KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > agencje doradztwa personalnego (250)

Grupa Progres - agencja doradztwa personalnego w Warszawie, Poznaniu i Rzeszowie****

Agencja pracy tymczasowej, działająca w Olsztynie, Gdańsku, Łodzi, Bydgoszczy, Lublinie, Rzeszowie, Poznaniu i Warszawie. Posiadamy bogatą ofertę dla firm, a naszą specjalnością jest doradztwo personalne, pośrednictwo, wynajem i szkolenia dla pracowników.

http://grupaprogres.pl/ - 7 Paź 2015

HILL International****

Międzynarodowa firma doradztwa personalnego prowadzi rekrutację i selekcję pracowników oraz szkolenia. Posiada trzy biura w Polsce. Na stronach przedstawiono metody działania, procedury oraz ogłoszenia.

http://www.hill.com.pl/ - 29 Sty 2000

HR Vision Doradztwo personalne****

Szybka i skuteczna rekrutacja pracowników, praca czasowa, doradztwo personalne, outplacement indywidualny, testy psychologiczne, szkolenia.

http://www.hrvision.pl/ - 9 Lip 2007

IDEA! Management Consulting****

Firma Aims Polska zajmuje się doradztwem personalnym i rekrutacją. Jest jedną z wiodących polskich firm doradczych, działających w zakresie zarządzania personelem. Na stronie znajdują się informacje o firmie, oferty pracy, usługi, partnerzy, publikacje i inne.

http://www.aims.pl/ - 23 Sie 2001

IDEA! Management Consulting****

IDEA! Management Consulting jest jedną z wiodących polskich firm doradczo-szkoleniowych, działających w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Misją firmy IDEA! MC jest pomoc przedsiębiorstwom w budowaniu trwałej przewagi konkurencyjnej poprzez rozwój zasobów ludzkich.

http://www.idea-mc.pl/ - 23 Kwi 2001

Instytut Promocji Kadr****

Jedna z najstarszych polskich firm doradztwa kadrowego. Na stronach znajdują się informacje o IPK, opis świadczonych usług (rekrutacja i selekcja, badania psychologiczne, szkolenia, doradztwo), oferty pracy oraz formularz zgłoszeniowy dla kandydatów.

http://www.ipk.com.pl/ipk.html - 29 Sty 2000

Inwenta - assessment centre, rekrutacja. Warszawa****

Doradztwo personalne i realizacja projektów z zakresu: rekrutacja, executive search, assessment centre, development centre, coaching, audyty personalne, outplacement, menedżerowie kontraktowi, dobór kadr oraz doradztwo organizacyjne.

http://www.inwenta.pl/ - 2 Lut 2006

ISO SMG Poland****

Strona firmy zajmującej się doradztwem organizacyjnym. W serwisie znajdziesz informacje o firmie, poszczególnych kursach, referencje oraz artykuły promujące firmę.

http://www.acceptus.pl/ - 28 Sty 2002

Jobland.pl praca za granicą****

Praca za granicą - pośrednictwo pracy. Oferty pracy w Wielkiej Brytanii (UK): Anglii - m. in. w Londynie, Szkocji, Walii. Praca w Irlandii i innych krajach. Nr. Rej. Agencji Zatrudnienia 427/1b. Od kandydatów nie są pobierane opłaty.

http://www.jobland.pl/ - 3 Kwi 2006

Kolejowa Agencja Aktywizacji Zawodowej****

Firma zajmująca się doradztwem personalnym, szkoleniami oraz outplacementem. Przeciwdziała bezrobociu, wspiera, doradza, konsultuje. Zamieszcza oferty pracy z całego kraju.

http://www.kaaz.pkp.pl/ - 15 Mar 2002