KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > agencje doradztwa personalnego (254)

Recruitment Solutions - doradztwo personalne*****

Recruitment Solutions to efektywne rozwiązania personalne w zakresie realizacji projektów rekrutacji, zarówno na stałe, jak i na stanowiska tymczasowe. Specjalizujemy się w takich obszarach, jak: IT, HR, administarcja, sprzedaż i marketing, finanse. Kluczem do sukcesu w Państwa firmie są ludzie - my wiemy, jak znaleźć najlepszych.

http://www.recruitmentsolutions.pl/ - 26 Cze 2006

Solution - doradztwo personalne*****

SOLUTION - doradztwo personalne. Jesteśmy profesjonalnymi doradcami w dziedzinie zarządzania personelem, przez co pomagamy naszym Klientom w ich harmonijnym rozwoju i umacnianiu konkurencyjnej pozycji na rynku. W bibliotece prezentacja artykułów z dziedzin jak: doradztwo personalne, human resources, zarządzanie zasobami ludzkimi, CRM.

http://www.solution.pl/ - 12 Gru 2001

Team Consulting*****

Strona firmy konsultingowo-doradczej Team Consulting. Na stronie znajdują się informacje o firmie, o jej działalności, referencje oraz galeria zdjęć ze spotkań i wyjazdów.

http://www.teamconsulting.waw.pl/ - 11 Wrz 2001

ITC pośrednictwo pracy - praca za granicą****

ITC Polsko Brytyjska Agencja Pracy - praca za granicą w krajach UE (Anglia, Irlandia, inne), USA, Australii, Japonii. Praca za granicą w branżach: gastronomia, hotelarstwo, przemysł, transport, medycyna, rozrywka. Mamy certyfikat Ministra Pracy.

http://www.itcpraca.pl/ - 2 Lis 2004

About You - rekrutacja i selekcja pracowników****

Sprawdzona agencja doradztwa personalnego zajmująca się tzw. z angielskiego head hunting - rekrutacją i selekcją pracowników oraz aplikacji kandydatów na różnego rodzaju stanowiska.

http://aboutyouhr.pl/ - 18 Gru 2017

Adecco Poland****

Firma świadczy usługi w zakresie wypożyczania pracowników czasowych, try & hire, poszukiwania i doboru kadr, outsourcingu, merchandisingu, projektowania i wdrażania systemu ocen pracowników itp.

http://www.adecco.pl/ - 14 Lip 2000

Agencja - Nianie, Opiekunki, Pomoce domowe Łódź****

Profesjonalna agencja niań, opiekunek i pomocy domowych \"NANNY TIME\" Agencja Niań i Opiekunek \"NANNY TIME\" założona została przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom \"PRZYTUL MNIE\", które działa od 1998r. Profesjonalna niania jest odpowiedzialna za dziecko i organizuje szczęśliwe, kochające otoczenie dla dziecka. Jej obowiązki obejmują kompleksową opiekę nad dzieckiem, dbają o jego dobre samopoczucie oraz utrzymują pokój dziecka w czystości. Wszystkie Nianie i opiekunki są dobierane specjalnie do Twoich potrzeb, przyjmujemy tylko opiekunki i pielęgniarki, które spełniają nasze wysokie oczekiwania i kryteria. Dbamy o najwyższy poziom poufności z naszymi klientami. Skontaktuj się z nami, a my przeprowadzimy Cię przez cały proces wprowadzenia Niani do Waszego domu.

http://www.nanny-time.pl/ - 28 Sty 2011

Agencja Doradztwa Personalnego - Grafton Recruitment****

Filia irlandzkiej agencji zajmuje się rekrutacją pracowników i wyborem odpowiednich kandydatów na zlecenie firm. Na stronie oferty pracy, możliwość rejestracji własnej osoby, porady jak napisać cv, zaplanować karierę oraz pytania zadawane podczas rozmów wstępnych.

http://www.grafton.pl/ - 18 Wrz 2003

AGENCJA KONSTANCIN Dom z podcieniami****

Agencja nieruchomości Konstancin działa na rynku już od więcej niż dwudziestu lat. W tym czasie udało nam się sprzedać wiele obiektów zarówno w gminie Konstancin- Jeziorna, jak i stycznych. Zajmujemy się też sprzedażą zabytkowych willi oraz posiadłości na terenie całego kraju. Nasze usługi cechują się najwyższą jakością obsługi Klienta, która jest wizytówką naszej firmy i poświadczeniem naszego profesjonalizmu. Dzięki doskonałej znajomości okolicy oraz historii Konstancina, możemy zdać relację Państwu o przeszłości, nieraz różnorodnej oraz niezmiernie ciekawej, każdego wyprzedawanego przez nas domu, posiadłości czy rezydencji. zobaczycie Państwo w naszej propozycji wyjątkowe nieruchomości w prestiżowych lokalizacjach. Więcej na naszej stronie, na której można zaznajomić się nie tylko z naszą propozycją, ale również z ciekawostkami na temat Konstancina.

http://konstancina.pl/ - 16 Lip 2013

Agencja Pośrednictwa Pracy Rekrut4U****

Rekrut4U to agencja pośrednictwa pracy, która zajmuje się wyszukiwaniem miejsc pracy dla pracowników w firmach związanych ze sprzedażą. Przeprowadzamy również procesy rekrutacyjne dla firm, wyszukując najlepszych pracowników na odpowiednie stanowiska.

http://www.rekrut4u.pl/ - 7 Lut 2014