KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse (8 301)

Aweko - biuro rachunkowe w Słupsku****

Strona internetowa biura rachunkowego Aweko ze Słupska oferującego kompleksową obsługę firm oraz osób fizycznych w zakresie rachunkowości na podstawie ryczałtu, książki przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości. Witryna zawiera wykaz wszystkich usług i dane kontaktowe.

http://www.aweko.com.pl/ - 16 Sie 2012

Axon Group - rachunkowość****

Biuro rachunkowe Axon Group znajduje się w Warszawie. Zajmuje się prowadzeniem działu kadr i płac oraz kontrolą dokumentów firmowych. Świadczy również usługi związane ze sporządzaniem rozliczeń podatkowych.

http://www.superbiurorachunkowe.com.pl/ - 20 Lip 2017

Badanie sprawozdań finansowych - Jesiołowscy****

Oferta firmy A.M. Jesiołowscy skierowana jest do klientów poszukujących sprawnych usług audytu finansowego. Firma podejmuje wykonania się rzetelnych badań sprawozdań finansowych, w tym również i audytu zewnętrznego. Badania przeprowadzane są również zgodnie z Krajowym Standardem Rewizji Finansowej nr 1 Ogólne zasady badania sprawozdań finansowych. Firma dotychczas przeprowadziła ponad 300 badań sprawozdań finansowych.

http://jesiolowscyaudyt.com.pl/ - 17 Cze 2014

Baker Tilly Poland****

Baker Tilly to uznana marka w świecie biznesu, toteż jeżeli szukacie Państwo takich usług jak: doradztwo podatkowe, obsługa IT, konsulting, audyt, usługi poświadczające czy outsourcing usług księgowych, zapraszamy bardzo serdecznie. W trakcie swojej wieloletniej działalności, zdołaliśmy zyskać bardzo dużą renomę - w bardzo wielu krajach na świecie. Po więcej o Baker Tilly odsyłamy wszystkich na stronę internetową.

http://www.bakertilly.pl/ - 2 Cze 2016

Baltic Accountants and Consultants Sp. z o.o. biuro rachunkowe****

Firma Baltic Accountants and Consultants Sp. z o.o. to firma, która odznacza się wyjątkową dbałością i troską o każdego klienta. Przez lata swojej działalności wszyscy pracownicy BAAC zyskali bogate doświadczenie w prowadzeniu księgowości małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Biuro posiada świadectwo kwalifikacji i liczne przechylne referencje. Każdego dnia do biura zgłaszają się nowi klienci, a stali mogą cieszyć się częstymi promocjami i zniżkami. W skład szerokiej oferty wchodzą usługi: prowadzenia wszelkich ewidencji księgowych. BAAC prowadzi również nadzór i doradztwo finansowo-księgowe. Z każdym klientem podpisuje umowę, która daje pewność fachowej i terminowej obsługi. Więcej szczegółów na stronie:

http://www.baac.pl/ - 3 Wrz 2013

Bank****

Masz własną działalność? A może właśnie zakładasz firmę? Każdy przedsiębiorca powinien posiadać dobre konto bankowe i możliwość skorzystania z darmowych porad specjalistów z zakresu finansów. Jeżeli szukasz banku odpowiedniego dla Twojej firmy, to wybierz nasz bank. Naszym celem jest pomaganie przedsiębiorcom. Cenimy ludzi odważnych, którzy nie boją się zrealizować swoich marzeń, i przygotowaliśmy dla nich specjalną ofertę. Gdy już zapoznasz się z nią, na pewno do nas dołączysz!

http://www.ideabank.pl/ - 26 Lut 2013

Bank Inteligo - kredyty i internetowe konta bankowe****

Inteligo - oferty i wnioski do aktywowania internetowego konta bankowego. Rachunki bankowe, zarówno dla osób fizycznych, jak i dla firm, kredyty mieszkaniowe, samochodowe, karty kredytowe oraz rachunki inwestycyjne.

http://inteligo.org.pl/ - 22 Lut 2006

Bank kredyty, podatki, finanse, kredyty, podatki, waluty****

Bank kredyty, podatki, finanse, kredyty, podatki, waluty

http://www.portalfinanse.com.pl/ - 24 Lip 2009

Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej****

Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej, aktualne stopy procentowe lokat i kredytow, hitoria banku, statut, wyniki finansowe.

http://www.bs-bialarawska.com.pl/ - 5 Lis 2001

Banki****

Forum internetowe, które w całości poświęcone jest bankowości i wszystkim co z bankami jest związane, czyli kredyty, konta bankowe, lokaty, karty płatnicze i wiele innych.

http://www.forum-bankowe.pl/ - 20 Lis 2012