KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > szkolenia (383)

Centrum Wspierania Biznesu w Lęborku Andrzej Sułkowski****

Klienci przychodzą do nas w celu przedyskutowania i rozwiązania nurtujących ich problemów. W czasie pierwszego spotkania doradca jest w stanie zdiagnozować problem. Może on zostać rozwiązany już w trakcie pierwszej wizyty lub w trakcie spotkań ze współpracującymi konsultantami.

http://www.xn--andrzejsukowski-7sc.pl/ - 25 Lut 2014

Centrum Zamówień Publicznych****

Pierwsza firma doradcza w Polsce specjalizująca się w problematyce zamówień publicznych. Oferowany zakres usług obejmuje opracowywanie niezbędnej dokumentacji, dokonanie zamówienia, prowadzenie całego postępowania oraz reprezentowanie klientów w trakcie ewentualnego postępowania odwoławczego. Ponadto firma oferuje stałe doradztwo prawne, konsultacje doraźne, a także wszechstronne szkolenia w zakresie realizacji zamówień publicznych.

http://www.czp.com.pl/ - 21 Sty 2000

Cenzus - Doradztwo Kadrowe****

Firma zajmuje się konsultingiem kadrowym, kursami i szkoleniami, prowadzi także bank kadr.

http://www.cenzus.com.pl/ - 16 Mar 2000

Certyfikowany coach w Warszawie - Joanna Konieczna****

Joanna Konieczna jest doświadczonym i certyfikowanym coachem przeprowadzającym zajęcia na zlecenie osób prywatnych i firm w Warszawie. Tematy poruszane na zajęciach są bardzo różne i uzależnione od aktualnych problemów klienta - od wypalenia zawodowego i nieefektywnego zarządzania czasem po problemy osobiste takie jak radzenie sobie z rozstaniem. Z artykułami przybliżającymi tematykę tego czym jest coaching i jak działa, można zapoznać się na stronie internetowej.

http://joannakonieczna.pl/ - 20 Mar 2015

Coaching i Szkolenia****

Coaching z nami to gwarancja tego, że podczas pracy w cztery oczy wspólnie znajdziemy ścieżkę do osiągnięcia Twojego celu. To Ty wybierasz na czym się skupimy - wszystkie metody pracy zostaną indywidualnie dobrane do Twoich potrzeb.

http://szkoleniagorzow.pl/ - 30 Kwi 2014

Coaching w KefAnn s.c. - Psychoedukacja****

Strona firmy KefAnn. Firma prowadzi wiele interesujących szkoleń. Na stronie znajdziesz informacje o Coachingu i innych proponowanych szkoleniach.

http://coaching.kefann.pl/ - 5 Sie 2002

CoachingSkills - Life coaching, szkolenia we Wrocławiu****

Firma oferująca life coaching oraz szkolenia biznesowe prowadzone przez dobrych, akredytowanych trenerów. Oferta kierowana jest do osób z Wrocławia.

http://www.coachingskills.pl/ - 13 Mar 2015

COEDRO - profesjonalny coaching biznesowy****

Zastanawiasz się jak rozwijać inteligencję emocjonalną? Coach z warszawskiej firmy Coedro pomoże Ci odkryć swój potencjał na nowo. Przeprowadzamy szkolenia biznesowe - także Extended Disc.

http://coedro.pl/ - 8 Mar 2016

CONEX-GROUP - szkolenia i doradztwo - OLSZTYN****

Conex realizuje szkolenia dla firm w zakresie przywództwa, budowy wpływów, sprzedaży i obsługi klienta, marketingu i umiejętności osobistych.

http://www.conexgroup.pl/ - 24 Sie 2005

Conseiller****

Strona firmy oferującej usługi w zakresie doradztwa personalnego, rekrutacji, prowadzenia badań, szkoleń i doradztwa organizacyjnego. Na stronie znajdują się informacje o firmie oraz prezentacja jej oferty.

http://www.conseiller.com.pl/ - 28 Sty 2002