KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > szkolenia (383)

BPI group Poland - change managment, szkolenia z zarządzania zmianą****

Grupa doradcza przeprowadzająca szkolenie z zarządzania projektami oraz zmianą - Change Management. Zajmuje się również konsultingiem w zakresie restrukturyzacji zatrudnienia oraz komunikacji i integracji w zespole.

http://www.bpi-group.pl/ - 27 Sty 2015

Business Coaching Agnieszka Rackiewicz****

Coaching w Gorzowie oferuje Agnieszka Rackiewicz absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Poznaniu. Profesjonalne szkolenia w zakresie takich elementów coachingu jak life coaching oraz business coaching. Sesje indywidualne w mieście Gorzów lub przez Skype. Business coaching to szkolenie dla osób, które chcą rozwijać biznes mały lub średni, potrzebują odnaleźć się nowej sytuacji, osiągać większą satysfakcję w miejscu pracy, chcą zdecydować się na rozwój w swojej karierze, szukają złotego środka między życiem zawodowym a osobistym. Business coaching sprawdzi się również dla osób, które chcą zainwestować w swoje wizje, w siebie oraz w swoje cele. Life coaching przyda się osobom nie wierzącym w swoje możliwości, frustrującym się brakiem sukcesów, odczuwającym stres oraz spadek motywacji i zmęczenie. Jeśli uważasz, że nie spełniasz oczekiwań life coaching jest dla Ciebie. Umów się na bezpośrednią wizytę w Gorzowie i skorzystaj z oferty na business coaching a także life coaching.

http://www.agnieszkarackiewicz.pl/ - 2 Kwi 2015

Cegos Polska****

Strona firmy specjalizującej się w prowadzeniu szkoleń zawodowych, konsultingu oraz w doradztwie personalnym. Na stronach znajdują się opisy programów, firmy oraz terminów szkoleń i kontakt.

http://www.cegos.com.pl/ - 28 Sty 2002

Centralny Ośrodek Szkolenia Zawodowego****

Witryna firmy świadczącej usługi na rzecz Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Znajdziesz tu informacje o prowadzonych kursach i szkoleniach, a także wydanych publikacjach i biuletynach.

http://www.cosz.org.pl/ - 12 Gru 2002

CENTRUM DORADCZO-SZKOLENIOWE izar. Katowice****

Głównym obszarem działalności CENTRUM DORADCZO - SZKOLENIOWEGO izar jest działalność szkoleniowa i doradcza, mająca na celu wzmacnianie umiejętności i kompetencji pracowników. Ponadto CDS izar zajmuje się organizowaniem konferencji i realizacją projektów badawczych w oparciu o obowiązujące standardy badań konsumenckich.

http://www.cdsizar.info/ - 23 Sty 2006

Centrum Języków Obcych Language Center****

Firma zajmuje się prowadzeniem szkoleń językowych na kursach stacjonarnych i w firmach. Uczymy języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego.

http://www.cjo.waw.pl/ - 25 Sie 2005

Centrum Kompetencji - warsztaty i szkolenia pedagogiczne dla oświaty****

Szkolenia dla oświaty, szkolenia pedagogiczne - szkolenia i warsztaty - to zakres naszych działań, doświadczeń i prac. Wszystko podporządkowane profesjonalnemu dokształceniu pracownika, przysposobieniu do miejsca pracy, konkretnego stanowiska - definicja naszych działań.

http://www.centrumkompetencji.pl/ - 3 Lut 2009

Centrum Kreowania Liderów****

Portal poświęcony doskonaleniu zawodowemu. Na stronie znajdziemy m.in. kursy, szkolenia, porady konkursy ,ankiety oraz krótkie felietony na tematy związane z pracą.

http://ckl.com.pl/ - 3 Wrz 2001

Centrum Kształcenia Menedżerów i Konsultingu****

Firma zajmująca się działalnością szkoleniową oraz konsultingową przedstawia pełną ofertę kursów dla kadry menedżerskiej i pracowników firm. Podaje także podstawowe informacje o konsultingu. Poprzez witrynę można zgłosić się na kurs.

http://www.otrek.com.pl/ - 21 Sty 2000

Centrum Wspierania Biznesu****

Firma doradczo-szkoleniowa, której celem jest nieść pomoc przedsiębiorstwom w osiągnięciu konkurencyjnej pozycji na rynku krajowym i Unii Europejskiej. Wykonuje na zlecenie analizy finansowe i planowanie finansowe, analizy marketingowe i promocje, zajmuje się doradztwem personalnym, organizacją i zarządzaniem (systemy ISO 9000 i 14000) oraz organizuje szkolenia.

http://www.cwb.com.pl/ - 21 Sty 2000