KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > agencje doradztwa personalnego (254)

Greń Communication - coaching, zarządzanie, techniki sprzedaży, edukacja****

Firma zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie doradztwa personalnego. Prowadzi szkolenia. Na stronach można zapoznać się z ofertą firmy, sposobami działalności i szkolenia oraz zakresem oferowanych usług.

http://www.gren.com.pl/ - 24 Wrz 2002

Grupa Progres - agencja doradztwa personalnego w Warszawie, Poznaniu i Rzeszowie****

Agencja pracy tymczasowej, działająca w Olsztynie, Gdańsku, Łodzi, Bydgoszczy, Lublinie, Rzeszowie, Poznaniu i Warszawie. Posiadamy bogatą ofertę dla firm, a naszą specjalnością jest doradztwo personalne, pośrednictwo, wynajem i szkolenia dla pracowników.

http://grupaprogres.pl/ - 7 Paź 2015

HILL International****

Międzynarodowa firma doradztwa personalnego prowadzi rekrutację i selekcję pracowników oraz szkolenia. Posiada trzy biura w Polsce. Na stronach przedstawiono metody działania, procedury oraz ogłoszenia.

http://www.hill.com.pl/ - 29 Sty 2000

HR Vision Doradztwo personalne****

Szybka i skuteczna rekrutacja pracowników, praca czasowa, doradztwo personalne, outplacement indywidualny, testy psychologiczne, szkolenia.

http://www.hrvision.pl/ - 9 Lip 2007

IDEA! Management Consulting****

IDEA! Management Consulting jest jedną z wiodących polskich firm doradczo-szkoleniowych, działających w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Misją firmy IDEA! MC jest pomoc przedsiębiorstwom w budowaniu trwałej przewagi konkurencyjnej poprzez rozwój zasobów ludzkich.

http://www.idea-mc.pl/ - 23 Kwi 2001

IDEA! Management Consulting****

Firma Aims Polska zajmuje się doradztwem personalnym i rekrutacją. Jest jedną z wiodących polskich firm doradczych, działających w zakresie zarządzania personelem. Na stronie znajdują się informacje o firmie, oferty pracy, usługi, partnerzy, publikacje i inne.

http://www.aims.pl/ - 23 Sie 2001

Insolve Plus - likwidacja firm w UK****

Insolve Plus - firma skupiająca licencjonowanych syndyków. Wychodzimy na przeciw potrzebom dyrektorów upadających firm. Przeprowadzamy ich przez proces likwidacji firmy w UK, ogłoszenia bankructwa, administracji spólki itd. Znajdujemy indywidualne i innowacyjne rozwiązania.

http://www.upadloscfirmy.co.uk/ - 28 Cze 2018

Instytut Promocji Kadr****

Jedna z najstarszych polskich firm doradztwa kadrowego. Na stronach znajdują się informacje o IPK, opis świadczonych usług (rekrutacja i selekcja, badania psychologiczne, szkolenia, doradztwo), oferty pracy oraz formularz zgłoszeniowy dla kandydatów.

http://www.ipk.com.pl/ipk.html - 29 Sty 2000

Inwenta - assessment centre, rekrutacja. Warszawa****

Doradztwo personalne i realizacja projektów z zakresu: rekrutacja, executive search, assessment centre, development centre, coaching, audyty personalne, outplacement, menedżerowie kontraktowi, dobór kadr oraz doradztwo organizacyjne.

http://www.inwenta.pl/ - 2 Lut 2006

ISO SMG Poland****

Strona firmy zajmującej się doradztwem organizacyjnym. W serwisie znajdziesz informacje o firmie, poszczególnych kursach, referencje oraz artykuły promujące firmę.

http://www.acceptus.pl/ - 28 Sty 2002