KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > szkolenia (374)

Dom Wiedzy Sp. z o.o.****

Nasza firma oferuje kompleksowe wsparcie dla profesjonalistów z branży HR. Organizujemy konferencje, kursy, szkolenia otwarte oraz w wersji in company. Poszczególne projekty są obsługiwane przez specjalistów z konkretnej dziedziny, posiadających stosowne doświadczenie w danym obszarze.

http://www.dom-wiedzy.pl/ - 21 Sie 2014

Doradca - ekspert****

Doradca d/s inwestycji - ekspert w budownictwie,inspektor nadzoru, biegły sądowy w zakresie budownictwa w okręgu Sądu Okregowego w Krakowie

http://www.doradca.com.pl/ - 18 Wrz 2003

Doradztwo marketingowe, szkolenia biznesowe****

CM-Consulting Group - zaawansowane doradztwo biznesowe. Oferuje nowoczesne i praktyczne rozwiązania w zakresie marketingu strategicznego oraz sprzedaży: doradztwo marketingowe, szkolenia w zakresie negocjacji, szkolenia w zakresie sprzedaży, szkolenia biznesowe, opisy stanowisk, systemy motywacyjne, techniki sprzedaży, CRM, tłumaczenia biznesowe.

http://www.cm-consulting.com.pl/ - 14 Sie 2006

Doradztwo psychologiczne online****

Profesjonalna pomoc w rozwiązywaniu problemów zawodowych i osobistych. Doradztwo online: odkrywanie samego siebie, trening asertywności, nowa orientacja zawodowa, pokonywanie lęków, interwencja krysysowa, problemy partnerskie, uzależnienia...

http://www.doradztwo-psychologiczne-online.homepage.t-online.de/ - 18 Maj 2007

Dotacje unijne, oze, odnawialne źródła energii, audyty energetyczne, pozyskiwanie funduszy****

Cedir to uznana firma konsultingowa, która pomaga pozyskiwać środki finansowe i fundusze strukturalne, dotacje unijne, przygotowuje biznes plan. W ofercie również takie usługi jak audyt energetyczny i szkolenia. Zapoznaj się z ofertą na projekt inwestycyjny na odnawialne źródła energii (OZE) dla Twojej firmy .

http://www.cedir.pl/ - 30 Lis 2009

Elmar - Szkolenia dla firm obsługujących klientów niepełnosprawnych.****

Profesjonalne szkolenia dla firm, mających kontakt z klientem niepełnosprawnym. Czy dokładnie tego brakuje twoim pracownikom, którzy mają trudność w odnalezieniu się w takich sytuacjach? Jeżeli tak, najwyższa pora to zmienić. Bardzo pomocne są w tym szkolenia z obsługi klienta niepełnosprawnego.

http://elmar-szkolenia.pl/ - 29 Paź 2015

Eltee.pl - Języki i podróże - Angielski Indywidualnie Warszawa, Rosyjski Warszawa****

Strona zawiera informacje o kursach językowych prowadzonych z dojazdem do Klienta w Warszawie: angielski biznesowy, rosyjski biznesowy, język ogólny, polski dla obcokrajowców. Na stronie również wskazówki jak się uczyć, BLOG związany z językami i podróżami.

http://eltee.pl/ - 27 Kwi 2012

EUREKA - szkolenie i doradztwo personalne****

Firma Eureka oferuje usługi w zakresie: rekrutacji i selekcji personelu, szkolenia pracowników, przygotowania i wdrożenia projektów z zakresu HR (systemy ocen - pracowniczych, wartościowanie stanowisk pracy, budowanie systemów motywacyjnych etc.).

http://www.eo.biz.pl/ - 24 Mar 2005

Eurodirect****

Placówka oświatowa, niepubliczna organizująca kursy i szkolenia dla dorosłych z zakresu prawa gospodarczego, prawa finansowego, zarządzania i marketingu. Oferuje także autorskie opracowania programów szkoleniowych uwzględniające specyfikę danej firmy i jej możliwości organizacyjne. Strony zawierają szczegółowy kalendarz szkoleń.

http://www.eurodirect.com.pl/ - 21 Sty 2000

European Business Consulting - konferencje, seminaria, warsztaty, szkolenia****

EuropeanBC organizuje profesjonalne seminaria, szkolenia i konferencje b2b dostarczające strategicznych informacji, adresowane do średniej i wyższej kadry menedżerskiej Europy Centralnej. Tematyka: finanse, bankowość, marketing, prawo, sprzedaż.

http://www.europeanbc.pl/ - 4 Lut 2003