KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > szkolenia (385)

Mova - szkoła językowa w Krakowie (dzielnica Ruczaj) : angielski, niemiecki, hiszpański**

Mova to nowoczesna szkoła językowa w Krakowie, na osiedlu Ruczaj, która uczy mówienia, ale też szkoła, w której dzieci solidnie uczą się słownictwa, gramatyki i doskonale się przy tym bawią! Centrum specjalizuje się w trzech językach: angielskim, niemieckim i hiszpańskim .

http://www.mova.pl/ - 8 Wrz 2006

AchieveGlobal Learning Systems Polska*****

AG LSP jest częścią największej na świecie organizacji szkoleniowej. Oferuje 28 programów szkoleniowych obejmujących takie zagadnienia jak: obsługa klienta, zarządzanie i komunikacja, cykl doskonalenia sprzedaży oraz szkolenia dla trenerów. Serwis prezentuje charakterystykę firmy, ofertę szkoleń oraz książek o tematyce szkolenia personalnego.

http://www.achieveglobal.com.pl/nowa/ - 26 Wrz 2000

AS-BUD*****

As-Bud Warszawa. Pośrednictwo w obrocie - nieruchomości komercyjne. Wynajem i sprzedaż - działki, biura, grunty inwestycyjne, lokale, biurowce do wynajęcia. W ofercie firmy też wynajem sal. - centrum konferencyjne Warszawa. Wynajem sal w Warszawie - sale konferencyjne i sale szkoleniowe Warszawa.

http://www.as-bud.pl/ - 1 Paź 2018

Bigram S.A Personnel Consulting*****

Firma zajmuje się usługami świadczonymi przez firmę są: poszukiwanie i dobór kandydatów na stanowiska kierownicze oraz dobór i selekcja kandydatów na stanowiska specjalistyczne i średniego szczebla zarządzania.

http://www.bigram.com.pl/ - 14 Lip 2000

Biuro Tłumaczeń*****

Skrivanek.pl - zapraszamy do zapoznania się z propozycją naszego serwisu, poświęconego tłumaczeniom oraz szkoleniom językowym! Oferujemy pełny wachlarz tłumaczeń, od pisemnych technicznych po tłumaczenia ustne i konferencyjne w 40 językach świata! Na dodatek organizujemy szkolenia językowe biznesowe oraz branżowe w naszej placówce - Skrivanek e-Solutions.

http://www.skrivanek.pl - 17 Lip 2013

Book Marketing Research*****

Firma organizuje profesjonalne konsultacje marketingowe, kursy i szkolenia menedżerskie, zajmuje się badaniem rynku wydawniczego oraz oferuje kompleksową obsługę marketingową wydawnictw. Na stronach przedstawiono ponadto internetowy rynek wydawnictw, aktualności (nowości wydawnicze, targi, szkolenia) oraz publikacje BMR o rynku książki.

http://www.bmr.pl/ - 9 Maj 2000

Career & Business Consulting Center - szkolenia, coaching*****

Career & Business Consulting Center jest nowoczesną firmą specjalizująca się w rozwiązaniach kadrowo-biznesowych, także w prowadzeniu coachingu i projektów szkoleniowych.

http://www.career-business.pl/ - 23 Wrz 2008

CENTRUM GOSPODARKI - Twój partner w interesach*****

Baza i promocja firm, doradztwo w pozyskiwaniu funduszy, otrzymywaniu certyfikatów, w budowie projektów. Szkolenia z programów UE. Promocja samorządów, oferty inwestycyjne, przetargi, ogłoszenia i inne.

http://www.biznes-centrum.pl/ - 2 Mar 2004

CSiR organizacja szkoleń - szkolenia, konferencje, imprezy*****

Centrum Szkoleń i Rekreacji Serwis Hotelowy - organizacja szkoleń, imprezy integracyjne i rekreacyjne, organizacja konferencji, eventy, szkolenia i imprezy dla grup. Na stronie ośrodki szkoleniowe i konferencyjne, hotele, sale konferencyjne w całym kraju.

http://www.centrumszkolen.com/ - 17 Sie 2004

DOOR Poland*****

DOOR Poland jest firmą szkoleniową działającą na polskim rynku od 1992 roku. Strona przedstawia pełną ofertę - szkolenia, prezentacje produktowe, konsultacje, doradztwo organizacyje i personalne, symulacyjne gry biznesowe.

http://www.doortraining.pl/ - 12 Paź 2001