KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > rejonowe urzędy pracy (15)

System Urzędów Pracy*****

System Urzędów Pracy. Na stronach - oprócz informacji statystycznych m.in. o stopie bezrobocia - znajduje się Krajowa Baza Ofert Pracy. Umożliwia ona przeszukiwanie ofert z całej Polski wg zadanych kryteriów.

http://www.up.gov.pl/ - 14 Lut 2000

Dlaczego warto być wolontariuszem?****

Poszukujesz pierwszej pracy? Chcesz wiedzieć, gdzie możesz zdobyć interesujące doświadczenie? Dowiedź się, gdzie szukać wartościowych ofert praktyk i jak stać się wolontariuszem. Na naszym blogu udostępniamy największy zestaw porad dla bezrobotnych i studentów, którzy chcą rozwijać karierę.

http://www.wolontariat-praca.pl/ - 5 Cze 2013

Forum Praca - darmowe ogłoszenia praca****

Forum Praca.pl to portal w którym możesz zamieścić darmowe ogłoszenia o pracę w Polsce oraz za granicą. Forum łączy pracodawców z pracownikami. Zapraszamy do darmowego zamieszczania ogłoszeń

http://forumpraca.pl/ - 16 Paź 2018

Lubelska Fundacja Rozwoju Regionalnego****

Struktura organizacyjna, dziedziny działalności i historia powstania Lubelskiej Fundacji Rozwoju jako jednej z pierwszych Agencji Rozwoju Regionalnego w Polsce.

http://www.lczfr.lublin.pl/ - 11 Wrz 2001

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie****

Serwis internetowy Powiatowego Urzędu Pracy w Rzeszowie. Znajdziesz tu: informacje o urzędzie, nowości, dział dla bezrobotnych, dla obsolwentów, osób niepełnosprawnych, pracowników. Oprócz tego zamieszczono tu komunikaty, inforamcje o przetargach, statystyki,. prawo i wzory dokumentów.

http://www.pup.rzeszow.pl/ - 3 Paź 2003

Praca dla każdego****

Poszukujesz od pewnego czasu pracy? Nie masz pojęcia, jak walczyć z bezrobociem? Na naszym blogu znajdziesz sprawdzone porady dotyczące poszukiwania pracy i rozmów kwalifikacyjnych. Sprawdź, jakie zawody cieszą się największym uznaniem i gdzie należy zgłosić się po pomoc. Zdobądź pracę idealną!

http://www.ciezka-praca.pl/ - 5 Cze 2013

Piła - Powiatowy Urząd Pracy***

Prezentacja instytucji oraz charakterystyka oferowanych usług w zakresie: szkoleń, przekwalifikowań, doradztwa zawodowego, udzielania kredytów dla bezrobotnych. Na stronie również informacje dla klientów urzędu, ustawy prawne i dane statystyczne gminy.

http://www.pup.pila.pl/ - 25 Sie 2001

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu***

Witryna Powiatowego Urzędu Pracy w Poznaniu. Na stronach można zapoznać się z ofertą urzędu w zakresie szkoleń, zasiłków, porad.

http://www.pup.poznan.pl/ - 9 Lut 2005

Serwis pracy hr-guru.pl.***

Strona zawiera dane teleadresowe oraz strony internetowe urzędów pracy,agencji pracy, serwisów pracy, targów pracy.

http://hr-guru.pl/ - 14 Lip 2008

TGC- zarządzanie zasobami ludzkimi***

Specjalnością firmy nie jest tylko administracja i zarządzanie kadrami, ale także opracowywanie struktur prac i świadczeń, techniki motywacji, zatrudnienie, szkolenia itp.

http://www.tgc.pl/pl/hr/ - 31 Sie 2000