KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > szkolenia (377)

Ark Skills - szkolenia biznesowe****

Specjaliści Ark Skills prowadzą szkolenia biznesowe z negocjacji oraz efektywności sprzedażowej. Uczymy, jak zwiększyć skuteczność swoich działań.

http://www.ark-skills.com/ - 17 Cze 2016

ASTROMAN****

Ciekawa witryna zawierająca w sobie oferty Ogólnopolskiego Biura Pośrednictwa Pracy, Ogólnopolskiego Biura Promocji i Doskonalenia Zawodowego Kadr z Wyższym Wykształceniem. Serwis codziennie aktualizowany. Można zapoznać się z ofertami dnia lub zapisać do Klubu Astromana. Wyczerpujące informacje i porady dotyczące poszukiwania pracy, pisania listów motywacyjnych itp.

http://www.astroman.com.pl/ - 25 Lut 2000

Athlon DEVELOPMENT - szkolenia biznesowe ze sztuki negocjacji i komunikacji****

Przedsiębiorstwo Athlon DEVELOPMENT zaprasza do zapoznania się z ofertą szkoleń biznesowych i sprzedażowych z zakresu sztuki komunikacji, negocjacji oraz zarządzania zespołem.

http://www.athlondevelopment.pl/ - 12 Kwi 2016

ATL Szkolenia - szkolenie pracowników, szkolenia Unia Europejska, szkolenia prawne****

Firma ATL Szkolenia oferuje szkolenie pracowników w następującym zakresie: szkolenia Unia Europejska, szkolenia prawne (prawo pracy, prawo celne, prawo handlowe), szkolenia obsługa klienta, szkolenia techniki sprzedaży, szkolenie negocjacje i in.

http://www.atl.edu.pl/ - 17 Maj 2004

Audit - Doradztwo Personalne****

Firma doradztwa personalnego na Ziemi Lubuskiej. Opis działalności: rekrutacja i selekcja, badania psychologiczne, szkolenia, doradztwo kadrowe i in. Serwis ogłoszeniowy. Serwis także w języku angielskim i niemieckim.

http://www.audit.dit.pl/ - 11 Gru 2001

Av Media - systemy prezentacyjne i konferencyjne****

Na stronie firmy Av Media znajdziecie ofertę handlową (projektory, ekrany, rzutniki, panele itp.). Są także informacje o tematach szkoleń - tzw. Akademii Prezentacji.

http://www.avmedia.com.pl/ - 6 Mar 2000

Bank Kadr "Test"****

Oferta krakowskiej firmy obejmuje rekrutację i selekcję pracowników, audyt personalny, treningi i szkolenia, kształtowanie polityki personalnej firmy i inne działania z zakresu doradztwa personalnego. Witrynę opracowano również w wersji angielskiej.

http://www.bankkadr.com.pl/ - 14 Lip 2000

Beaver Szkolenia****

Jesteśmy zespołem trenerów, częścią istniejącej od 1992 roku firmy BEAVER Doradztwo Personalne, a od 2002 MPS Management Consulting Polska.

http://www.beaver.com.pl/ - 25 Cze 2004

BERNDSON :: Szkolenia****

Szkolenia kładą nacisk na praktyczność oraz interaktywność, angażują uczestników i ćwiczą praktyczne umiejętności. Organizujemy szkolenia otwarte oraz zamknięte projektowane pod indywidualne potrzeby firm i korporacji.

http://www.szkolenia.berndson.pl/ - 26 Lis 2004

BHP i PPOŻ DAN-MAR****

Kompleksowe usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy BHP. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. DAN-MAR Twój parntner BHP i PPOŻ w biznesie

http://www.uslugibhp-ppoz.pl/ - 14 Wrz 2015