KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > szkolenia (383)

Eltee.pl - Języki i podróże - Angielski Indywidualnie Warszawa, Rosyjski Warszawa****

Strona zawiera informacje o kursach językowych prowadzonych z dojazdem do Klienta w Warszawie: angielski biznesowy, rosyjski biznesowy, język ogólny, polski dla obcokrajowców. Na stronie również wskazówki jak się uczyć, BLOG związany z językami i podróżami.

http://eltee.pl/ - 27 Kwi 2012

EUREKA - szkolenie i doradztwo personalne****

Firma Eureka oferuje usługi w zakresie: rekrutacji i selekcji personelu, szkolenia pracowników, przygotowania i wdrożenia projektów z zakresu HR (systemy ocen - pracowniczych, wartościowanie stanowisk pracy, budowanie systemów motywacyjnych etc.).

http://www.eo.biz.pl/ - 24 Mar 2005

Eurodirect****

Placówka oświatowa, niepubliczna organizująca kursy i szkolenia dla dorosłych z zakresu prawa gospodarczego, prawa finansowego, zarządzania i marketingu. Oferuje także autorskie opracowania programów szkoleniowych uwzględniające specyfikę danej firmy i jej możliwości organizacyjne. Strony zawierają szczegółowy kalendarz szkoleń.

http://www.eurodirect.com.pl/ - 21 Sty 2000

European Business Consulting - konferencje, seminaria, warsztaty, szkolenia****

EuropeanBC organizuje profesjonalne seminaria, szkolenia i konferencje b2b dostarczające strategicznych informacji, adresowane do średniej i wyższej kadry menedżerskiej Europy Centralnej. Tematyka: finanse, bankowość, marketing, prawo, sprzedaż.

http://www.europeanbc.pl/ - 4 Lut 2003

Ewa Schabek - mediacje pracownicze****

Ewa Schabek to licencjonowany coach i trener gier coachingowych, który oferuje pomoc w mediacjach oraz w doskonaleniu umiejętności interpersonalnych.

http://www.ewaschabek.pl/ - 5 Lip 2014

Faber - Zespół Biegłych Rewidendów****

Firma zajmuje się głównie badaniem sprawozdań finansowych. Prowadzi także doradztwo podatkowe i księgowe, wykonuje ekspertyzy ekonomiczno-finansowe, prowadzi na zlecenie księgi rachunkowe i podatkowe oraz organizuje szkolenia w zakresie rachunkowości. Strony zawierają opis oferty i cennik usług.

http://www.faber.com.pl/ - 15 Lut 2000

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej****

Witryna Fundacji Rozwoju Demokracji lokalnej znajdzesz na niej informacjie dotyczące działalności, pracowników, bazy szkoleniowej oraz Misji i Celów Fundacji.

http://www.frdl.szczecin.pl/ - 26 Cze 2000

Fundacja Warszawski Instytut Bankowości****

Instytut założony przez osiem największych polskich banków oraz Związek Banków Polskich zajmuje się unowocześnianiem i podnoszeniem efektywności rynku usług finansowych w Polsce poprzez szkolenia, doradztwo, działalność wydawniczą oraz prowadzenie badań. Strony zawierają szczegółowe informacje o ofercie WIB-u.

http://195.136.47.124/ - 14 Lut 2000

Gabinet Therapeion-psycholog Monika Anna Szymańska****

Gabinet Psychologiczny Therapeion.psycholog Monika Anna Szymańska. Oferta dla firm i osób: Doradztwo personalne, diagnoza, szkolenia, orzecznictwo, terapia. Artykuly, testy, psychozabawy, bramki sms, GG, Tlen, e-mail.

http://www.therapeion.of.pl/ - 29 Gru 2004

GBC - szkolenia zamknięte, menedżerskie, wewnętrzne, doradztwo, human recources****

Global Business center - Szkolenia, które osiągają cel. Szkolenia, doradztwo, zarządzanie personelem, human recources.

http://globalbc.pl/ - 18 Gru 2006