KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > agencje doradztwa personalnego (255)

Del Piero Doradztwo Kadrowe****

Firma zajmuje się profesjonalnym doborem i selekcją personelu na stanowiska kierownicze oraz specjalistyczne. Od połowy 1999 roku przeprowadza także kompleksowe programy outplacement'u zarówno grupowego jak i indywidualnego. W serwisie znajdują się oferty pracy oraz informacje o świadczonych usługach.

http://www.delpiero.com.pl/ - 29 Sty 2000

Dębciuch Consulting Group - Rekrutacja pracowników****

Dębciuch Consulting Group to firma działająca na rynku pośrednictwa personalnego. Specjalizujemy się głównie w rekrutacji pracowników. Współpracując z nami przekonacie się Państwo, że wysoką jakość naszych usług i profesjonalizm w każdym działaniu potrafimy połączyć z najbardziej konkurencyjnymi cenami na rynku.

http://debciuch.pl/ - 24 Wrz 2014

DOHLE MANNING AGENCY szkolenia dla marynarzy****

Stocznie morskie, armatorów i jednostki zarządzające statkami zaprasza do współdziałania Dohle Manning Agency (Poland). Firma zajmuje się pośrednictwem pracy zarówno pojedynczo jak i zbiorowo. Może wykonać rekrutację oficerów, marynarzy oraz pracowników w sektorze morskim. Organizuje transport i przygotowuje do podróży pracowników. Pomaga skompletować dokumentację niezbędną do pracy za granicą, także na statkach obcej bandery. Świadczy usługi pośrednictwa i rozliczeń pieniężnych, usługi Agenta Morskiego oraz agencji pracy tymczasowej w branży stoczniowej. Wprowadzony w firmie system zarządzania jakością ISO 9001-2008 dopomaga im gwarantować stale wysoką jakość procesów obsługi kontrahenta w firmie. Także bardzo dobrą sławą cieszą się ich kursy dla marynarzy i pracowników stoczniowych. Rekrutują także ekipy remontowe na statkach i stoczniach w Polsce i za granicą. Więcej szczegółów znaleźć można na stronie:

http://doehle-poland.com/ - 4 Gru 2012

Doradca Osobisty - Kamilla Daroszewska****

Jeśli masz chwilowy kryzys lub właśnie jesteś na granicy rozwiązań stosowanych do tej pory i masz odwagę podjąć decyzję o szukaniu pomocy w rozwiązywaniu problemów w poczuciu bezpieczeństwa, spokoju i zaufania. Zapraszam cię na spotkanie. Celem sesji będzie zidentyfikowanie problemu i poszukanie sposobów jego rozwiązania.

http://doradcaosobisty.com.pl/ - 9 Mar 2017

Doradztwo personalne****

Firma proponuje usługi z dziedziny szeroko rozumianegodoradztwa personalnego min.: outsourcing kadrowy, audyt personalny, doradztwo prawno - organizacyjne, zatrudnienie czasowe, rekrutację pracowników, szkolenia na różnym poziomie zatrudnienia... więcej - na stronie.

http://www.alefpromotion.com.pl/ - 30 Sty 2004

Doradztwo personalne, kadry, projekty HR****

Zajmujemy się doradztwem personalnym w zakresie rekrutacji i selekcji pracowników oraz outplacementu. Opracowujemy audyt personalny oraz konstruujemy systemy motywacyjne dla pracowników.

http://www.kadry.cwpe.pl/ - 27 Cze 2006

Doradztwo personalne Personika****

Personika to agencja pracy zajmująca się doradztwem personalnym. W zależności od branży firm poszukujących pracowników, Personika wykorzystuje wyspecjalizowane zespoły do aktywnego poszukiwania pracowników poprzez rozległą sieć kontaktów oraz własne bazy danych.

http://personika.com.pl/ - 15 Mar 2014

Effectiveness - kompetencje pracownika****

W ofercie naszej firmy Effectiveness dostępne są nowoczesne, sprawdzone i efektywne narzędzia rekrutacyjne. Przygotowane przez nas zostały między innymi testy, pozwalające na określenie kompetencji pracownika.

http://www.effectiveness.pl/ - 4 Cze 2014

Essey****

Strona firmy zajmującej się usługami w zakresie doradztwa personalnego. Na stronie zamieszczono charakterystykę oferty firmy oraz słownik pojęć z dziedziny zarządzania zasobami ludzkimi.

http://www.essey.com.pl/ - 28 Sty 2002

EUREKA - szkolenie i doradztwo personalne****

Firma Eureka oferuje usługi w zakresie: rekrutacji i selekcji personelu, szkolenia pracowników, przygotowania i wdrożenia projektów z zakresu HR (systemy ocen - pracowniczych, wartościowanie stanowisk pracy, budowanie systemów motywacyjnych etc.).

http://www.eo.biz.pl/ - 24 Mar 2005