KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > agencje doradztwa personalnego (250)

Cenzus - Doradztwo Kadrowe****

Firma zajmuje się konsultingiem kadrowym, kursami i szkoleniami, prowadzi także bank kadr.

http://www.cenzus.com.pl/ - 16 Mar 2000

Chef Hunters - doradztwo personalne w gastronomii.****

Doradztwo personalne dla restauracji - profesjonalna rekrutacja kucharzy, szefów kuchni, sommelierów, menedżerów. Duża, zawsze aktualna baza potencjalnych pracowników.

http://www.chefhunters.pl/ - 12 Paź 2015

Conseiller****

Strona firmy oferującej usługi w zakresie doradztwa personalnego, rekrutacji, prowadzenia badań, szkoleń i doradztwa organizacyjnego. Na stronie znajdują się informacje o firmie oraz prezentacja jej oferty.

http://www.conseiller.com.pl/ - 28 Sty 2002

CONSIDERO - Assessment centre, ocena 330 i development center****

Zespół doradców personalnych wspierających właścicieli firm przy assessment centre oraz development center. Zajmują się również przeprowadzaniem oceny 360 oraz badaniem satysfakcji pracowników.

http://www.considero.pl/ - 17 Lis 2014

Cons-Office****

Strona biura doradztwa personalnego - nabór, selekcja i weryfikacja kadr.

http://www.cons-office.com.pl/ - 15 Paź 2001

Consulting & More: strategie PR****

Agencja Consulting & More zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem strategii PR. Firma od czasu powstania w 2008 zgromadziła niezwykle pokaźne portfolio współpracując z międzynarodowymi koncernami (m.in. Lexus, Logitech, HP, Milenium Bank) jak i klientami indywidualnymi. Wspólnie tworzymy zespół profesjonalistów. Agencja Consulting & More powstała z pasji i dzięki profesjonalnemu podejściu doprowadzonych projektów.

http://consultingandmore.pl/ - 15 Paź 2015

Creyf's Polska - nowoczesne rozwiązania kadrowe****

Prowadzimy rekrutację i selekcję kadr, dostarczamy pracowników tymczasowych, zapewniamy obsługę kadrową. Oferujemy również ocenę kadr i szkolenia pracowników.

http://www.creyfs.pl/ - 28 Kwi 2004

CV i list motywacyjny do pobrania****

Potrzebujesz dokumenty aplikacyjne do nowej pracy? Używając nasz kreator stworzysz CV i list motywacyjny, z którym znajdziesz pracę.

http://projektcv.pl/ - 10 Gru 2015

DBM POLSKA :: OUTPLACEMENT****

DBM czołowa światowa firma specjalizująca się w usługach outplacement. Naszym celem jest wsparcie ludzi i organizacji w procesie zmian.

http://www.dbm.pl/ - 22 Cze 2004

Del Piero Doradztwo Kadrowe****

Firma zajmuje się profesjonalnym doborem i selekcją personelu na stanowiska kierownicze oraz specjalistyczne. Od połowy 1999 roku przeprowadza także kompleksowe programy outplacement'u zarówno grupowego jak i indywidualnego. W serwisie znajdują się oferty pracy oraz informacje o świadczonych usługach.

http://www.delpiero.com.pl/ - 29 Sty 2000