KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > agencje doradztwa personalnego (254)

Jobland.pl praca za granicą****

Praca za granicą - pośrednictwo pracy. Oferty pracy w Wielkiej Brytanii (UK): Anglii - m. in. w Londynie, Szkocji, Walii. Praca w Irlandii i innych krajach. Nr. Rej. Agencji Zatrudnienia 427/1b. Od kandydatów nie są pobierane opłaty.

http://www.jobland.pl/ - 3 Kwi 2006

Kolejowa Agencja Aktywizacji Zawodowej****

Firma zajmująca się doradztwem personalnym, szkoleniami oraz outplacementem. Przeciwdziała bezrobociu, wspiera, doradza, konsultuje. Zamieszcza oferty pracy z całego kraju.

http://www.kaaz.pkp.pl/ - 15 Mar 2002

KRK LABS - Programy motywacyjne i aktywizacji sprzedaży****

Strona internetowa agencji zajmującej się opracowywaniem systemów aktywizacji i wsparcia sprzedaży, a także programów motywacyjnych dla pracowników przedsiębiorstw. Niektóre z nich oparte są na zasadach grywalizacji.

http://www.programy-motywacyjne.pl/ - 28 Maj 2015

Kursor****

Firma consultingowo-szkoleniowa prowadzi szkolenia typu "in company", zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników (w tym również na stanowiska robotnicze!) oraz doradztwem w zakresie opracowywania i wdrażania systemów zarządzania kadrami. Szkolenia o których tu mowa to: szkolenia psychologiczne, organizacji i zarządzania, marketingowe, zarządzania produkcją, finansowe oraz prawne.

http://www.kursor.com.pl/ - 21 Sty 2000

Legalna praca tymczasowa, praca za granicą, praca w kraju . Pośrednictwo pracy.Recruitment Agency****

Strona licencjonowanej agencji pośrednictwa pracy PrimeBS Sp.z o.o. Na stronie: ciekawostki z rynku pracy, aktualne oferty zatrudnienia , praktyczne informacje dla poszukujących pracy. Legalna praca w kraju, za granicą , praca tymczasowa.

http://www.primebs.pl/ - 8 Maj 2007

Link Consulting - Doradztwo Personalne****

Oferuje usługi w zakresie doradztwa personalnego i organizacyjnego.

http://www.linkconsulting.alpha.pl/ - 4 Wrz 2001

Link Consulting - Doradztwo Personalne****

Oferuje usługi w zakresie doradztwa personalnego i organizacyjnego.

http://www.linkconsulting.alpha.pl/ - 4 Wrz 2001

Londyn po polsku****

Prosto z Londynu aktualne oferty pracy, oferty mieszkaniowe i ogłoszenia drobne. Oprócz ogłoszeń znajdziesz tutaj mnóstwo zdjęć i ciekawych artykułów o Londynie.

http://londynek.net/ - 8 Sie 2002

MEURS-DGK****

Meurs-DGK pomaga w diagnozie i efektywnym wykorzystaniu potencjału ludzkiego w organizacjach. Ukierunkowany jest na świadczenie usług w segmentach instytucji rządowych, urzędów oraz dużych przedsiębiorstw komercyjnych. Specjalizuje się w badaniach psychologicznych, testuje przydatność pracowników do określonych stanowisk pracy, przeprowadza nabór i selekcję kadr. ".

http://www.meurs-dgk.com.pl/ - 29 Sty 2000

MKRS - pośrednictwo pracy. Ofery pracy w UK****

MKRS - pośrednictwo pracy, praca dla kierowców, informatyków, pielęgniarek, pracowników biurowych, tokarzy, operatorów wózków widłowych i wiele innych ofert pracy.

http://www.mkrs.pl/ - 22 Kwi 2005