KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > szkolenia (376)

Centralny Ośrodek Szkolenia Zawodowego****

Witryna firmy świadczącej usługi na rzecz Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Znajdziesz tu informacje o prowadzonych kursach i szkoleniach, a także wydanych publikacjach i biuletynach.

http://www.cosz.org.pl/ - 12 Gru 2002

CENTRUM DORADCZO-SZKOLENIOWE izar. Katowice****

Głównym obszarem działalności CENTRUM DORADCZO - SZKOLENIOWEGO izar jest działalność szkoleniowa i doradcza, mająca na celu wzmacnianie umiejętności i kompetencji pracowników. Ponadto CDS izar zajmuje się organizowaniem konferencji i realizacją projektów badawczych w oparciu o obowiązujące standardy badań konsumenckich.

http://www.cdsizar.info/ - 23 Sty 2006

Centrum Języków Obcych Language Center****

Firma zajmuje się prowadzeniem szkoleń językowych na kursach stacjonarnych i w firmach. Uczymy języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego.

http://www.cjo.waw.pl/ - 25 Sie 2005

Centrum Kompetencji - warsztaty i szkolenia pedagogiczne dla oświaty****

Szkolenia dla oświaty, szkolenia pedagogiczne - szkolenia i warsztaty - to zakres naszych działań, doświadczeń i prac. Wszystko podporządkowane profesjonalnemu dokształceniu pracownika, przysposobieniu do miejsca pracy, konkretnego stanowiska - definicja naszych działań.

http://www.centrumkompetencji.pl/ - 3 Lut 2009

Centrum Kreowania Liderów****

Portal poświęcony doskonaleniu zawodowemu. Na stronie znajdziemy m.in. kursy, szkolenia, porady konkursy ,ankiety oraz krótkie felietony na tematy związane z pracą.

http://ckl.com.pl/ - 3 Wrz 2001

Centrum Kształcenia Menedżerów i Konsultingu****

Firma zajmująca się działalnością szkoleniową oraz konsultingową przedstawia pełną ofertę kursów dla kadry menedżerskiej i pracowników firm. Podaje także podstawowe informacje o konsultingu. Poprzez witrynę można zgłosić się na kurs.

http://www.otrek.com.pl/ - 21 Sty 2000

Centrum Wspierania Biznesu****

Firma doradczo-szkoleniowa, której celem jest nieść pomoc przedsiębiorstwom w osiągnięciu konkurencyjnej pozycji na rynku krajowym i Unii Europejskiej. Wykonuje na zlecenie analizy finansowe i planowanie finansowe, analizy marketingowe i promocje, zajmuje się doradztwem personalnym, organizacją i zarządzaniem (systemy ISO 9000 i 14000) oraz organizuje szkolenia.

http://www.cwb.com.pl/ - 21 Sty 2000

Centrum Wspierania Biznesu w Lęborku Andrzej Sułkowski****

Klienci przychodzą do nas w celu przedyskutowania i rozwiązania nurtujących ich problemów. W czasie pierwszego spotkania doradca jest w stanie zdiagnozować problem. Może on zostać rozwiązany już w trakcie pierwszej wizyty lub w trakcie spotkań ze współpracującymi konsultantami.

http://www.xn--andrzejsukowski-7sc.pl/ - 25 Lut 2014

Centrum Zamówień Publicznych****

Pierwsza firma doradcza w Polsce specjalizująca się w problematyce zamówień publicznych. Oferowany zakres usług obejmuje opracowywanie niezbędnej dokumentacji, dokonanie zamówienia, prowadzenie całego postępowania oraz reprezentowanie klientów w trakcie ewentualnego postępowania odwoławczego. Ponadto firma oferuje stałe doradztwo prawne, konsultacje doraźne, a także wszechstronne szkolenia w zakresie realizacji zamówień publicznych.

http://www.czp.com.pl/ - 21 Sty 2000

Cenzus - Doradztwo Kadrowe****

Firma zajmuje się konsultingiem kadrowym, kursami i szkoleniami, prowadzi także bank kadr.

http://www.cenzus.com.pl/ - 16 Mar 2000