KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > biura pośrednictwa (172)

Resort Leaders PL - Praca w USA dla studentów****

Do naszego biura mogą zgłosić się wszystkie osoby posiadające status studenta, które zainteresowane są zdobyciem doświadczenia w branży hotelarskiej. Praca w prestiżowym spa lub restauracji będzie również niepowtarzalną szansą na poprawienie znajomości języka angielskiego.

http://www.resortleaders.com/ - 18 Gru 2018

Strona dla Opiekunek osób starszych****

Strona informacyjna dla opiekunek osób starszych. Pełne informacje na temat pracy w opiece w Niemczech. Sprawdź jakie obowiązku wykonuje taka opiekunka. Na stronie znajdują się także oferty pracy dla opiekunów i opiekunek.

http://opiekunki.info/ - 15 Sie 2017

Śruby, nakrętki nierdzewne, podkładki, blachowkręty, usługi, armatura przemysłowa, EURODAN - pośredn****

Firma Eurodan poleca wszelkiego rodzaju narzędzia ręczne, śruby, nakrętki nierdzewne oraz podkłady Poznań. Zajmuje się również pośrednictwem pracy, dworactwem personalnym. Na stronie internetowej oferuje usługi, wkręty, nakładki kołpakowe a także kołki gwintowane i pręty gwintowane.

http://www.eurodan.com.pl/ - 8 Cze 2007

Teleservice WSIiZ****

Strona regionalnego centrum telepracy dla absolwentów oraz pracowników Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Znajdziesz tu szczegóły oferty, dział faq oraz dane kontaktowe.

http://www.teleservice.net.pl/ - 24 Wrz 2002

TempJobs - Agencja Pracy Czasowej****

Znajdziesz tu informacje o ofercie agencji pośrednictwa pracy.

http://www.tempjobs.waw.pl/ - 26 Kwi 2002

Travel Exchange & Education****

Travel Exchange & Education specjalizuje się w organizowaniu zagranicznych praktyk zawodowych, kursów i obozów językowych za granicą, programów Au Pair, stając się liderem w branży turystyki edukacyjnej na polskim rynku.

http://www.tee.pl/ - 10 Sie 2004

Vedior Polska - Agencja Pracy Tymczasowej****

Leasing pracowniczy, rekrutacja i selekcja, merchandising, administracja kadrowa, praca czasowa, praca za granicą.

http://www.vedior.pl/ - 6 Kwi 2004

Work Service****

WS przedstawia niniejszym ofertę dla pracodawców (szkolenia, leasing pracowniczy, nabór, selekcja, doradztwo, system temp) oraz pracobiorców (porady, ankiety, oferty pracy).

http://www.workservice.com.pl/ - 29 Sty 2000

WORK UK - legalna praca w hotelach Wielkiej Brytanii.****

Na stronach znajdują się szczegółowe informacje o oferowanych przez firmę produktach z zakresu edukacji oraz wiadomości, które mogą być pomocne planującym wyjazd za granicę.

http://www.workuk.pl/ - 20 Sty 2003

Wszystko o umowach pracowników****

Szukasz informacji o umowach o dzieło? Chcesz wiedzieć, czego trzeba się wystrzegać? U nas odnajdziesz ciekawe artykuły i najświeższe wiadomości dotyczące rynku pracy w Polsce. Poznaj swoje prawa, nie daj się nieuczciwym pracodawcą. Nasza strona to miejsce stworzone dla Ciebie!

http://www.bezwynagrodzenia-praca.pl/ - 5 Cze 2013