KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse (8 350)

Centrum Kompetencyjne ABC*****

Centrum Kompetencyjne ABC jest serwisem internetowym w Polsce, całkowicie poświęconym najnowocześniejszej metodologii analizy kosztów - Rachunkowi Kosztów Działań (Activity Based Costing) oraz metodom zarządzania na podstawie rachunku kosztów działań (Activity Based Management).

http://www.abctech.pl/ - 12 Sty 2001

Dragster.com.pl*****

Przyjęcie na siebie każdego finansowego zobowiązania w postaci kredytu musi zostać poprzedzone dokładnie przemyślaną decyzją. Dragster.com.pl to miejsce, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat pożyczek i kredytów. W starannie i rzetelnie przygotowanych artykułach znajdziesz wiadomości z zakresu różnych rodzajów kredytów, m.in. obrotowego, hipotecznego, walutowego. Ponadto, dowiesz się w jaki sposób uzupełnić domowy budżet korzystając np. z pożyczki pozabankowej oraz na czym polega leasing.

http://www.dragster.com.pl/ - 19 Wrz 2016

Finanse*****

Finansomania.net ? blog o finansach, inwestycjach, podatkach. Wiadomości i porady biznesowe, porównanie ofert bankowych. W serwisie znajdziesz informacje o bankach, kredytach i innych instytucjach.

http://www.finansomania.net/ - 19 Cze 2013

Finanse - kredyty, pożyczki, karty, konta*****

Pełna oferta produktów finansowych dla osób prywatnych i firm.

http://informatorfinansowy.info/ - 29 Sty 2008

Finanser e-Polityka.pl*****

Ogromny wybór usług finansowych, m.in. konta, kredyty, leasing i inne. Duży wybór banków! Porównaj oferty Zamów nie wstając od komputera.

http://m2m.e-polityka.pl/ - 9 Lip 2004

Firma doradztwa finansowego. Wyceny spółek, pozyskanie kapitału, doradztwo transakcyjne*****

Nasza firma świadczy usługi takie jak: pozyskanie kapitału, wycena znaku towarowego, wyceny przedsiębiorstw oraz alokacja ceny nabycia. Jesteśmy sprawdzonym partnerem wielu przedsiębiorstw. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie prezentujemy całą ofertę.

http://www.acropolisadvisory.pl/ - 5 Kwi 2011

Gospodarka na portalu PolskieRadio.pl*****

Aktualności i analizy z dziedziny biznesu, finansów.

http://www.polskieradio.pl/gospodarka/ - 2 Lis 2010

Grupa Finansowa FIO - rynki zagraniczne on-line.*****

Profesjonalista w dziedzinie finansów, inwestycje online w akcje w USA, Niemczech, Czechach przez aplikację e-Broker (kursy online, indeksy, analiza fundamentalna, techniczna, streamer, DEMO) kredyty giełdowe, krótka sprzedaż, inteligentne zlecenia, ECN.

http://www.fio.pl/pl/index-interia.itml - 20 Kwi 2005

Iform.pl formularze, wzory umów, podpis elektroniczny*****

Internetowy Asystent Przedsiębiorcy udostępnia wzory dokumentów, umowy, formularze, druki, certyfikaty, wskaźniki , epodpis, publikacje, prawo, finanse

http://www.iform.pl/ - 16 Cze 2008

Indeksgieldowy.pl *****

Indeksgieldowy.pl to portal internetowy na temat biznesu i gospodarki. Na bieżąco umieszczamy informacje, fakty i wydarzenia - wszystko co związane z polską, europejską i światową gospodarką. Bardzo duży nacisk kładziemy poza tym na to, abyście wiedzieli Państwo więcej o oszczędzaniu i inwestowaniu, w końcu to bardzo istotne, aby zabezpieczyć swoją przyszłość, zarabiać większe pieniądze. Nie można nie wspomnieć poza tym o tym, że najzwyczajniej w świecie wszystko co związane z biznesem oraz gospodarką bardzo nas pasjonuje, mamy bardzo dużą wiedzę, toteż zawartość serwisu jest bardzo profesjonalna.

http://indeksgieldowy.pl/ - 19 Wrz 2016