KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > biura pośrednictwa (173)

Agencja rekrutacyjna kraków | talentplace****

Talent Place to profesjonalna [b]agencja rekrutacyjna. Kraków[/b], miasto stanowiące siedzibę firmy, pozwala firmie zrzeszać w swoich szeregach ekspertów do spraw zatrudnienia. Marka podjęła współpracę z wieloma znanymi i szanowanymi pracodawcami. Pracownicy działają zgodnie z myślą przewodnią marki - Human to Human - umożliwiającą tworzenie nowych rozwiązań rekrutacyjnych oraz chcąc zmienić świadomość panującą na rynku pracy, jako myśląca o przyszłości [b]agencja rekrutacyjna. Kraków[/b] stanowi tu doskonałą okazję, do uczenia się różnorodności i otwartości umysłu. Firma poszukuje również kandydatów zasilających grupę jej rekruterów, by tworzyć coraz bardziej godną zaufania [b]agencję rekrutacyjną. Kraków[/b] stanowi doskonały rynek poszukiwania młodych talentów, jednak Talent Place wykracza poza jego granice - oferuje pracę zdalną, w elastycznych godzinach, z pewnym wynagrodzeniem w formie opłaty za wykonane projekty. Odwiedź naszą stronę: [url]https://talentplace.pl/[/url]

http://talentplace.pl/ - 23 Maj 2019

Agencja rekrutacyjna oraz praca dla studentów Warszawa.****

Lobo agencja pośrednictwa pracy to znakomicie dobrany zespół. Mamy zamiar wyróżnić się na rynku biur pracy w Warszawie. Dostarczamy usługi najwyższej jakości, z wykorzystaniem nowoczesnych i precyzyjnych rozwiązań w procesie realizacji projektów HR. Gwarantujemy dobrze przeprowadzoną rekrutację pracowników. Dajemy również możliwość wynajmu pracowników na okres stały bądź tymczasowy. Na stronie znajdują się oferty pracy dla każdego. Zatrudniamy również studentów. Szkolenie to przykład inwestycji która przynosi same korzyści - wpływa na podnoszenie kwalifikacji, przyczynia się do satysfakcjonujących efektów pracy oraz daje większą motywację. Lobo HR szkoli zarówno pracowników na niższym oraz wyższym stopniu. Zorganizujemy szkolenia stacjonarne i wyjazdowe. Pomagamy znaleźć, wyszkolić i zmotywować pracownika tak, aby praca stała się dla niego przyjemnością, a dla Ciebie inwestycją, która będzie owocować latami.

http://lobohr.pl/ - 25 Lut 2013

Agencja zatrudnienia i rekrutacja pracowników tymczasowych****

Na stronie znajdziesz oferty pracy we Francji. Załatwiamy wszelkie formalności. Pracuj bezpiecznie za granicą razem z Agencją ATERIMA. Sprawdź oferty pracy i zadzwoń. Znajdziemy coś dla Ciebie. Zdobywaj doświadczenie i zarabiaj w Euro

http://aterima.com/ - 11 Mar 2017

Amipol - Legalna praca w USA, Work&Travel, H2B. Rzeszów****

Legalna praca w USA w hotelach na Florydzie. Pracuj i ucz się angielskiego. Work and travel! Handel z USA, sprowadzanie towarów. Praca tymczasowa i pomoc w załatwieniu formalności wyjazdowych do USA.

http://www.amipol.rzeszow.pl/ - 23 Sty 2006

ArenaWork - praca w Niemczech****

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy tymczasowej. Na stronie znajdziemy zawsze aktualne oferty pracy dla opiekunek osób starszych oraz oferty pracy dla pracowników innych branż na terenie Niemiec. Oferujemy legalną pracę za granicą z ubezpieczeniem i dobrym wynagrodzeniem.

http://arenawork.eu/ - 21 Wrz 2016

Arriva Shipping Polska****

Jako agencja załogowa rekrutująca marynarzy i oficerów dla norweskiego armatora gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pracy na morzu. Dbamy o każdy szczegół w rozwoju kariery zawodowej a nasze załogi pracują na dogodnych warunkach i w stałych rotacjach.

http://arrivashipping.pl/ - 27 Maj 2015

Au pair Mikroserwis-praca za granicą i nauka za granicą.Kraków****

Oficjalna strona www firmy Au pair Mikroserwis - nauka za granicą i praca za granicą. Na stronie informacje o programie au pair, terminach wyjazdów, zasadach wyjazdów, kosztach, formalnościach wyjazdów au pair.

http://www.aupair.com.pl/ - 23 Sty 2006

Baza danych. Rekrutacja kwalifikowanego personelu, finanse, księgowość. Financial Staffing Services****

Na stronie oferta firmy specjalizującej się w rekrutacji personelu stałego i tymczasowego, specjalistów w dziedzinie finansów i księgowości. Zapewniamy kilkudniowe zastępstwo. Mamy w bazie ponad 6000 zarejestrowanych kandydatów.

http://www.fss.pl/ - 27 Lis 2001

Bezpieczna niania, Agencja Niań i Pomocy Domowych działa na terenie Trójmiasta****

CENTRUM BEZPIECZNA NIANIA - Agencja Opiekunek i Pomocy Domowych powstała z myślą o osobach aktywnych zawodowo, którym obowiązki dnia codziennego nie pozwalają na samodzielną całodzienną opiekę nad osobami bliskimi oraz prowadzenie domu. Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc na terenie Trójmiasta i okolic w poszukiwaniu odpowiedniej osoby do pracy w charakterze:opiekunki do dziecka; opiekunki do osoby starszej; pomocy domowej - oraz innych na indywidualne zlecenie (np. opieka nad dziećmi specjalnej troski)

http://bezpiecznaniania.firma.webpark.pl/ - 26 Wrz 2006

Biuro ESPA - Europejski Program Au Pair. Kraków****

Strona Biura ESPA organizatora Programu Au-Pair w krajach Europy Zachodniej. Firma zapewnia pobyt oparty na wizie Au Pair, możliwość kontaktu z byłymi Aupairkami, oraz pełną opiekę podczas trwania Programu. Na stronie szczegóły dotyczące Programu w poszczególnych krajach, procedury organizowania pobytu oraz kosztów.

http://www.espa.pl/ - 23 Sty 2006

Informacje dodatkowe