KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > szkolenia (383)

4J Szkolenia i Doradztwo****

Szkolenia obejmują tematykę: zarządzanie zasobami ludzkimi, marketing, zarządzanie produkcją, controlling, finanse, zarządzanie jakością itp. Organizowane są w formie szkoleń otwartych lub na zamówienie. Doradztwo natomiast obejmuje pomoc przy wdrażaniu projektów i zmian organizowanych u klienta. Serwis prezentuje charakterystyki trenerów oraz ofertę firmy.

http://www.4j.com.pl/ - 21 Sty 2000

Abeedesk.com****

Abeedesk is a free and simple tool that allows you to collaborate with others using only a web browser.

http://abeedesk.com/ - 13 Wrz 2017

Adgar Ochota****

Nasze Centrum zapewnia doskonale wyposażone sale o łącznej powierzchni 450 m2. Mieszczą się w kompleksie Adgar Park West, przy Alejach Jerozolimskich. To 9 w pełni wyposażonych pomieszczeń, dostosowanych do standardowych jak i nietypowych spotkań. Idealnie nadają się na miejsce, gdzie ma się odbyć szkolenie, konferencja, event, prezentacja, czy spotkanie biznesowe. Zapewniamy catering, obsługę techniczną, nowoczesny sprzęt i wynajem.

http://www.adgarochota.pl/ - 2 Paź 2014

Adviser****

Serwis firmy konsultingowo - szkoleniowej. Zawiera informacje o firmie oraz oferowanych przez nią usługach (szkolenia otwarte i zamknięte, treningi, warsztaty).

http://www.adviser.wroc.pl/ - 6 Wrz 2001

Agencja Doradztwa Personalnego - Grafton Recruitment****

Filia irlandzkiej agencji zajmuje się rekrutacją pracowników i wyborem odpowiednich kandydatów na zlecenie firm. Na stronie oferty pracy, możliwość rejestracji własnej osoby, porady jak napisać cv, zaplanować karierę oraz pytania zadawane podczas rozmów wstępnych.

http://www.grafton.pl/ - 18 Wrz 2003

Agent-transfer****

Agent Transfer to wyspecjalizowany redystrybutor rozwiązań ubezpieczeniowych oraz inwestycyjnych Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie Nordea. Oferta współpracy z Agent Transfer, jako partnera T.U. Nordea skierowana jest do agencji, multiagencji oraz firm Doradztwa Finansowego.

http://www.agent-transfer.pl/ - 15 Lip 2010

Akademia Rozwoju Kompetencji - szkolenia i doradztwo****

Akademia Rozwoju Kompetencji to nowoczesna firma szkoleniowo - konsultingowa, wspierająca rozwój firm i jej pracowników w zakresie zarządzania, sprzedaży i efektywności osobistej. Specjalizujemy się w budowaniu zaangażowania pracowników w strategiczne cele firm.

http://www.ark-doradztwo.pl/ - 8 Cze 2013

Akademie Kształcenia Zawodowego****

Serwis informuje o działalności i ofercie czterech akademii kształcenia zawodowego: pomorskiej (oddział w Szczecinie i Słupsku), gdańskiej oraz warmińsko-mazurskiej. Programy obejmują: kursy zawodowe, seminaria i konferencje, szkolenia BHP i ppoż, naukę języków obcych, kursy komputerowe, ekonomiczne, pracownicze i inne.

http://www.akademie.com.pl/ - 21 Sty 2000

Anna Andrysiak - coaching Zielona Góra****

Twój Coach jest gabinetem coachingu w Zielonej Górze proponującym swoim klientom szeroką gamę zajęć związanych z rozwojem osobistym i zawodowym oraz z doradztwem kariery. Doświadczony psycholog, coach i trener – Anna Andrysiak – posiada odpowiednie kwalifikacje i niezbędne doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi.

http://twoj.coach/ - 4 Cze 2018

ANSPIRE szkolenia otwarte i zamknięte, doradztwo dla firm****

Anspire to firma szkoleniowo doradcza z Poznania, która w wyjątkowo inspirujący sposób prezentuje i pozwala utrwalić wiedzę z obszarów obsługi klienta, sprzedaży, marketingu internetowego, rozwoju osobistego. Oferujemy zarówno szkolenia otwarte dla osób indywidualnych, jak równieżi szkolenia zamknięte dla firm. Wszystkie szkolenia oparte są na licznych przykładach i ciekawym, merytorycznym przekazie. Szkolenia z marketingu internetowego tj. szkolenia Google AdWords oraz Szkolenia Google Analytics pozwalają odnaleźć się w meandrach nowoczesnych form promocji w Sieci.

http://www.anspire.pl/ - 23 Cze 2015