KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > biura pośrednictwa (173)

Opieka Niemcy****

Niemieckie rodziny bardzo chętnie powierzają opiekę nad swoimi bliskimi w podeszłym wieku opiekunkom z Polski. Głównie poszukują je przez polskie agencje rekrutujące, takie jak Pronobel z Gliwic. Polskie agencje pracy wymagają od opiekunek dwóch rzeczy – znajomości języka niemieckiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi lub chorymi. Przed wyjazdem pracownicy agencji pomagają w doborze odpowiedniej oferty i przedstawiają opiekunce stan zdrowia przyszłego podopiecznego wraz z ewentualnymi stopniami jego niepełnosprawności. Opiekunki, przebywające w Niemczech mają zapewnione bezpłatne wyżywienie, zakwaterowanie oraz opiekę medyczną. Za miesiąc pracy mogą otrzymać nawet 1400 euro, a w wyjątkowych terminach (jak święta Bożego Narodzenia czy Wielkanoc) liczne premie i bonusy.

http://pronobel.pl/ - 12 Gru 2015

Opiekunki Niemcy Szczecin****

Opiekunki szukające pracy w kraju takim jak Niemcy i mieszkające w Szczecinie mogą skorzystać z oferty firmy Masch Team. Jeśli jesteś opiekunką, która chciałaby wyjechać do Niemiec i mieszkasz w Szczecinie to jest to oferta idealna dla Ciebie. Firma Masch Team zaprasza do swojego biura w Szczecinie wszystkie opiekunki, które chciałby pracować w takim kraju jak Niemcy. Zapraszamy w celu zapoznania się z ofertą współpracy. To co jest głównym punktem naszej oferty to praca w Niemczech dla opiekunek ze Szczecina. Ofertę kierujemy do opiekunek, które zastanawiają się z jaką firmą podjąć współpracę. Jako opiekunka osób starszych w Niemczech z ramienia firmy Masch Team masz pewność co do ciągłości w ubezpieczeniu, legalne zatrudnienie oraz opiekę i wsparcie koordynatora. Praca dla opiekunek na terenie kraju takiego jak Niemcy jest bardzo opłacalna dlatego warto wybrać ofertę firmy Masch Team, która daje pewność i gwarancję. Współpracujemy z opiekunkami jeżdżącymi do Niemiec ze Szczecina.

http://www.maschteam.pl/ - 2 Gru 2016

P&E Kowalski B.V. - Praca w Holandii****

Strona firmy P&E Kowalski B.V. oferującej legalną pracę w Holandii, transport na terenie krajów europejskich.

http://www.pekowalski.com/ - 27 Maj 2004

Pflege mit Herzen - praca w Niemczech dla opiekunek osób starszych****

Strona internetowa agencji Pflege mit Herzen. Opiekunkom osób starszych proponujemy pracę w Niemczech.

http://pflegemitherzen24.pl/ - 5 Wrz 2016

Portal dla aktorów i modelek CASTING****

Znajdziesz tu oferty modeli i aktorów, informacje o agencjach, castingach, kursach aktorskich, a także porady prawne z tej dziedziny.

http://www.casting.com.pl/ - 31 Lip 2001

Pożyczki pozabankowe pod zastaw nieruchomości. Kredyty bez BIK.****

Świadczymy usługi w zakresie pozyskiwania gotówki. Udzielamy pożyczek hipotecznych na terenie całego kraju. Stanowimy alternatywę dla osób / firm, którym banki odmówiły wsparcia finansowego. Wszystkie umowy zawieramy notarialnie. NIE POBIERAMY OPŁAT WSTĘPNYCH. Oferta dla osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz rolników - pożyczki pozabankowe, kredyty bez BIK. Zabezpieczenia ustanawiamy wyłącznie na nieruchomościach. Udostępniamy pożyczki pod zastaw mieszkania, pod zastaw lokalu użytkowego, pod zastaw gruntów ( ziemi rolnej / działki ), pod zastaw nieruchomości komercyjnych, pod zastaw domu. Szczegóły na stronie internetowej : www.podzastaw48.pl Zapraszamy do kontaktu : e-mail: podzastaw48@wp.pl Nr tel: 601 529 508

http://www.podzastaw48.pl/ - 10 Lip 2013

PRACA - OFERTY, PORADY, WSKAZÓWKI****

Strona o pracy zawierająca dużo porad: jak pisać list motywacyjny, CV, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i testów, jak i gdzie szukać pracy itp.

http://www.praca.z.pl/ - 6 Mar 2000

Praca dla Ciebie****

Serwis o wszystkim, co jest związane z pracą. Zawiera oferty pracy, bazę danych osób szukających pracy, konkursy, statystyki, porady fachowców.

http://www.pracadlaciebie.pl/ - 5 Lip 2000

Praca dla opiekunek nad osobami starszymi do Niemiec****

Pracuj jako opiekunka osób starszych. Praca na terenie Niemiec. Najlepsza oferta na rynku. Legalnie i bezpiecznie. Szybki wyjazd dla opiekunek do Niemiec.

http://opiekunki.perfekton.pl/ - 28 Lut 2013

Praca dla opiekunek osób starszych****

Polskie doświadczone opiekunki osób starszych bardzo często zgłaszają się do agencji rekrutujących, takich jak Hilfeneo z Gliwic, w celu podjęcia pracy za naszą zachodnią granicą. Aby otrzymać bezpieczną i legalną pracę w Niemczech wystarczy pozytywnie przejść proces rekrutacyjny, który ma na celu sprawdzenie umiejętności językowych opiekunki. Każda kobieta musi znać język niemiecki przynajmniej na poziomie komunikatywnym aby bez problemu porozumiewać się z podopiecznym oraz jego rodziną. Kobiety podczas trwania oferty dbają o komfort fizyczny oraz psychiczny podopiecznego. W zamian za troskę otrzymują miesięczną pensję do 1400 euro. Dodatkowo rodziny podopiecznych zapewniają im darmowe wyżywienie i zakwaterowanie dzięki czemu nie muszą wydawać nic na swoje utrzymanie za granicą. Każda opiekunka objęta jest, na terenie Niemiec, bezpłatną opieką medyczną dzięki posiadanej karcie EKUZ.

http://hilfeneo.pl/ - 12 Gru 2015

Informacje dodatkowe