KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > biura pośrednictwa (167)

Portal dla aktorów i modelek CASTING****

Znajdziesz tu oferty modeli i aktorów, informacje o agencjach, castingach, kursach aktorskich, a także porady prawne z tej dziedziny.

http://www.casting.com.pl/ - 31 Lip 2001

Pożyczki pozabankowe pod zastaw nieruchomości. Kredyty bez BIK.****

Świadczymy usługi w zakresie pozyskiwania gotówki. Udzielamy pożyczek hipotecznych na terenie całego kraju. Stanowimy alternatywę dla osób / firm, którym banki odmówiły wsparcia finansowego. Wszystkie umowy zawieramy notarialnie. NIE POBIERAMY OPŁAT WSTĘPNYCH. Oferta dla osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz rolników - pożyczki pozabankowe, kredyty bez BIK. Zabezpieczenia ustanawiamy wyłącznie na nieruchomościach. Udostępniamy pożyczki pod zastaw mieszkania, pod zastaw lokalu użytkowego, pod zastaw gruntów ( ziemi rolnej / działki ), pod zastaw nieruchomości komercyjnych, pod zastaw domu. Szczegóły na stronie internetowej : www.podzastaw48.pl Zapraszamy do kontaktu : e-mail: podzastaw48@wp.pl Nr tel: 601 529 508

http://www.podzastaw48.pl/ - 10 Lip 2013

PRACA - OFERTY, PORADY, WSKAZÓWKI****

Strona o pracy zawierająca dużo porad: jak pisać list motywacyjny, CV, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i testów, jak i gdzie szukać pracy itp.

http://www.praca.z.pl/ - 6 Mar 2000

Praca dla Ciebie****

Serwis o wszystkim, co jest związane z pracą. Zawiera oferty pracy, bazę danych osób szukających pracy, konkursy, statystyki, porady fachowców.

http://www.pracadlaciebie.pl/ - 5 Lip 2000

Praca dla opiekunek nad osobami starszymi do Niemiec****

Pracuj jako opiekunka osób starszych. Praca na terenie Niemiec. Najlepsza oferta na rynku. Legalnie i bezpiecznie. Szybki wyjazd dla opiekunek do Niemiec.

http://opiekunki.perfekton.pl/ - 28 Lut 2013

Praca dla opiekunek osób starszych****

Polskie doświadczone opiekunki osób starszych bardzo często zgłaszają się do agencji rekrutujących, takich jak Hilfeneo z Gliwic, w celu podjęcia pracy za naszą zachodnią granicą. Aby otrzymać bezpieczną i legalną pracę w Niemczech wystarczy pozytywnie przejść proces rekrutacyjny, który ma na celu sprawdzenie umiejętności językowych opiekunki. Każda kobieta musi znać język niemiecki przynajmniej na poziomie komunikatywnym aby bez problemu porozumiewać się z podopiecznym oraz jego rodziną. Kobiety podczas trwania oferty dbają o komfort fizyczny oraz psychiczny podopiecznego. W zamian za troskę otrzymują miesięczną pensję do 1400 euro. Dodatkowo rodziny podopiecznych zapewniają im darmowe wyżywienie i zakwaterowanie dzięki czemu nie muszą wydawać nic na swoje utrzymanie za granicą. Każda opiekunka objęta jest, na terenie Niemiec, bezpłatną opieką medyczną dzięki posiadanej karcie EKUZ.

http://hilfeneo.pl/ - 12 Gru 2015

Praca dla pielęgniarek i opiekunek w Niemczech - Global Service M&A****

Jesteśmy polską firmą pośredniczącą w karierze zawodowej. Nasze biuro proponuje ciekawe oferty pracy dla pielęgniarek i opiekunek w Niemczech. Dbamy o dobrą współpracę między naszymi pracownikami oraz pracodawcami. Nasi opiekunowie to osoby odpowiedzialne, empatyczne, życzliwe, posiadające stosowne kwalifikacje.

http://www.gsma24.pl/ - 27 Sie 2014

Praca w Europie - GSS Consulting****

Praca w Europie - oferty pracy w branży budowlanej, informatycznej, IT, marynistycznej, morskiej, itd.

http://www.pracaweuropie.pl/ - 8 Lut 2005

Praca w Warszawie****

Szukasz pracy w Krakowie albo Warszawie? Zastanawiasz się od czego zacząć? Nasz blog to miejsce idealne dla Ciebie! U nas otrzymasz skuteczne rady i informacje na temat rynku pracy. Sprawdź, jak dostać pracę marzeń i jakie żądania mają pracodawcy na konkretne stanowiska pracy!

http://www.w-warszawie-praca.pl/ - 5 Cze 2013

Praca za granicą - agencja pośrednictwa pracy Euro Labora****

Euro Labora to dynamiczna firma zajmująca się pośrednictwem pracy w kraju i za granicą. Osobom poszukującym pracy oferujemy oferty pracy zagranicznych pracodawców ( Austria, Niemcy, Holandia ) w różnych zawodach. Nasi pracownicy zatrudnieni są bezpośrednio u pracodawców zagranicznych. Pomagamy w znalezieniu nowej pracy zwalnianym pracownikom.

http://www.euro-labora.com/ - 23 Wrz 2014