KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > biura pośrednictwa (169)

Praca za granicą - agencja pośrednictwa pracy Euro Labora****

Euro Labora to dynamiczna firma zajmująca się pośrednictwem pracy w kraju i za granicą. Osobom poszukującym pracy oferujemy oferty pracy zagranicznych pracodawców ( Austria, Niemcy, Holandia ) w różnych zawodach. Nasi pracownicy zatrudnieni są bezpośrednio u pracodawców zagranicznych. Pomagamy w znalezieniu nowej pracy zwalnianym pracownikom.

http://www.euro-labora.com/ - 23 Wrz 2014

Praca za granicą, Au pair, Aupair, Opiekunka - babycare.pl****

Legalna praca za granicą jako au pair (opiekunka do dzieci). Organizujemy praktyki studenckie w Wielkiej Brytanii oraz Grecji, prowadzimy również kursy językowe w Polsce i za granicą.

http://www.babycare.pl/ - 30 Kwi 2007

PROFES Centrum Kształcenia i Doradztwa****

Działalność firmy koncentruje się na rozwiązywaniu problemów przedsiębiorstwa w aspekcie szeroko rozumianego zarządzania przedsiębiorstwem. Na stronach można się zapoznać z ofertą szkoleń, doradztwa itp.

http://www.profes.com.pl/ - 21 Lip 2004

Przetargownia - Dbamy o twój przetarg****

Strona poświęcona przetargom i wszystkiemu co z nimi związane. Tu znajdziesz informacje o sposobie prowadzenia przetargów, pomoc przy swoich przetargach

http://www.przetargownia.com.pl/ - 28 Kwi 2013

PTSM Krosno Zarząd Oddziału****

Oficjalna strona ZO PTSM Krosno. Schroniska, trasy obozów wędrownych, imprezy trustyczne, informacje dla opiekunów kół, regulaminy, aktualności.

http://ptsmkrosno.republika.pl/ - 6 Kwi 2002

Randstad Professionals****

Skutecznie wspieramy przedsiębiorstwa, dostarczając kandydatów o najwyższych kwalifikacjach zarówno do pracy stałej, jak i kontraktowej, na terenie całego kraju.

http://www.professionals.randstad.pl/ - 14 Paź 2015

Recruitment Agency, Employment Solutions, Polish Qualified Staff - PrimeBS****

Wszystko o pracy za granicą - zarówno dla pracodawców, jak i dla pracowników.

http://www.primebs.com/ - 20 Lut 2006

Rekrutacja it - agencja doradztwa personalnego dla it****

Rekrutacja it - to jedna z niewielu agencji będąca w stanie efektywnie znaleźć wyspecjalizowanych kandydatów z sektora it. Rekrutacja specjalistów it to nasz główny zakres działania.

http://rekrutacja.it/ - 20 Maj 2016

Strona dla Opiekunek osób starszych****

Strona informacyjna dla opiekunek osób starszych. Pełne informacje na temat pracy w opiece w Niemczech. Sprawdź jakie obowiązku wykonuje taka opiekunka. Na stronie znajdują się także oferty pracy dla opiekunów i opiekunek.

http://opiekunki.info/ - 15 Sie 2017

Śruby, nakrętki nierdzewne, podkładki, blachowkręty, usługi, armatura przemysłowa, EURODAN - pośredn****

Firma Eurodan poleca wszelkiego rodzaju narzędzia ręczne, śruby, nakrętki nierdzewne oraz podkłady Poznań. Zajmuje się również pośrednictwem pracy, dworactwem personalnym. Na stronie internetowej oferuje usługi, wkręty, nakładki kołpakowe a także kołki gwintowane i pręty gwintowane.

http://www.eurodan.com.pl/ - 8 Cze 2007