KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > agencje doradztwa personalnego (254)

EUROPAcare24 - au pair, pomoc domowa Niemcy****

Znajdziemy dla Ciebie profesjonalnie: nianie, gosposie, opiekunki osób starszych oraz opiekunki do dzieci. Obszar działania to głównie Kraków, Warszawa i Niemcy. Na stronie także oferta pracy au pair w charakterze opiekunki, gosposi w Niemczech.

http://www.europacare24.pl/ - 2 Lis 2007

Europejskie Centrum Pracy - praca, leasing pracowniczy, rekrutacja kadr, doradztwo, szkolenia.****

Wynajem pracowników, doradztwo personalne, oferty pracy, rekrutacja i selekcja kadr, konsulting, szkolenia, praca czasowa. Na stronie zamieszczono: informacje o usługach, dla firm, dla kandydatów, formularz zamówienia.

http://www.ecp.pl/ - 12 Lut 2003

EVENT****

W ofercie firmy: modelki, pokazy mody, eventy, imprezy firmowe, imprezy integracyjne.

http://www.event.waw.pl/ - 12 Mar 2004

FinansowyPiotr - zaufany doradca finansowy - nie wielka korporacja****

Witam serdecznie na stronie doradcy finansowego - Piotra Witeckiego. Posiadam 8 letnie doświadczenie w profesjonalnej oraz rzetelnej pomocy, w czasie wyboru korzystnej opcji finansowej. Moje usługi kieruję do osób prywatnych i małych przedsiębiorców i firm. Pomagam przy uzyskaniu faktoringu, gwarancji bankowej i kredytów obrotowych. Co więcej specjalizuję się w pomocy przy osiąganiu kredytu z dopłatami rządowymi - mieszkanie dla młodych. Osobom indywidualnym doradzę na co warto zwrócić uwagę wybierając kredyt mieszkaniowy. Więcej o ofercie oraz moich referencjach mieści się na witrynie internetowej.

http://finansowypiotr.pl/ - 26 Cze 2013

Find a professional for your organization - oferta skierowana do pracodawców****

Oferta dla pracodawców, agencji doradztwa personalnego i firm pośrednictwa pracy. Życiorys, list motywacyjny, opis kwalifikacji, doświadczenie zawodowe, umiejętności językowe, edukacja, profil idealnej pracy.

http://www.professional.vip.interia.pl/ - 27 Kwi 2004

ForManWay - agencja rekrutacyjna, doradztwo personalne, HR w Warszawie****

Firma zapewniająca doradztwo personalne, w ramach którego prowadzona jest rekrutacja (inżynierów, pracowników szeregowych, a także na inne, również kierownicze, stanowiska) z wykorzystaniem metody m.in. direct search.

http://www.formanway.pl/ - 1 Mar 2018

FPL Consultant - Doradztwo w Zarządzaniu Personelem****

Firma oferuje usługi w zakresie rekrutacji i selekcji kadr, wynagradzania i oceny personelu, doradztwa w zarządzaniu, szkoleń i warsztatów. FPL Consultant współpracuje z ponad 200 przedsiębiorstwami i instytucjami z terenu całej Polski.

http://www.fpl.com.pl/ - 29 Sty 2000

FUTUREA Grupa Doradcza Sp. z o.o.****

Strona firmy świadczącej pomoc firmom w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Znajdziesz tu prezentację firmy, jej zespołu i świadczonych usług. Ponadto referencje i prezentacja publikacji.

http://www.futurea.pl/ - 7 Sty 2003

Gabinet Therapeion-psycholog Monika Anna Szymańska****

Gabinet Psychologiczny Therapeion.psycholog Monika Anna Szymańska. Oferta dla firm i osób: Doradztwo personalne, diagnoza, szkolenia, orzecznictwo, terapia. Artykuly, testy, psychozabawy, bramki sms, GG, Tlen, e-mail.

http://www.therapeion.of.pl/ - 29 Gru 2004

Gosposie, nianie, animacje dla dzieci, opiekunki Warszawa i Wrocław****

Animus AWG, Warszawa i Wrocław. Doświadczone nianie, opiekunki do dzieci oraz opiekunki do osób starszych, panie do sprzątania - sprzątanie domów i mieszkań, gosposie z referencjami. Na godziny, doraźnie, na cały dzień. Firma organizuje także animacje dla dzieci Warszawa i Wrocław.

http://www.animus-awg.pl/ - 19 Kwi 2016