KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > biura pośrednictwa (171)

Central European Staffing****

Brytyjska agencja zatrudnienia rekrutująca w Polsce. Praca w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Na stronie kontakt do polskiego partnera.

http://www.cestaffing.co.uk/ - 9 Sty 2006

Centrum24opieka - Agencja pracy dla opiekunek osób starszych****

Jesteśmy firmą pośredniczącą w znajdowaniu pracy w roli opiekuna osób starszych na terenie Niemczech. Posiadamy jedynie sprawdzone oferty pracy, co gwarantuje najwyższą jakość naszych usług oraz bezpieczną pracę w niemczech. Jeżeli interesuje Cię praca jako opiekunka osób starszych w niemczech, odwiedź naszą stronę https://centrum24opieka.pl/ i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

http://centrum24opieka.pl/ - 26 Lip 2018

Cenzus - Doradztwo Kadrowe****

Firma zajmuje się konsultingiem kadrowym, kursami i szkoleniami, prowadzi także bank kadr.

http://www.cenzus.com.pl/ - 16 Mar 2000

Copers search & selection - Doradztwo i pośrednictwo personalne****

Firma organizuje personel dla firm. Na stronach informacje o firmie, jej zasadach działania, misji, warunkach współpracy, dane kontaktowe.

http://copers.pl/ - 14 Kwi 2002

Creyf's Polska - nowoczesne rozwiązania kadrowe****

Prowadzimy rekrutację i selekcję kadr, dostarczamy pracowników tymczasowych, zapewniamy obsługę kadrową. Oferujemy również ocenę kadr i szkolenia pracowników.

http://www.creyfs.pl/ - 28 Kwi 2004

CV****

Na stronie znajdziesz wzory cv, listów motywacyjnych oraz praktyczne porady w zakresie przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych. Zawarto tu przykładowe pytania i odpowiedzi z jakimi możesz spotkać się podczas rozmów.

http://cv.of.pl/ - 3 Paź 2003

CV-Online****

Międzynarodowa firma, zajmująca się rekrutacją za pomocą internetu. Tutaj znajdziesz oferty pracy, możesz zamieścić ogłoszenie itd.

http://www.cvonline.pl/ - 24 Paź 2000

Dębciuch Consulting Group - Rekrutacja pracowników****

Dębciuch Consulting Group to firma działająca na rynku pośrednictwa personalnego. Specjalizujemy się głównie w rekrutacji pracowników. Współpracując z nami przekonacie się Państwo, że wysoką jakość naszych usług i profesjonalizm w każdym działaniu potrafimy połączyć z najbardziej konkurencyjnymi cenami na rynku.

http://debciuch.pl/ - 24 Wrz 2014

Doradztwo zawodowe, usługi rynku pracy dla pracodwców i pracowników. Rzeszów****

Portal dla osób zainteresowanych rozwojem zawodowym oraz pracodawców poszukujacych pracowników i usług doradztwa personalnego. Oferta szkoleniowa dla instytucji i klientów indywidualnych, informacje o bezpłatnych szkoleniach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa. Doradztwo z zakresu pozyskiwania środków krajowych przeznaczonych na walkę bezrobociem i aktywizacją zawodową osób niepełnosprawnych.

http://www.onagra.pl/ - 27 Lut 2006

DutchRecruit - agencja pracy tymczasowej****

Strona internetowa agencji pracy tymczasowej z Lublina. Biuro DutchRecruit proponuje oferty sezonowe, bez wymaganej znajomości języka, w Holandii.

http://www.dutchrecruit.eu/ - 6 Maj 2017