KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > agencje doradztwa personalnego (254)

Bank Kadr "Test"****

Oferta krakowskiej firmy obejmuje rekrutację i selekcję pracowników, audyt personalny, treningi i szkolenia, kształtowanie polityki personalnej firmy i inne działania z zakresu doradztwa personalnego. Witrynę opracowano również w wersji angielskiej.

http://www.bankkadr.com.pl/ - 14 Lip 2000

Baza danych. Rekrutacja kwalifikowanego personelu, finanse, księgowość. Financial Staffing Services****

Na stronie oferta firmy specjalizującej się w rekrutacji personelu stałego i tymczasowego, specjalistów w dziedzinie finansów i księgowości. Zapewniamy kilkudniowe zastępstwo. Mamy w bazie ponad 6000 zarejestrowanych kandydatów.

http://www.fss.pl/ - 27 Lis 2001

Beaver Szkolenia****

Jesteśmy zespołem trenerów, częścią istniejącej od 1992 roku firmy BEAVER Doradztwo Personalne, a od 2002 MPS Management Consulting Polska.

http://www.beaver.com.pl/ - 25 Cze 2004

Bezpieczna praca za granicą****

Na stronie znajdziesz informacje na temat bezpiecznego wyjazdu do pracy za granicę. Sprawdź co należy zrobić, aby móc bez stresu wyjechać i zarabiać pieniądze.

http://bezpieczny-wyjazd.eu/ - 15 Lip 2017

Biuro Kadr i Płac - ACTA****

Usługi związane z zatrudnianiem pracowników, obsługa spraw kadrowo - płacowych. Na stronach informacje o firmie i zakresie świadczonych przez nią usług, cennik, lista kilentów, dane kontaktowe.

http://www.acta.com.pl/ - 17 Kwi 2002

Biuro rachunkowe Warszawa - HR Work Select****

Biuro Księgowe Hr work Select mieszczące się w Warszawie to nieodzowny punkt dla klientów borykających się z rozterkami z branży rachunkowości. Nie sposób samodzielnie opanować tego ogromu wiedzy podatkowej, więc warto zalecić te zadania kompetentnemu pracownikowi z zakresu Księgowość Warszawa. Osoba podejmująca się takiej pracy, musi przede wszystkim być godna zaufania, bowiem jej zadania, takie jak: opracowanie listy płac pracowników, wymagają wyczucia i pewności. Przeto, oprócz ważnej kwestii umiejętności i kompetencji, warto poznać osobę zatrudnioną, by móc zaufać i powierzyć sumienne obowiązki. Te wszystkie i wiele innych umiejętności firma Hr Work Select posiada.

http://www.hrworkselect.com/ksiegowosc-warszawa/ - 10 Gru 2014

Biuro wirtualne Warszawa Śródmieście****

Nasze wirtualne biuro mieści się na ul. Mickiewicza 37. Co możemy Wam dać? Wirtualne biuro to miejsce, w którym możesz mieć zarejestrowaną Swoją firmę. Jeśli pracujesz zdalnie w domu to może to być idealne rozwiązanie. Jeśli chcesz dysponować poważanym adresem swojej firmy to ta ofert jest idealna dla Ciebie. Walorem naszej lokalizacji jest fakt, że podlegamy pod Pierwszy Urząd Skarbowy Warszawa Śródmieście, a Żoliborska lokalizacja pozwala na bardzo szybki i bezproblemowy dojazd oraz bezproblemowe zaparkowanie auta w darmowej strefie.

http://www.ale-biuro.pl/ - 23 Sty 2016

Business Consulting Sp. z o.o.****

Strona firmy Business Consulting działającej na rynku reklamowym, konsultingowym, doradztwa personalnego. Na stronach firmy oferta, siedziby oddziałów, kierownictwo firmy.

http://www.buscon.com.pl/ - 7 Sty 2004

Cegos Polska****

Strona firmy specjalizującej się w prowadzeniu szkoleń zawodowych, konsultingu oraz w doradztwie personalnym. Na stronach znajdują się opisy programów, firmy oraz terminów szkoleń i kontakt.

http://www.cegos.com.pl/ - 28 Sty 2002

Central European Staffing****

Brytyjska agencja zatrudnienia rekrutująca w Polsce. Praca w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Na stronie kontakt do polskiego partnera.

http://www.cestaffing.co.uk/ - 9 Sty 2006