisk i pracowników.

http://www.perscoll.com.pl/ - 21 Sty 2000

Pigułka Sukcesu****

Pigułka Sukcesu jest Programem Edukacyjnym tworzonym przez firmy farmaceutyczne, pochodzące z koncerny Novartis. Podejmowane inicjatywy w programie kierowane są do pracodawców. Łączą one edukację z rozwojem zawodowym. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, nie tylko studentów, do podniesienia swoich konsekwencji razem nami. Współpracują z nami takie uczelnie jak Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Warszawski, Politechnika Łódzka oraz kilka innych wybranych uczelni. Zapraszamy.

http://www.pigulkasukcesu.pl/ - 11 Paź 2013