KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > szkolenia (376)

Ewa Schabek - mediacje pracownicze****

Ewa Schabek to licencjonowany coach i trener gier coachingowych, który oferuje pomoc w mediacjach oraz w doskonaleniu umiejętności interpersonalnych.

http://www.ewaschabek.pl/ - 5 Lip 2014

Faber - Zespół Biegłych Rewidendów****

Firma zajmuje się głównie badaniem sprawozdań finansowych. Prowadzi także doradztwo podatkowe i księgowe, wykonuje ekspertyzy ekonomiczno-finansowe, prowadzi na zlecenie księgi rachunkowe i podatkowe oraz organizuje szkolenia w zakresie rachunkowości. Strony zawierają opis oferty i cennik usług.

http://www.faber.com.pl/ - 15 Lut 2000

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej****

Witryna Fundacji Rozwoju Demokracji lokalnej znajdzesz na niej informacjie dotyczące działalności, pracowników, bazy szkoleniowej oraz Misji i Celów Fundacji.

http://www.frdl.szczecin.pl/ - 26 Cze 2000

Fundacja Warszawski Instytut Bankowości****

Instytut założony przez osiem największych polskich banków oraz Związek Banków Polskich zajmuje się unowocześnianiem i podnoszeniem efektywności rynku usług finansowych w Polsce poprzez szkolenia, doradztwo, działalność wydawniczą oraz prowadzenie badań. Strony zawierają szczegółowe informacje o ofercie WIB-u.

http://195.136.47.124/ - 14 Lut 2000

Gabinet Therapeion-psycholog Monika Anna Szymańska****

Gabinet Psychologiczny Therapeion.psycholog Monika Anna Szymańska. Oferta dla firm i osób: Doradztwo personalne, diagnoza, szkolenia, orzecznictwo, terapia. Artykuly, testy, psychozabawy, bramki sms, GG, Tlen, e-mail.

http://www.therapeion.of.pl/ - 29 Gru 2004

GBC - szkolenia zamknięte, menedżerskie, wewnętrzne, doradztwo, human recources****

Global Business center - Szkolenia, które osiągają cel. Szkolenia, doradztwo, zarządzanie personelem, human recources.

http://globalbc.pl/ - 18 Gru 2006

Gdańska Akademia Bankowa****

Gdańska Akademia Bankowa jest instytucją funkcjonującą jako część Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową. Jej misją jest kształcenie kadr dla systemu bankowego i finansowego. Niniejsze strony zawierają informacje o uczelni, publikacjach oraz szczegółowy opis oferty szkoleniowej.

http://www.gab.com.pl/ - 21 Sty 2000

GFMP****

Firma oferuje szkolenia dla firm dotyczące negocjacji, przywództwa, kontaktów z mediami itp. Zajmuje się także doborem kadr i doradztwem.

http://www.gfmp.com.pl/ - 30 Sty 2002

GKU 2000 - wszystko o spawaniu****

GKU 2000 to profesjonalne doradztwo i szkolenia w dziedzinie spawania. Firma zajmuje się szkoleniem i egzaminowaniem spawaczy wg. norm PN-EN, a także szkoleniem średniego i wyższego dozoru technicznego, kontrolą połączeń spawanych, badaniami nieniszczącymi złączy spawanych oraz opracowywaniem instrukcji i technologii spawalniczych. Posiada licencje Instytutu Spawalnictwa, UDT, PRS.

http://www.gku2000.pl/ - 15 Cze 2007

Global Project Achievement****

Global Project Achievement jest firmą doradczą i szkoleniową. Specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu - Zarządzania Projektami, - problematyki zarządzania zasobami ludzkim (warsztaty hrm), umiejętności menedżerskich (otwarte szkolenia menedżerskie).

http://www.gpa.pl/ - 13 Lut 2001