KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > biura pośrednictwa (169)

Jobland.pl praca za granicą****

Praca za granicą - pośrednictwo pracy. Oferty pracy w Wielkiej Brytanii (UK): Anglii - m. in. w Londynie, Szkocji, Walii. Praca w Irlandii i innych krajach. Nr. Rej. Agencji Zatrudnienia 427/1b. Od kandydatów nie są pobierane opłaty.

http://www.jobland.pl/ - 3 Kwi 2006

Kraków Praca****

Praca dla wszystkich osób szukających pracy w Krakowie. Duża ilość unikalnych ofert, moderowanych każdego dnia. Dodawanie ogłoszeń jest darmowe.

http://www.tasior.pl/ - 15 Paź 2012

Legalna praca tymczasowa, praca za granicą, praca w kraju . Pośrednictwo pracy.Recruitment Agency****

Strona licencjonowanej agencji pośrednictwa pracy PrimeBS Sp.z o.o. Na stronie: ciekawostki z rynku pracy, aktualne oferty zatrudnienia , praktyczne informacje dla poszukujących pracy. Legalna praca w kraju, za granicą , praca tymczasowa.

http://www.primebs.pl/ - 8 Maj 2007

Nauka i Praca w Australii - Bridge Agency****

Autoryzowany przedstawiciel międzynarodowych ośrodków edukacyjnych otwiera możliwości nauki i pracy za granicą wraz z ich pełną organizacją.

http://www.bridgeagency.pl/ - 26 Kwi 2004

Nestor Work - Praca za granicą****

NESTOR Work jest bydgoską, dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu rekrutacji, selekcji i delegowania pracowników do pracy tymczasowej działającą na rynku krajowym i zagranicznym. Świadczymy usługi zarówno na terenie Polski, jak i innych krajów Unii Europejskiej. Gwarantujemy wysoką jakość usług i szybkość realizacji zleceń. Dbamy o dobre relacje z naszymi Klientami. Nasza kadra pracownicza służy fachową pomocą i wsparciem przy realizacji wszelkich formalności. Zależy nam na nawiązywaniu stałych kontaktów personalnych, które pozwolą na wzajemne zaufanie i długotrwałą współpracę. Główny trzon naszych usług stanowi: Opieka nad osobami starszymi w Polsce i w innych krajach Unii Europejskiej; Delegowanie pracowników tymczasowych do pracy w Polsce w różnych branżach; Delegowanie pracowników tymczasowych do pracy z granicą w różnych branżach.

http://praca-za-granica-24.pl/ - 14 Mar 2014

Niemiecka GreenCard****

Głównym zadaniem firmy jest pośrednictwo pracy w ramach Greencard między Polską a Niemcami. Strona zawiera inforomacje o możliwości pracy w Niemczech, warunki współpracy oraz serwis.

http://www.jobpl.com/ - 19 Gru 2001

Oferty pracy za granicą - Brasco Recruitment****

Praca za granicą bez znajomości języka aktualne oferty, rekrutacja i selekcja pracowników, kursy i szkolenia językowe to oferta agencji rekrutacyjnej Brasco Recruitment. Co najważniejsze jest ona skierowana zarówno do pracodawców jak i specjalistów szukających zatrudnienia. Niemożliwe jest przedstawienie pełnej oferty oraz zalet współpracy z nami w kilku zdaniach, dlatego odwiedź naszą stronę albo zadzwoń i porozmawiaj z naszym przedstawicielem. Firma rekrutacyjna Brasco Recruitment to rozwiązanie na Twoje problemy z pracą.

http://brascorecruitment.pl/ - 3 Lut 2017

Opieka Niemcy****

Niemieckie rodziny bardzo chętnie powierzają opiekę nad swoimi bliskimi w podeszłym wieku opiekunkom z Polski. Głównie poszukują je przez polskie agencje rekrutujące, takie jak Pronobel z Gliwic. Polskie agencje pracy wymagają od opiekunek dwóch rzeczy – znajomości języka niemieckiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi lub chorymi. Przed wyjazdem pracownicy agencji pomagają w doborze odpowiedniej oferty i przedstawiają opiekunce stan zdrowia przyszłego podopiecznego wraz z ewentualnymi stopniami jego niepełnosprawności. Opiekunki, przebywające w Niemczech mają zapewnione bezpłatne wyżywienie, zakwaterowanie oraz opiekę medyczną. Za miesiąc pracy mogą otrzymać nawet 1400 euro, a w wyjątkowych terminach (jak święta Bożego Narodzenia czy Wielkanoc) liczne premie i bonusy.

http://pronobel.pl/ - 12 Gru 2015

Opiekunki Niemcy Szczecin****

Opiekunki szukające pracy w kraju takim jak Niemcy i mieszkające w Szczecinie mogą skorzystać z oferty firmy Masch Team. Jeśli jesteś opiekunką, która chciałaby wyjechać do Niemiec i mieszkasz w Szczecinie to jest to oferta idealna dla Ciebie. Firma Masch Team zaprasza do swojego biura w Szczecinie wszystkie opiekunki, które chciałby pracować w takim kraju jak Niemcy. Zapraszamy w celu zapoznania się z ofertą współpracy. To co jest głównym punktem naszej oferty to praca w Niemczech dla opiekunek ze Szczecina. Ofertę kierujemy do opiekunek, które zastanawiają się z jaką firmą podjąć współpracę. Jako opiekunka osób starszych w Niemczech z ramienia firmy Masch Team masz pewność co do ciągłości w ubezpieczeniu, legalne zatrudnienie oraz opiekę i wsparcie koordynatora. Praca dla opiekunek na terenie kraju takiego jak Niemcy jest bardzo opłacalna dlatego warto wybrać ofertę firmy Masch Team, która daje pewność i gwarancję. Współpracujemy z opiekunkami jeżdżącymi do Niemiec ze Szczecina.

http://www.maschteam.pl/ - 2 Gru 2016

P&E Kowalski B.V. - Praca w Holandii****

Strona firmy P&E Kowalski B.V. oferującej legalną pracę w Holandii, transport na terenie krajów europejskich.

http://www.pekowalski.com/ - 27 Maj 2004