KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Doradztwo personalne > szkolenia (383)

CV****

Na stronie znajdziesz wzory cv, listów motywacyjnych oraz praktyczne porady w zakresie przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych. Zawarto tu przykładowe pytania i odpowiedzi z jakimi możesz spotkać się podczas rozmów.

http://cv.of.pl/ - 3 Paź 2003

CV, List Motywacyjny, Rozmowa Kwalifikacyjna****

Wzory cv, wzory listów motywacyjnych, 200 pytań z rozmowy kwalifikacyjnej, porady dla szukających pracy...

http://cv.fr.pl/ - 3 Paź 2003

Dialogue Unlimited - Porozumienie Bez Przemocy****

Firma oferuje warsztaty komunikacji międzyludzkiej oraz szkolenia z porozumienia się bez przemocy.

http://www.dialogue-unlimited.com/ - 9 Maj 2014

Dom Wiedzy Sp. z o.o.****

Nasza firma oferuje kompleksowe wsparcie dla profesjonalistów z branży HR. Organizujemy konferencje, kursy, szkolenia otwarte oraz w wersji in company. Poszczególne projekty są obsługiwane przez specjalistów z konkretnej dziedziny, posiadających stosowne doświadczenie w danym obszarze.

http://www.dom-wiedzy.pl/ - 21 Sie 2014

Dopasowane Szkolenia****

Nasza firma zajmuje się organizowaniem szkoleń dopasowanych do potrzeb rad pedagogicznych. Oferta skierowana jest również do pracowników placówek specjalnych oraz przedszkoli.

http://dopasowaneszkolenia.pl/ - 29 Paź 2018

Doradca - ekspert****

Doradca d/s inwestycji - ekspert w budownictwie,inspektor nadzoru, biegły sądowy w zakresie budownictwa w okręgu Sądu Okregowego w Krakowie

http://www.doradca.com.pl/ - 18 Wrz 2003

Doradztwo marketingowe, szkolenia biznesowe****

CM-Consulting Group - zaawansowane doradztwo biznesowe. Oferuje nowoczesne i praktyczne rozwiązania w zakresie marketingu strategicznego oraz sprzedaży: doradztwo marketingowe, szkolenia w zakresie negocjacji, szkolenia w zakresie sprzedaży, szkolenia biznesowe, opisy stanowisk, systemy motywacyjne, techniki sprzedaży, CRM, tłumaczenia biznesowe.

http://www.cm-consulting.com.pl/ - 14 Sie 2006

Doradztwo psychologiczne online****

Profesjonalna pomoc w rozwiązywaniu problemów zawodowych i osobistych. Doradztwo online: odkrywanie samego siebie, trening asertywności, nowa orientacja zawodowa, pokonywanie lęków, interwencja krysysowa, problemy partnerskie, uzależnienia...

http://www.doradztwo-psychologiczne-online.homepage.t-online.de/ - 18 Maj 2007

Dotacje unijne, oze, odnawialne źródła energii, audyty energetyczne, pozyskiwanie funduszy****

Cedir to uznana firma konsultingowa, która pomaga pozyskiwać środki finansowe i fundusze strukturalne, dotacje unijne, przygotowuje biznes plan. W ofercie również takie usługi jak audyt energetyczny i szkolenia. Zapoznaj się z ofertą na projekt inwestycyjny na odnawialne źródła energii (OZE) dla Twojej firmy .

http://www.cedir.pl/ - 30 Lis 2009

Elmar - Szkolenia dla firm obsługujących klientów niepełnosprawnych.****

Profesjonalne szkolenia dla firm, mających kontakt z klientem niepełnosprawnym. Czy dokładnie tego brakuje twoim pracownikom, którzy mają trudność w odnalezieniu się w takich sytuacjach? Jeżeli tak, najwyższa pora to zmienić. Bardzo pomocne są w tym szkolenia z obsługi klienta niepełnosprawnego.

http://elmar-szkolenia.pl/ - 29 Paź 2015