KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > biura pośrednictwa (171)

Time Work - Promocje Leasing Pracowniczy*****

Firma zajmuje się leasingiem pracowniczym ( wynajem pracowników czasowych), zastępstwem personelu, zatrudnieniem na próbę, doradztwem personalnym, oraz działaniami w zakresie BTL.

http://www.timework.com.pl/ - 19 Sty 2005

ABC Praca****

ABC szukania pracy: oferty pracy, najnowsze informacje z rynku pracy, przewodnik po stronach WWW związanych z pracą oraz porady jak przygotować się do poszukiwania pracy; dostępna jest również baza agencji doradztwa personalnego oraz firm i organizacji pomagających osobom szukającym pracy. Dla pracodawców zamieszczanie ogłoszeń standardowych jest bezpłatne.

http://www.abcpraca.pl/ - 17 Sie 2002

Adecco Poland****

Firma świadczy usługi w zakresie wypożyczania pracowników czasowych, try & hire, poszukiwania i doboru kadr, outsourcingu, merchandisingu, projektowania i wdrażania systemu ocen pracowników itp.

http://www.adecco.pl/ - 14 Lip 2000

Agencja Dobra Praca - zatrudnienie tymczasowe****

Pośrednik Agencja Dobra Praca zajmuje się organizacją tymczasowego zatrudnienia dla osób pochodzących z Ukrainy. Przeprowadza rekrutacje oraz pomaga w dopełnieniu niezbędnych formalności.

http://agencjadobrapraca.pl/ - 24 Sty 2017

Agencja Pośrednictwa Pracy Rekrut4U****

Rekrut4U to agencja pośrednictwa pracy, która zajmuje się wyszukiwaniem miejsc pracy dla pracowników w firmach związanych ze sprzedażą. Przeprowadzamy również procesy rekrutacyjne dla firm, wyszukując najlepszych pracowników na odpowiednie stanowiska.

http://www.rekrut4u.pl/ - 7 Lut 2014

Agencja pracy****

Jesteś dopiero po studiach i chcesz znaleźć pracę zgodna z Twoim zawodem? Masz spore kwalifikacje i zamierzasz je na co dzień wykorzystywać? Przedstawiamy Ci naszą agencję pracy i chcemy Cię zapewnić, że z nami łatwiej Ci będzie znaleźć wymarzony etat. Wiemy jakie prawa obowiązują na polskim i zagranicznym rynku pracy i znamy się na rekrutacji pracowników.

http://www.gigroup.com.pl/ - 20 Paź 2017

Agencja Pracy Euro Personnel - Oferty pracy****

Agencja Pracy Euro Personnel udostępnia aktualne oferty pracy obejmujące wolne stanowiska w Polsce, a także w Holandii. Agencja współpracuje z zagranicznymi pracodawcami, którzy poszukują nowych pracowników na różne stanowiska. Praca za granicą to szansa na zatrudnienie sezonowe lub stałe, z zakwaterowaniem i dojazdem. Agencja pomaga też otrzymać zwrot podatku za pracę poza naszymi granicami. Jeżeli chodzi o oferty pracy w kraju, są to m.in. ogłoszenia z Rzeszowa i innych miast woj. podkarpackiego. Zapraszamy na firmową stronę www do zapoznania się z bazą aktualnych ofert.

http://www.europersonnel.pl/ - 19 Lut 2018

Agencja Pracy Phenix****

Agencja pośrednictwa pracy Phenix jest łącznikiem pomiędzy cudzoziemskimi pracownikami a polskimi pracodawcami. Agencja Phenix posiada uprawnienia do zatrudniania pracowników z Ukrainy, Białorusi, Rosji oraz Armenii i Mołdawii. Dzięki ciągłemu kontaktowi z pracodawcą oraz szczegółowemu weryfikowaniu pracowników agencja świadczy profesjonalne pośrednictwo pracy.

http://phenix-agencja.com/ - 21 Lip 2016

Agencja Pracy Tymczasowej****

Interaktywna agencja pracy, pracownicy tymczasowi, zatrudnienie na stałe, outsourcing funkcji personalnych, rekrutacja, selekcja, przeglądanie profili osobowych online.

http://www.pgbhr.com/ - 26 Lut 2004

Agencja pracy za granicą - Best&West****

Best&West - pośrednictwo pracy w Holandii i Niemczech. Praca etatowa i dorywcza na różnych stanowiskach.

http://www.bestenwest.pl/ - 7 Cze 2017