KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse (8 154)

Axon Group - rachunkowość****

Biuro rachunkowe Axon Group znajduje się w Warszawie. Zajmuje się prowadzeniem działu kadr i płac oraz kontrolą dokumentów firmowych. Świadczy również usługi związane ze sporządzaniem rozliczeń podatkowych.

http://www.superbiurorachunkowe.com.pl/ - 20 Lip 2017

Badanie sprawozdań finansowych - Jesiołowscy****

Oferta firmy A.M. Jesiołowscy skierowana jest do klientów poszukujących sprawnych usług audytu finansowego. Firma podejmuje wykonania się rzetelnych badań sprawozdań finansowych, w tym również i audytu zewnętrznego. Badania przeprowadzane są również zgodnie z Krajowym Standardem Rewizji Finansowej nr 1 Ogólne zasady badania sprawozdań finansowych. Firma dotychczas przeprowadziła ponad 300 badań sprawozdań finansowych.

http://jesiolowscyaudyt.com.pl/ - 17 Cze 2014

Baker Tilly Poland****

Baker Tilly to uznana marka w świecie biznesu, toteż jeżeli szukacie Państwo takich usług jak: doradztwo podatkowe, obsługa IT, konsulting, audyt, usługi poświadczające czy outsourcing usług księgowych, zapraszamy bardzo serdecznie. W trakcie swojej wieloletniej działalności, zdołaliśmy zyskać bardzo dużą renomę - w bardzo wielu krajach na świecie. Po więcej o Baker Tilly odsyłamy wszystkich na stronę internetową.

http://www.bakertilly.pl/ - 2 Cze 2016

Baltic Accountants and Consultants Sp. z o.o. biuro rachunkowe****

Firma Baltic Accountants and Consultants Sp. z o.o. to firma, która odznacza się wyjątkową dbałością i troską o każdego klienta. Przez lata swojej działalności wszyscy pracownicy BAAC zyskali bogate doświadczenie w prowadzeniu księgowości małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Biuro posiada świadectwo kwalifikacji i liczne przechylne referencje. Każdego dnia do biura zgłaszają się nowi klienci, a stali mogą cieszyć się częstymi promocjami i zniżkami. W skład szerokiej oferty wchodzą usługi: prowadzenia wszelkich ewidencji księgowych. BAAC prowadzi również nadzór i doradztwo finansowo-księgowe. Z każdym klientem podpisuje umowę, która daje pewność fachowej i terminowej obsługi. Więcej szczegółów na stronie:

http://www.baac.pl/ - 3 Wrz 2013

Bank****

Masz własną działalność? A może właśnie zakładasz firmę? Każdy przedsiębiorca powinien posiadać dobre konto bankowe i możliwość skorzystania z darmowych porad specjalistów z zakresu finansów. Jeżeli szukasz banku odpowiedniego dla Twojej firmy, to wybierz nasz bank. Naszym celem jest pomaganie przedsiębiorcom. Cenimy ludzi odważnych, którzy nie boją się zrealizować swoich marzeń, i przygotowaliśmy dla nich specjalną ofertę. Gdy już zapoznasz się z nią, na pewno do nas dołączysz!

http://www.ideabank.pl/ - 26 Lut 2013

Bank Inteligo - kredyty i internetowe konta bankowe****

Inteligo - oferty i wnioski do aktywowania internetowego konta bankowego. Rachunki bankowe, zarówno dla osób fizycznych, jak i dla firm, kredyty mieszkaniowe, samochodowe, karty kredytowe oraz rachunki inwestycyjne.

http://inteligo.org.pl/ - 22 Lut 2006

Bank kredyty, podatki, finanse, kredyty, podatki, waluty****

Bank kredyty, podatki, finanse, kredyty, podatki, waluty

http://www.portalfinanse.com.pl/ - 24 Lip 2009

Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej****

Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej, aktualne stopy procentowe lokat i kredytow, hitoria banku, statut, wyniki finansowe.

http://www.bs-bialarawska.com.pl/ - 5 Lis 2001

Banki****

Forum internetowe, które w całości poświęcone jest bankowości i wszystkim co z bankami jest związane, czyli kredyty, konta bankowe, lokaty, karty płatnicze i wiele innych.

http://www.forum-bankowe.pl/ - 20 Lis 2012

Banki - Konta, Fundusze i Kredyty****

Serwis, który Państwo przeglądacie to internetowe centrum finansowe dla wszystkich osób poszukujących aktualnych kursów walut, wyników spółek giełdowych, informacji ze świata finansów. Znajdziesz tutaj również najnowsze oferty banków dotyczące kredytów, lokat oraz kont bankowych. Co najważniejsze wszystkie zasoby serwisu są bezpłatne.

http://www.netpolbank.pl/ - 28 Paź 2008