KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse (8 338)

Bilander Group Sp z o.o. - analityka biznesowa****

Strona internetowa firmy Bilander Group Sp z o.o., której specjalnością jest analityka biznesowa wspomagająca budżetowanie i controlling w przedsiębiorstwie. Dostarczamy systemy BI do ofertowania, planowania, sprzedaży (narzędzia business intelligence). Polecamy porównywarkę cen gazu ziemnego oraz energii elektrycznej, z której pomocą zmienisz dostawcę na najtańszego.

http://www.bilandergroup.com/ - 20 Maj 2016

Bilans - Biuro Rachunkowe Radom.****

Posiadane przez nas wysokie kwalifikacje oraz profesjonalne oprogramowanie SYMFONIA firmy SAGE umożliwia zaoferowanie szerokiego wachlarza usług:od podstawowej obsługi małych firm jednoosobowych po kompleksową obsługę dużych spółek prawa handlowego z exportem, importem i obrotem wewnątrz-unijnym. Zapraszamy do naszego biura rachunkowe w Radomiu

http://www.bilans.radom.pl/ - 28 Sty 2014

BillBird.pl S.A. - Platforma Obsługi Płatności****

BillBird.pl S.A. - Platforma Obsługi Płatności - pełna oferta produktów i usług dla banków, wystawców rachunków, firm eCommerce, portali i klientów indywidualnych. BillBird.pl stworzył m.in. pierwszy w Polsce serwis EBPP.

http://www.billbird.pl/ - 26 Mar 2001

Binarino - opcje binarne****

Platforma Binarino pozwala na inwestowanie w opcje binarne. Gra dotyczy towarów, walut, indeksów, akcji i par. Zwroty nawet do 85% po jednym kliknięciu. Z obsługą można kontaktować się w każdej chwili za pośrednictwem przyjaznego chatu. Binarino pozwala na uzyskanie szybkich wypłat, a przejrzysty interfejs i mocne serwery zapewniają grę bez żadnych problemów.

http://www.binarino.com/ - 18 Wrz 2014

Binarne.NET****

Strategie w Opcjach Binarnych są zróżnicowane, ale można je opanować, jeśli ktoś poświęci temu czas, a przede wszystkim opanuje swoje emocje. Opcje binarne nie są hazardem, o czym można przekonać się na naszej stronie www. Tam też można znaleźć brokerów, którzy umożliwiają granie w opcje binarne i opinie.

http://binarne.net/ - 7 Lut 2016

Biura rachunkowe Warszawa - usługi księgowe i rachunkowość w Warszawie****

Biuro księgowe Warszawa oferuje usługi księgowe i rachunkowość. Każda nasza księgowa (Warszawa) jest przygotowana do świadczenia usług księgowych na najwyższym poziomie. Żadne inne biura rachunkowe (Warszawa) nie posiadają tak dobrze wykwalifikowanej kadry. Księgowość i rachunkowość są priorytetem dla naszej firmy, dlatego nasze biuro księgowe stara się kompleksowo realizować wszystkie zlecenia dotrzymując terminów. Gwarantujemy, że nasze biuro rachunkowe (Warszawa) jest najtańszym rozwiązaniem.

http://www.mille.waw.pl/ - 28 Wrz 2010

BIURI - nowa definicja biura****

BIURI to zarządzanie dokumentami i budżetem w domu czy firmie, darmowy OCR, bezpieczny program do faktur online, oraz zintegrowane biuro rachunkowe.

http://biuri.pl/blog/ - 30 Cze 2014

Biuro Finansowo Księgowe Marzena Rosiek****

Oferujemy usługi prowadzenia księgowości dla firm na terenie Nowego Sącza, oraz okolicznych miejscowości. Posiadamy licencję Ministra Finansów nr 25180/01 i jesteśmy objęci ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. Dostosowujemy koszt prowadzenia księgowości, do możliwości finansowych naszych klientów.

http://biuro-mr.pl/ - 23 Cze 2015

Biuro Księgowe****

Nasze biuro rachunkowe działa na rynku usług księgowych już od ponad 15 lat. Doświadczenie jakie zdobyliśmy w rachunkowości pozwala na kompleksową i profesjonalną obsługę zarówno bardzo małych jak i bardzo dużych firm i korporacji. Prowadzimy książki przychodów i rozchodów, także księgi handlowe dla firm które rozliczają się pełną księgowość. Biuro rachunkowe posiada ubezpieczenie i wszystkie konieczne certyfikaty.

http://rach-biuro.pl/ - 20 Lis 2013

Biuro księgowe Siemianowice Śląskie****

Biuro księgowe "M.Olejniczak" działa od 1992 roku w Siemianowicach Śląskich i zajmuje się usługami finansowymi oraz wszechstronną obsługą rachunkową. W zakres usług wchodzi m.in. sporządzanie sprawozdań finansowych, prowadzenie ksiąg rachunkowych i optymalizacje podatkowe.

http://rachunkowosc-slask.pl/ - 30 Mar 2017