KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > szkolenia (376)

Bhp Kalisz - Belfero - Ochrona środowiska, ppoż****

Oferujemy kompleksową obsługę firm w zakresie ochrony środowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Obecnie współpracujemy z wieloma firmami gdzie prowadzimy dokumentację, szkolimy a przede wszystkim doradzamy. Naszym celem jest profesjonalna i szybka pomoc przedsiębiorcom. Usługi realizowane są na zasadzie jednorazowych zleceń jak również stałej współpracy. Zapraszamy !

http://www.belfero.kalisz.pl/ - 15 Gru 2013

Bhp Łódź****

Jesteśmy grupą specjalistów BHP. Nasze bogate doświadczenie, kierunkowe wykształcenie i spora wiedza pozwalają na skuteczne ale też interesujące przeprowadzanie szkoleń z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Na sam koniec zorganizujemy egzamin oraz wydamy zaświadczenie będące potwierdzeniem odbycia kursu. Zapraszamy do kontaktu w dni robocze.

http://bhplodz.net/ - 25 Cze 2013

BIK - Biuro Informacji Kapitałowych****

Usługi z zakresu wypełniania obowiązków informacyjnych. Szkolenia tematyczne, doradztwo, kompleksowe wsparcie spółek giełdowych i publicznych.

http://www.bikinvest.com.pl/ - 16 Gru 2016

Biuro Organizacji Doradztwa i Szkolenia****

Firma zajmuje się wspomaganiem oraz obsługą firm w zakresie doradztwa i szkoleń dostosowanych do sektora działań klienta oraz jego kultury organizacyjnej, prowadzi badania potrzeb, sporządza opracowania misji i strategii rozwojowej. Szkolenia o których tu mowa to: menedżerskie, marketingowe i sprzedaży, finansowe i rachunkowe, zarządzania jakością oraz komputerowe.

http://www.bodis.com.pl/ - 22 Paź 2002

Biznesnstytut.pl****

Biznes Instytut to oferta skierowana do osób, które chcą zapisać się na edukację finansową poprzez praktykę. Firma organizuje szkolenia oraz kursy, prowadzi też zajęcia, na których uczestnicy przekazują własne doświadczenia biznesowe oraz inwestycyjne. Podejmowane są również zespołowe działania biznesowe. Zakres edukacyjny dotyczy przede wszystkim nieruchomości, ogólnie pojętego biznesu, giełdy, jak również i surowców.

http://biznesinstytut.pl/ - 16 Lis 2013

B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa - szkolenia otwarte i szkolenia szyte na miarę****

Szkolenia biznesowe zarówno szkolenia otwarte jak i szkolenia dla firm, to specjalność B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa. Szkolenia dla menedżerów, szkolenia dla handlowców. Prowadzimy warsztaty szkoleniowe z zarządzania, sprzedaży, negocjacji, zarządzania zasobami ludzkimi, marketingu, prawa gospodarczego i UE.

http://www.bonavigator.pl/ - 8 Cze 2005

Bona Dea Spa - hotel i sala konferencyjna Poznań****

Bona Dea SPA to hotel, w którym udostępniana jest przestrzenna oraz elegancko wyposażona sala konferencyjna. Poznań jest natomiast miastem, w którym to znajduje się Centrum Bona Dea. Organizacja bankietów firmowych, różnego rodzaju spotkań rodzinnych, czy nawet konferencji - to w Bona Dea Hotel SPA codzienność.

http://www.bonadeaspa.pl/ - 31 Lip 2013

BPI group Poland - change managment, szkolenia z zarządzania zmianą****

Grupa doradcza przeprowadzająca szkolenie z zarządzania projektami oraz zmianą - Change Management. Zajmuje się również konsultingiem w zakresie restrukturyzacji zatrudnienia oraz komunikacji i integracji w zespole.

http://www.bpi-group.pl/ - 27 Sty 2015

Business Coaching Agnieszka Rackiewicz****

Coaching w Gorzowie oferuje Agnieszka Rackiewicz absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Poznaniu. Profesjonalne szkolenia w zakresie takich elementów coachingu jak life coaching oraz business coaching. Sesje indywidualne w mieście Gorzów lub przez Skype. Business coaching to szkolenie dla osób, które chcą rozwijać biznes mały lub średni, potrzebują odnaleźć się nowej sytuacji, osiągać większą satysfakcję w miejscu pracy, chcą zdecydować się na rozwój w swojej karierze, szukają złotego środka między życiem zawodowym a osobistym. Business coaching sprawdzi się również dla osób, które chcą zainwestować w swoje wizje, w siebie oraz w swoje cele. Life coaching przyda się osobom nie wierzącym w swoje możliwości, frustrującym się brakiem sukcesów, odczuwającym stres oraz spadek motywacji i zmęczenie. Jeśli uważasz, że nie spełniasz oczekiwań life coaching jest dla Ciebie. Umów się na bezpośrednią wizytę w Gorzowie i skorzystaj z oferty na business coaching a także life coaching.

http://www.agnieszkarackiewicz.pl/ - 2 Kwi 2015

Cegos Polska****

Strona firmy specjalizującej się w prowadzeniu szkoleń zawodowych, konsultingu oraz w doradztwie personalnym. Na stronach znajdują się opisy programów, firmy oraz terminów szkoleń i kontakt.

http://www.cegos.com.pl/ - 28 Sty 2002