KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > agencje doradztwa personalnego (254)

Agencja Pracy Euro Personnel - Oferty pracy****

Agencja Pracy Euro Personnel udostępnia aktualne oferty pracy obejmujące wolne stanowiska w Polsce, a także w Holandii. Agencja współpracuje z zagranicznymi pracodawcami, którzy poszukują nowych pracowników na różne stanowiska. Praca za granicą to szansa na zatrudnienie sezonowe lub stałe, z zakwaterowaniem i dojazdem. Agencja pomaga też otrzymać zwrot podatku za pracę poza naszymi granicami. Jeżeli chodzi o oferty pracy w kraju, są to m.in. ogłoszenia z Rzeszowa i innych miast woj. podkarpackiego. Zapraszamy na firmową stronę www do zapoznania się z bazą aktualnych ofert.

http://www.europersonnel.pl/ - 19 Lut 2018

Agencja pracy Marvin - rekrutacja pracowników****

Strona internetowa agencji pośrednictwa pracy prowadzącej rekrutację dla osób pochodzących z Ukrainy. Jeżeli Twoja firma poszukuje wykwalifikowanych specjalistów na stanowiska produkcyjne i fizyczne, zadzwoń. Firma pomaga w legalizacji pobytu.

http://www.agencjapracy-marvin.pl/ - 25 Paź 2017

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork Sp.z o.o.****

Dla pracodawców przygotowaliśmy pakiet informacji określających zasady współpracy, aktualne przepisy prawne, zasady leasingu pracowniczego oraz szereg informacji mających na celu przybliżenie zasad obowiązujących podczas współpracy z agencją pracy FallWork Sp.z o.o. Zapraszamy do kontaktu firmy poszukujące atrakcyjnej cenowo oferty z zakresu leasingu lub rekrutacji.

http://www.fallwork.pl/ - 1 Lip 2013

Agencja Pracy Tymczasowej Wrocław****

POLAND WORKFORCE jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej, istniejącą na polskim rynku od ponad dziesięciu lat. Posiadamy ofertę skierowaną do osób, które poszukują zatrudnienia oraz firm potrzebujących pracowników. Naszym głównym celem jest budowanie trwałych i wartościowych relacji pomiędzy właścicielami przedsiębiorstw i pracownikami. Doskonale rozpoznajemy potrzeby aktualnego rynku pracy i wychodzimy im naprzeciw. Osobom poszukujących pracy oferujemy zatrudnienie na polską umowę w Polsce, we Francji i w Niemczech. Natomiast firmom proponujemy usługi, takie jak: leasing pracowniczy, rekrutacja pracowników oraz pełna obsługa kadrowa.

http://polandworkforce.com/ - 22 Sty 2016

Agencja rekrutacyjna oraz praca dla studentów Warszawa.****

Lobo agencja pośrednictwa pracy to znakomicie dobrany zespół. Mamy zamiar wyróżnić się na rynku biur pracy w Warszawie. Dostarczamy usługi najwyższej jakości, z wykorzystaniem nowoczesnych i precyzyjnych rozwiązań w procesie realizacji projektów HR. Gwarantujemy dobrze przeprowadzoną rekrutację pracowników. Dajemy również możliwość wynajmu pracowników na okres stały bądź tymczasowy. Na stronie znajdują się oferty pracy dla każdego. Zatrudniamy również studentów. Szkolenie to przykład inwestycji która przynosi same korzyści - wpływa na podnoszenie kwalifikacji, przyczynia się do satysfakcjonujących efektów pracy oraz daje większą motywację. Lobo HR szkoli zarówno pracowników na niższym oraz wyższym stopniu. Zorganizujemy szkolenia stacjonarne i wyjazdowe. Pomagamy znaleźć, wyszkolić i zmotywować pracownika tak, aby praca stała się dla niego przyjemnością, a dla Ciebie inwestycją, która będzie owocować latami.

http://lobohr.pl/ - 25 Lut 2013

Agencje Pracy i Doradztwa Personalnego Eurokadra****

Agencje Pracy Tymczasowej Grupa Euro Kadra oferuje outsourcing pracowniczy oraz leasing pracowniczy firmą i przedsiębiorstwom, którym potrzebna jest wykwalifikowana kadra pracownicza. Wieloletnie doświadczenie na rynku pracy pozwala skutecznie minimalizować koszty związane z zatrudnieniem oraz optymalizować współpracę w różnych gałęziach przemysłu pozyskując doświadczonych pracowników. Grupa Euro Kadra ciągle zamieszcza aktualne oferty pracy, oraz pozwala na poprawianie swoich umiejętności poprzez specjalistyczne kursy i szkolenia. Liczne oddziały firmy Eurokadra współpracują na terenie całej Polski z dużymi korporacjami jak i również z małymi firmami. Szczegóły oferty znajdują się na stronie www.eurokadra.com.pl

http://www.eurokadra.com.pl/ - 1 Lip 2015

Asystentka - rekrutacja na stanowisko: asystentka/ asystent/ sekretarka/ recepcjonistka****

Asystentka.pl - serwis poświęcony usłudze Asystentka. Rekrutacja i selekcja na stanowisko: asystentka/ asystent/ sekretarka/ recepcjonistka w 72 godz. Rekrutacja kandydatów i internetowa baza danych dla pracodawców przygotowana przez firmę Conseiller Doradztwo Personalne.

http://www.asystentka.pl/ - 7 Kwi 2004

Audit - Doradztwo Personalne****

Firma doradztwa personalnego na Ziemi Lubuskiej. Opis działalności: rekrutacja i selekcja, badania psychologiczne, szkolenia, doradztwo kadrowe i in. Serwis ogłoszeniowy. Serwis także w języku angielskim i niemieckim.

http://www.audit.dit.pl/ - 11 Gru 2001

Audyt wynagrodzeń w InConsulting****

Firma doradcza, która specjalizuje się w budowaniu i udoskonalaniu systemów kompetencyjnych, projektowaniu konkurencyjnych systemów wynagrodzeń, budowaniu ścieżek karier, Coachingu Grupowym oraz Executive Coachingu.

http://inconsulting.pl/ - 29 Kwi 2010

"Autograf" - Grafologia - pracownia****

Profesjonalna analiza grafologiczna. Ocena predyspozycji osobowych i zawodowych kandydatów, zgodności charakterów partnerów, pomoc w wyborze optymalnej drogi rozwoju osobistego.

http://www.grafologia.pl/ - 1 Paź 2004