KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > szkolenia (376)

Certyfikowany coach w Warszawie - Joanna Konieczna****

Joanna Konieczna jest doświadczonym i certyfikowanym coachem przeprowadzającym zajęcia na zlecenie osób prywatnych i firm w Warszawie. Tematy poruszane na zajęciach są bardzo różne i uzależnione od aktualnych problemów klienta - od wypalenia zawodowego i nieefektywnego zarządzania czasem po problemy osobiste takie jak radzenie sobie z rozstaniem. Z artykułami przybliżającymi tematykę tego czym jest coaching i jak działa, można zapoznać się na stronie internetowej.

http://joannakonieczna.pl/ - 20 Mar 2015

Coaching i Szkolenia****

Coaching z nami to gwarancja tego, że podczas pracy w cztery oczy wspólnie znajdziemy ścieżkę do osiągnięcia Twojego celu. To Ty wybierasz na czym się skupimy - wszystkie metody pracy zostaną indywidualnie dobrane do Twoich potrzeb.

http://szkoleniagorzow.pl/ - 30 Kwi 2014

Coaching w KefAnn s.c. - Psychoedukacja****

Strona firmy KefAnn. Firma prowadzi wiele interesujących szkoleń. Na stronie znajdziesz informacje o Coachingu i innych proponowanych szkoleniach.

http://coaching.kefann.pl/ - 5 Sie 2002

CoachingSkills - Life coaching, szkolenia we Wrocławiu****

Firma oferująca life coaching oraz szkolenia biznesowe prowadzone przez dobrych, akredytowanych trenerów. Oferta kierowana jest do osób z Wrocławia.

http://www.coachingskills.pl/ - 13 Mar 2015

COEDRO - profesjonalny coaching biznesowy****

Zastanawiasz się jak rozwijać inteligencję emocjonalną? Coach z warszawskiej firmy Coedro pomoże Ci odkryć swój potencjał na nowo. Przeprowadzamy szkolenia biznesowe - także Extended Disc.

http://coedro.pl/ - 8 Mar 2016

CONEX-GROUP - szkolenia i doradztwo - OLSZTYN****

Conex realizuje szkolenia dla firm w zakresie przywództwa, budowy wpływów, sprzedaży i obsługi klienta, marketingu i umiejętności osobistych.

http://www.conexgroup.pl/ - 24 Sie 2005

Conseiller****

Strona firmy oferującej usługi w zakresie doradztwa personalnego, rekrutacji, prowadzenia badań, szkoleń i doradztwa organizacyjnego. Na stronie znajdują się informacje o firmie oraz prezentacja jej oferty.

http://www.conseiller.com.pl/ - 28 Sty 2002

CV****

Na stronie znajdziesz wzory cv, listów motywacyjnych oraz praktyczne porady w zakresie przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych. Zawarto tu przykładowe pytania i odpowiedzi z jakimi możesz spotkać się podczas rozmów.

http://cv.of.pl/ - 3 Paź 2003

CV, List Motywacyjny, Rozmowa Kwalifikacyjna****

Wzory cv, wzory listów motywacyjnych, 200 pytań z rozmowy kwalifikacyjnej, porady dla szukających pracy...

http://cv.fr.pl/ - 3 Paź 2003

Dialogue Unlimited - Porozumienie Bez Przemocy****

Firma oferuje warsztaty komunikacji międzyludzkiej oraz szkolenia z porozumienia się bez przemocy.

http://www.dialogue-unlimited.com/ - 9 Maj 2014