KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > agencje doradztwa personalnego (255)

MKRS - pośrednictwo pracy. Ofery pracy w UK****

MKRS - pośrednictwo pracy, praca dla kierowców, informatyków, pielęgniarek, pracowników biurowych, tokarzy, operatorów wózków widłowych i wiele innych ofert pracy.

http://www.mkrs.pl/ - 22 Kwi 2005

MODUS 7 - doradztwo personalne, agencja pracy tymczasowej.****

MODUS 7 - Promocja Kadr - doradztwo personalne, agencja pracy tymczasowej.

http://www.modus7-kadry.pl/ - 16 Cze 2004

Naj...international****

Firma zajmuje się doradztwem personalnym oraz poszukiwaniem kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla metodami typu Executive Search. Na stronach umieszczono procedurę postępowania, oferty pracy oraz praktyczne porady.

http://www.naj.com.pl/ - 29 Sty 2000

Nestor Work - Praca za granicą****

NESTOR Work jest bydgoską, dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu rekrutacji, selekcji i delegowania pracowników do pracy tymczasowej działającą na rynku krajowym i zagranicznym. Świadczymy usługi zarówno na terenie Polski, jak i innych krajów Unii Europejskiej. Gwarantujemy wysoką jakość usług i szybkość realizacji zleceń. Dbamy o dobre relacje z naszymi Klientami. Nasza kadra pracownicza służy fachową pomocą i wsparciem przy realizacji wszelkich formalności. Zależy nam na nawiązywaniu stałych kontaktów personalnych, które pozwolą na wzajemne zaufanie i długotrwałą współpracę. Główny trzon naszych usług stanowi: Opieka nad osobami starszymi w Polsce i w innych krajach Unii Europejskiej; Delegowanie pracowników tymczasowych do pracy w Polsce w różnych branżach; Delegowanie pracowników tymczasowych do pracy z granicą w różnych branżach.

http://praca-za-granica-24.pl/ - 14 Mar 2014

Niezależny Doradca Finansowy****

Łącznie na powodzenie Twojej sprawy składają się doświadczenia trzech ekspertów kredytowych. Pracę wynagradzają nam banki, dlatego nasza pomoc dla Ciebie jest zawsze darmowa. Jako niezależni doradcy finansowi nie jesteśmy powiązani kapitałowo z żadnym bankiem czy instytucją finansową, dzięki czemu doradzamy niezależnie z nastawieniem na zadowolenie naszych klientów.

http://niezaleznydoradcafinansowy.net/ - 20 Paź 2018

Oferty pracy dla specjalistów i menedżerów****

ATERIMA HR jest firmą odpowiedzialną za rekrutację kandydatów na stanowiska specjalistyczne tak średniego, jak i wyższego stopnia. Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów może poszukiwać odpowiednich osób na terenie całego kraju, a ponieważ jest to firma z doświadczeniem, nie ma takiego zlecenia, które okazałoby się dla jej pracowników zbyt dużym wyzwaniem. Osoby zainteresowane współpracą zawsze mogą też liczyć na indywidualne podejście i troskę o to, aby zatrudniony personel odpowiadał wymagającym zleceniodawcom.

http://praca.aterima.hr/ - 14 Wrz 2017

Oferty pracy, praca dla inżynierów****

Bank Danych o Inżynierach - oferty pracy, doradztwo personalne. Rekrutacja, selekcja i poszukiwanie bezpośrednie kandydatów na stanowiska inżynierskie i informatyczne

http://www.bdi.com.pl/ - 18 Sty 2010

Opieka Niemcy****

Niemieckie rodziny bardzo chętnie powierzają opiekę nad swoimi bliskimi w podeszłym wieku opiekunkom z Polski. Głównie poszukują je przez polskie agencje rekrutujące, takie jak Pronobel z Gliwic. Polskie agencje pracy wymagają od opiekunek dwóch rzeczy – znajomości języka niemieckiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi lub chorymi. Przed wyjazdem pracownicy agencji pomagają w doborze odpowiedniej oferty i przedstawiają opiekunce stan zdrowia przyszłego podopiecznego wraz z ewentualnymi stopniami jego niepełnosprawności. Opiekunki, przebywające w Niemczech mają zapewnione bezpłatne wyżywienie, zakwaterowanie oraz opiekę medyczną. Za miesiąc pracy mogą otrzymać nawet 1400 euro, a w wyjątkowych terminach (jak święta Bożego Narodzenia czy Wielkanoc) liczne premie i bonusy.

http://pronobel.pl/ - 12 Gru 2015

Opiekunki Niemcy Szczecin****

Opiekunki szukające pracy w kraju takim jak Niemcy i mieszkające w Szczecinie mogą skorzystać z oferty firmy Masch Team. Jeśli jesteś opiekunką, która chciałaby wyjechać do Niemiec i mieszkasz w Szczecinie to jest to oferta idealna dla Ciebie. Firma Masch Team zaprasza do swojego biura w Szczecinie wszystkie opiekunki, które chciałby pracować w takim kraju jak Niemcy. Zapraszamy w celu zapoznania się z ofertą współpracy. To co jest głównym punktem naszej oferty to praca w Niemczech dla opiekunek ze Szczecina. Ofertę kierujemy do opiekunek, które zastanawiają się z jaką firmą podjąć współpracę. Jako opiekunka osób starszych w Niemczech z ramienia firmy Masch Team masz pewność co do ciągłości w ubezpieczeniu, legalne zatrudnienie oraz opiekę i wsparcie koordynatora. Praca dla opiekunek na terenie kraju takiego jak Niemcy jest bardzo opłacalna dlatego warto wybrać ofertę firmy Masch Team, która daje pewność i gwarancję. Współpracujemy z opiekunkami jeżdżącymi do Niemiec ze Szczecina.

http://www.maschteam.pl/ - 2 Gru 2016

Optineo - Zwiększamy efektywność sprzedaży****

Optineo to nowoczesna firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi mające na celu zwiększenie sprzedaży. Rekrutujemy i szkolimy personel działu handlowego, tworzymy manuale oraz wypracowujemy rozwiązania organizacyjne dla działów sprzedaży.

http://www.optineo.com/ - 5 Lip 2006