KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > biura pośrednictwa (171)

Agencja - profesjonalna rekrutacja i selekcja kandydatek na opiekunki***

Opiekunki do dzieci do niemowląt, osób starszych, gosposie, pomoc domowa. Profesjonalna pomoc w doborze kandydata.

http://www.opiekunki.pl/ - 25 Cze 2004

Agencja Nieruchomości Wiktoria***

Nasz firma pośredniczy w kupnie, sprzedaży, mieszkań. Dysponujemy bogatą ofertą nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego.

http://www.wiktoria.waw.pl/ - 3 Sie 2004

Agencja nieruchomości Zabrze***

Chcesz kupić lub sprzedać mieszkanie? Skorzystaj z usług profesjonalnej agencji, która zajmuje się obrotem na rynku nieruchomości. Z pomocą pracowników Willa.pl kupisz lub sprzedaż mieszkanie, dom, grunt, lokal użytkowy. Obsługujemy klientów z Zabrza i całego województwa śląskiego. Licencja pośrednika nieruchomości oraz wieloletnie doświadczenie są dla Państwa gwarancją niezawodnościowi i dyskrecji samej transakcji.

http://willa.sprzedajemy.pl/ - 26 Lut 2013

Agencja Pośrednictwa Pracy - Silesia Work Center***

Silesia Work Center to profesjonalna agencja pracy wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 7385.Na polskim rynku działa od 2005 roku świadcząc najwyższej jakości usługi z zakresu rekrutacji pracowników za granicę. Firma specjalizuje się w rekrutacji pracowników produkcyjnych, pracowników magazynu oraz wyspecjalizowanych fachowców dla sektora logistycznego, produkcyjnego, budowlanego oraz przemysłowego.

http://www.silesia-workcenter.pl/ - 26 Lip 2011

Agencja Pośrednictwa Pracy DELVIA***

Agencja pośrednictwa pracy. Oferujemy komplet usług związanych z pośrednictwem pracy w renomowanych firmach na terenie Królestwa Holandii. Nasza oferta to atrakcyjna praca na stałe i na wakacje.

http://www.delvia.pl/ - 8 Wrz 2004

AGENCJA PRACY***

Strona biura mającego na celu wyszukiwanie ofert pracy dla polskich pracowników za granicą. Znajdziesz tu informacje o działalności firmy, oferty podzielone na kategorie tematyczne oraz referencje biura.

http://www.agencjapracy.pl/ - 7 Mar 2002

Agencja pracy***

Specjalizujemy się w usługach z zakresu: pracy tymczasowej (wynajem pracowników), prawnej ochrony pracy - BHP, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, outsourcingu, rekrutacji, szkoleń.

http://www.zatrudnienie.info.pl/ - 14 Gru 2004

Agencja Pracy Czasowej INFOTEL***

Na stronie tej możesz znaleźdz: pracowników na sezon w różnych dziedzinach (dla pracodawców), informacje na temat kursu bezwzrokowego pisania, obsługę korespondencji masowych, zarządzanie bazami danych oraz wiele związanych z tym usług.

http://infotel.pl/ - 29 Lip 2001

AGNES CT Podkarpacka Agencja Pracy Tymczasowej***

Pośrednistwo pracy w systemie czasowym, doradztwo personalne, konsulting.

http://www.agnesct.regiony.pl/praca/ - 1 Lip 2004

Bank CV***

Bank CV - tutaj możesz zamieścić swoje CV!

http://www.bankcv.w.pl/ - 26 Paź 2001