KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > giełdy pracy (145)

Praca IT - Informatycy.info****

Praca dla specjalistów z branży IT. Codziennie nowe oferty pracy. Dodaj CV do Internetowej Bazy Informatyków.

http://www.informatycy.info/ - 10 Paź 2008

Praca IT SAP - oferty pracy dla informatyków****

Oferty pracy IT, SAP. Serwis praca sap skierowany jest dla specjalistów z obszaru IT, którzy poszukują pracy z technologii informatycznych w Polsce i za granicą. W serwisie znajdą Państwo ogłoszenia SAP, Java, .net, C#, sharepoint, cognos, tibco, c+, informatica, SFDC i wiele innych specjalizacji. Najwięcej ogłoszeń z obszaru SAP dla konsultantów z różnych modułów SAP.

http://pracasap.pl/ - 27 Wrz 2015

Praca Nowy Sącz****

Propozycja współpracy w Nowym Sączu skierowana do każdej osoby, która pragnie otrzymywać regularnie pensje i być przy tym samodzielna. Wysokość wypłacanych pieniędzy związana jest głównie od czasu jaki poświęcisz na pracę. Przedstawiana propozycja pracy w Nowym Sączu może być postrzegana jako dodatkowa, dzięki temu będziesz otrzymywał dwie wypłaty. Praca opiera się na współpracy z spółką szwedzką Oriflame na obszarze Nowego Sącza i niedalekich okolic nie wymaga żadnego wkładu własnego. W każdym momencie możesz kupować kosmetyki z upustem dla siebie i swojej rodziny, dodatkowo budować własną sieć. Przyłącz się do elity w Nowym Sączu i zacznij zarabiać.

http://praca.nsacz.eu/ - 17 Lip 2013

Praca strony internetowe CV referencje****

Serwis dla aktywnie szukających dobrej pracy. Tworzy poszukującemu własną stronę internetową po polsku i po angielsku wraz z niezbędnymi dokumentami (CV, listy referencyjne, zdjęcia i tłumaczenia) oraz rozsyła adres oferty własnymi kanałami oraz za pośrednictwem najlepszych serwisów z ofertami pracy.

http://praca.x100.pl/ - 15 Lis 2004

Praca w branży farmaceutycznej****

Pośredniczymy w poszukiwaniu pracy oraz pracowników dla branży farmaceutycznej. Jeżeli szukasz pracy/ pracownika na stanowisko magistra badź technika farmacji, pomocy aptecznej albo twoje ogłoszenie dotyczy zatrudnienia w marketingu leku (przedstawiciel medyczny bądź farmaceutyczny) to Nasza strona jest idealnym wyborem

http://pharm-job.pl/ - 2 Lut 2009

Praca w Europie - GSS Consulting****

Praca w Europie - oferty pracy w branży budowlanej, informatycznej, IT, marynistycznej, morskiej, itd.

http://www.pracaweuropie.pl/ - 8 Lut 2005

Praca w Polsce i za granicą - Kariera.pl****

Praca w Polsce lub praca za granicą – oferty pracy z kraju i ze świata znajdziesz w serwisie Kariera.pl. Ponadto: edukacja, kursy i szkolenia, psychotesty, artykułu i wiele więcej...

http://www.kariera.pl/ - 24 Maj 2010

Praca za granicą w Holandii - Vuurin****

Jesteś zainteresowany pracą za granicą? Szukasz ofert na zatrudnienie dorywcze lub stałe? Agencja Vuurin rekrutuje kandydatów do zatrudnienia w Holandii. Wśród ofert m.in. ogłoszenia dla magazynierów oraz dla rolnictwa - przy zbiorze pomidorów, papryki, pieczarek. Satysfakcjonujące zarobki, zakwaterowanie i opieka lidera w języku polskim.

http://vuurin.pl/ - 2 Lip 2018

Praca-sprzedawcy.pl****

Portal praca-sprzedawcy.pl to oferty pracy, szkolenia, kursy, praktyki, praca w ubezpieczeniach, nieruchomościach, telemarketingu, sprzedaży bezpośredniej, franchising.

http://www.praca-sprzedawcy.pl/ - 12 Lip 2004

Pracujwunii.pl – nowoczesny portal informacyjny o pracy w UE****

Portal Pracujwunii.pl to pierwsza tego typu płaszczyzna współpracy dla osób poszukujących pracy, pracowników, pracodawców z UE oraz dostawców usług. Portal posiada bogatą bazę ofert pracy a także porady prawne i praktyczne dotyczące pracy za granicą. Rejestracja umożliwia kandydatom tworzenie CV online oraz szybkie aplikowanie na oferty pracy. Pracodawcy mogą bezpłatnie publikować ogłoszenia o pracę oraz w prosty sposób zarządzać otrzymanymi aplikacjami.

http://www.pracujwunii.pl/ - 14 Lut 2015

Informacje dodatkowe